Şimdi Ara

Erkek etek traşı nasıl olur (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
84.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, arkadaşlar, abiler öncelikle size böyle bir soru sorduğum için utanıyorum fakat çevremde babam hariç bu soruları sorabileceğim kimse yok babama ise çekindiğim için soramıyorum o yüzden size sormaya karar verdim sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum çünkü kafama çok takılıyor.

1: Ben etek traşını şuana kadar hep sakal makinesi ile yaptım fakat bazen deriyi sıkıştırıp kanama yapıyor ve sıfır almıyor bu yüzden jilet kullanmaya karar verdim fakat kendimi keserim diye korkuyorum gilette nin banyo için olan kullan at permatiğini kullansam kesik oluşma riski varmı ?
    2: Özellikle testis bölgesini pürüssüz bir şekilde jilet ile nasıl traş ederim yapısı gereği kıvrımlı olduğu için kesik riski varmı ?
    3: Makat bölgesini nasıl ve ne ile traş etmeliyim ? traş edersem kesik veya kıl dönmesi olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trplayer kullanıcısına yanıt
    trplayer demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldin arkadaşım

öncelikle gilette çift bıçaklı jilet alacaksınız alt taraftaki mavi plastik bölgeyi tırnak makası ile kesin ..

tabi kıllar uzunsa 2 tane jilet alın birini testisler için diğerinide sosisiniz için kullanın

Jilet sayısı ne kadar çok ise kesik olma riski o kadar çok azalır

Kuru kuru kesilmesi lazım kıllar kuru iken daha iyi kesilir

Aceleci olmayın

Kolay gelsin saatler olsun

• Jilet ile penisinizi kesin kurtulun.

• Ulan su foruma girmeye tiksinir oldum ya bi gun makat killari nasil kesilir acilir bi gun bu ac googlea bak erkeklergrubu.com mu olum burasi

• Hoş geldin arkadaşım

öncelikle gilette çift bıçaklı jilet alacaksınız alt taraftaki mavi plastik bölgeyi tırnak makası ile kesin ..

tabi kıllar uzunsa 2 tane jilet alın birini testisler için diğerinide sosisiniz için kullanın

Aceleci olmayın

• Sosis ne la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hoş geldin arkadaşım

Aceleci olmayın

• Çok riskli olduğundan ve ben bu riski alamayacağımdan o bahsettiğin yeri gıllette fusıon proglıde power ile kesiyorum.

Sakalı kesmek içinse 10 TL ye satılan 5'li permatik alıyorum sakalı öyle kesiyorum.

edit: unutmuşum gillette fusion proglide flexball power olacak Flexball yazmayı unutmuşum. Hayır yani oynar başlıklı olunca çok daha rahat oluyor +güvenli önce iş güvenliği canım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Don Atari -- 29 Aralık 2017; 16:2:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

quote:

Hoş geldin arkadaşım

Aceleci olmayın

Hoş geldin arkadaşım yardımcı olmak için öyle yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Sosis ne la

Hoş geldin arkadaşım sosisli sandviç değil heralde

Kaba olmasın diye sosis yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trplayer -- 29 Aralık 2017; 16:15:58 >
  • Erkek adam etek giymez

• Erkek etek traşı nasıl olur (YARDIM)

öncelikle bundan alıcaksın.

sonra koltuk altlarını ve penis çevresini önce şampuanlayıp sonra dikkatlice keseceksin. bu kadar. not: şampuan yerine traş jeli kullansan daha iyi.
  • ---Reklamlar---

Kusursuz testisler için GİLLETTE permatik

---Reklamlar---

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Hocam testisler tamamda sosisimi alamıyorum ne yapmamız lazım?

• Pişirip yiyelim hocam (!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Hocam testisler tamamda sosisimi alamıyorum ne yapmamız lazım?

Hoş geldin arkadaşım sosisin etrafını almadan önce ellerin ıslak sabunlu olmaması lazım vede ayaklarınızı bastığınız yer zemin kaygan olmamalı

O an deprem olsa bomba patlasa dahi sosisin güvenliği riske atmamak için tam konsantre olunuz

Sosisin etrafındaki kılları alırken jileti yavaş kullanın kılları azar azar alın jileti temizleyin sonra tekrardan alın

Kılları aldıktan sonra beyaz don külot giymeyin Şort boxer daha az kaşıntı tahriş yapar

• Kolonya döküp yak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.