Şimdi Ara

BenQ E72 ¦ WinMo 6.0 - WiFi - 2 MP » Ana Başlık « (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
1
Favori
151.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baydn26

arkadaşlar bu telefonu modem olarak kullanan var mı yani telefondan internete bağlanıp sonrada bilgisayardan internete ??

Evet ben bu şekilde kullandım çok.
  • ben wmwifirouter programını kullandım fakat telefonun bazı ayarları bozuldu arka ışık sönmüyo vs. siz nasıl bağlanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baydn26

ben wmwifirouter programını kullandım fakat telefonun bazı ayarları bozuldu arka ışık sönmüyo vs. siz nasıl bağlanıyorsunuz ?

"Internet Sharing" var extralar bölümünde olması lazım Türkçe ise. Oradan pc olarak usb yada bluetooth seçiyosunuz internet olarakta seçeneklerden birini seçiyorsunuz size uygun olanı. Connect diyince başlıyor :)
  • windows 7 kullanarak nasıl rom değiştiriliyor? telefonu 0 a basarak data kablosunu bağlayınca telefonumu tanımadı pc. vistayken sorun yoktu
  • İlk önce yüklediniz mi gerekli driverı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Almin

İlk önce yüklediniz mi gerekli driverı?

evet .bat dosyasını yükledim önce
  • İlginç :S Çünkü ben windows 7 kullanıyorum ve çok rahat bi şekilde rom yüklemesi yapabiliyorum.

Bilgisayarı yeniden başlatmayı falan deneyin isterseniz? Kabloyu kontrol edin birde istersiniz?
  • 2 bilgisayarım var 2sinde de denedim olmadı kabloda sorun yok çünkü normal bağlanabiliyorum bilgisayara. senin işletim sistemin 32bitmi?
  • Evet 32 bit. Normal bağlarken sorun olmayıp rom yüklerken sorun olabiliyor. Peki aygıt sürücüsü düzgün yüklenemedi dedi mi driverı yükledikten sonra?
  • hayır düzgün yüklendi dedi. yabancı bir forumdan okuduğuma göre 64bitte olmuyormuş 32 bitte oluyormuş galiba. peki rom yüklemenin başka yolu varmı?
  • Yok :S Ne yazık ki tek bu şekilde yükleniyor. Ama çok garip yani Windows 7 hangi sürüm?
  • sürümden kastını bilmiyorum ama 64bit
  • Siz mi 64 bit kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse bilmiyorum ama ben Home Premium 32 bit ile çok rahat yüklüyorum.
  • evet ben 64bit kullanıyorum format atmadan önce vista 32bit vardı bende rahat kullanıyordum sanırım sorun 64 olması
  • 32 bit 64 bit farketmez.. 0'a basın kablo ile pcye bağlayın windows sürücüyü ararken iptal edin ve install.bata basıp yükleyin olmazsa eğer aygıt yöneticisinden kaldır yapıp kabloyu söküp farklı bir usb porttan bağlayın tekrardan deneyin olucaktır mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelom89

32 bit 64 bit farketmez.. 0'a basın kablo ile pcye bağlayın windows sürücüyü ararken iptal edin ve install.bata basıp yükleyin olmazsa eğer aygıt yöneticisinden kaldır yapıp kabloyu söküp farklı bir usb porttan bağlayın tekrardan deneyin olucaktır mutlaka.

hayır farkediyor. bilgisayarıma windows xp mode yükleyip aynı işlemleri ondan sorunsuz yaptı yüklemeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahve

quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_
    quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil
    sinyal, şarj gibi durumları gösteren ufak bir led...

ışığın rengi kırmızı olsaydı daha iyi olurdu sanki telefonla uyardı çok sırıtmış

şarjı az olunca kırmızı olur, mavi olunca bluetooth açık demektir. yeşil olunca da şarj normal demektir. hatta belki turuncu renk gösteriyorsa o da şarjı eşik düzeyin de altında demektir.

pembe olursa kaç tehlikeli :D
  • bu telefonun mac adresini nasıl bulabilirim?
  • arkadaşlar benim telefonun wifi ye bağlanmıyor artık neden sizce.. formatta attım ama olmuyor ..

birde logmaster diye bir şey var... daha önce yoktu serviste yeni versiyonu yüklettikten sonra bu sorun başladı :S ..
    hiç bir yerde hiç bir wifi ağına bağlanamıyorum sadece bağlantı adını görüyorum sinyal gücünü falan ama bağlantı kuramıyorum
    .. şifreyi yanlış yapınca değişin diyor hatalı diyor .. ama doğru yazınca da sürekli bağlanılacak diyor neden acaba :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

arkadaşlar benim telefonun wifi ye bağlanmıyor artık neden sizce.. formatta attım ama olmuyor ..

birde logmaster diye bir şey var... daha önce yoktu serviste yeni versiyonu yüklettikten sonra bu sorun başladı :S ..
    hiç bir yerde hiç bir wifi ağına bağlanamıyorum sadece bağlantı adını görüyorum sinyal gücünü falan ama bağlantı kuramıyorum
    .. şifreyi yanlış yapınca değişin diyor hatalı diyor .. ama doğru yazınca da sürekli bağlanılacak diyor neden acaba :S

Şifreleme türü olarak ne kullanıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.