Şimdi Ara

Benzine 22 Kuruş İndirim - LPG Büyük İndirim Yolda (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
8.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde 3 ay önce lpg taktırdım 3800tl iki yıl benzin kullandım neye elimi atsam patlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Han_09 -- 25 Mart 2020; 12:48:40 >
  • Enki kullanıcısına yanıt
    1.6 160 bg bir dizelle giderseniz hem benzinli puntodan az yakar hemde yolculuktan keyif alırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han_09

O değilde 3 ay önce lpg taktırdım 3800tl iki yıl benzin kullandım neye elimi atsam patlıyor
    bende 1 ay once lpg taktirdim 3 bin lira lpg fiyati 2.50 lira olacak bir hafta kaldi sabir sikinti yok 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schrödinger Kedisi kullanıcısına yanıt
    Üzerine düşünülecek bir şey yoktu, ama anlatamamışım anlaşılan. Baya basit bir dille anlattım halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 25 Mart 2020; 13:31:52 >
  • ÖSS sonucun benden açık ara iyiyse ne yapabilirim? Ben senin sonucunu mu sordum veya senin gibi dandik bir üniversitede okuyordur/okumuştur mu dedim? Neyin tribi bu? Sonuç yarıştırmıyoruz burada, özel okulda burssuz falan okumadığımı belirtmek için yazdım onu da. Sonucunu bilemem ama daha üniversiteyi daha bitirmediğine eminim. Yaşın daha küçük biraz büyü, bakalım o zaman kaldırabilecek misin insanların sana gereksiz yere hakaret etmesini.

Başka bir konuda daha yazdım, oradaki arkadaşta hakaret etti çünkü. İnsanlara gereken cevabı vermediğin sürece insanlar bunu yapmaya devam edecek, bende bunu yapıyorum sadece. Ayrıca Allah aşkına nasıl bir işsizsin bilmiyorum, geçmiş mesajları karıştıracak kadar.

Evet ben doğruyum, insanlara hakaret etmenin yanlış bir şey olduğunu ailen bu yaşa kadar öğretemediyse, bu saatten sonra ben öğretemem zaten. O yüzden sana ne desem boş. Birini bana hakaret ettiği için şikayet etmem sana 16 yaşında gibi davranmak olarak geliyorsa, o senin sorunun, kusura bakma.

Avukat olduğumu söylemem niye bu kadar zoruna gitti onu da anlamadım. Geçmişime bakıyorsun, her mesajıma laf yetiştiriyorsun falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 25 Mart 2020; 14:3:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

ÖSS sonucun benden açık ara iyiyse ne yapabilirim? Ben senin sonucunu mu sordum veya senin gibi dandik bir üniversitede okuyordur/okumuştur mu dedim? Neyin tribi bu? Sonuç yarıştırmıyoruz burada, özel okulda burssuz falan okumadığımı belirtmek için yazdım onu da. Sonucunu bilemem ama daha üniversiteyi daha bitirmediğine eminim. Yaşın daha küçük biraz büyü, bakalım o zaman kaldırabilecek misin insanların sana gereksiz yere hakaret etmesini.

Başka bir konuda daha yazdım, oradaki arkadaşta hakaret etti çünkü. İnsanlara gereken cevabı vermediğin sürece insanlar bunu yapmaya devam edecek, bende bunu yapıyorum sadece. Ayrıca Allah aşkına nasıl bir işsizsin bilmiyorum, geçmiş mesajları karıştıracak kadar.

Evet ben doğruyum, insanlara hakaret etmenin yanlış bir şey olduğunu ailen bu yaşa kadar öğretemediyse, bu saatten sonra ben öğretemem zaten. O yüzden sana ne desem boş. Birini bana hakaret ettiği için şikayet etmem sana 16 yaşında gibi davranmak olarak geliyorsa, o senin sorunun, kusura bakma.

Avukat olduğumu söylemem niye bu kadar zoruna gitti onu da anlamadım. Geçmişime bakıyorsun, her mesajıma laf yetiştiriyorsun falan.
    Yaşımın senden büyük olduğunu kanıtlayip üstüne bir de dava açacağım sana mahkemede görüşürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Üzerine düşünülecek bir şey yoktu, ama anlatamamışım anlaşılan. Baya basit bir dille anlattım halbuki.
    öss puanım yetmemiş olabilir

• Tamam bekliyorum.
  • Han_09 H kullanıcısına yanıt
    Dolar alsana :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Schrödinger Kedisi kullanıcısına yanıt
    Mümkün.

• lpgnin tasarruf oranı kaça düştü bu arada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 21 Kasım 2020; 10:28:18 >
  • Benzinin zaten pahalı olması saçmaydı. 100 ton ham petrolden 48ton benzin 18 ton mazot üretiliyor. Geri kalan kısmı Fueloil vs. Biz bu zamana kadar üretim fazlası benzini hep ihrac ettik. Tüketimi yani talebi artarsa bu ihracatın yurtiçinde kalarak fiyat istikrarını sürdürmesini temenni ediyorum. ( Yanlış anlaşılmasın 1.6 Doblo kullanıyorum )
    Benzinin dezavantajları ucuz bile olsa var. Ancak turbo benzinli yeni nesil motorlar ömür olarak da kendini kanıtlarlarsa binek araçlarda dizel motor tarih olur.
    Binek araçlar ağırlıklı şehiriçi kullanıldığından turbo, egr, dpf parçalar belli km lerde sorunlar çıkartır. ucuz yollu halledilemeyen bu arızalar direk insanları benzine itecektir.

Şimdi işkembeden atma diyenler olacaktır o yüzden kaynak şart :https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/tuprasin-benzin-isyani-1679336

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileli_sofor -- 25 Mart 2020; 16:6:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

lpgnin tasarruf oranı kaça düştü bu arada ?
    ay basi lpg 2.50 lira olacak lpg her zaman çeyrek altin gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

ay basi lpg 2.50 lira olacak lpg her zaman çeyrek altin gibi

Alıntıları Göster
    Düşmesi lazım hepsine indirim geldi lpg ye gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 21 Kasım 2020; 10:33:49 >
  • War Rock W kullanıcısına yanıt
    şuanki fiyatlar ile hiçbir tasarrufu yok benzinde 40krş yakan aracım lpgde 35 krş yakıyor+5krşda ilk çalıştırmada yaktığı benzin ile 40krş çıkıyor yani kafa kafaya.
  • Sen hiç 140 kilo döküm blok dpf siz euro4 1.3Cdti duymadın galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Düşmesi lazım hepsine indirim geldi lpg ye gelmedi

Alıntıları Göster
    yavas dizelciler duymasin zaten yastalar

• quote:

Orijinalden alıntı: healthbreaker

1.6 160 bg bir dizelle giderseniz hem benzinli puntodan az yakar hemde yolculuktan keyif alırsınız
    Merhaba, haklısınız güçlü araba benzin olsun dizel olsun hep keyif veriyor.

Kardeşime ait Punto multijet ile gittik. Hep benzinli araç aldım. O yüzden yordu beni. Aynı veya benzer hacimde benzinli kesinlikle daha konforlu.

Konu sidik yarışına dönmüs. Koca adamlar neyi tartısıyorlar ;)

• İzmir benzin 4.70e var kampanyalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NazımHikmetRan

Dolar alsana :)
    Parası olan alabilir tek derdim aylık gelir gideri dengelemek oda mümkün olmuyor her ay açık büyüyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.