Şimdi Ara

BenQ E72 ¦ WinMo 6.0 - WiFi - 2 MP » Ana Başlık « (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
1
Favori
151.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mahseer898

arkadaslar babam bu telefondan almak istiyor da şarjı çok gidiyor mu ??

babam işi gereği günde en az 2 saat telefon görüşmesi yapar başkada kullanmaz telefonu. alsak ne kadar gider 2 gün ü çıkarır mı ?

Bence almayın şarjı zar zor iki gün gider, ben bu telefonu kullandım ama hiç memnun kalmadım, bir sene sonra da bozuldu zaten, 40 gün falan yedek parça bekledim sonra da para iadesi aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

arkadaslar babam bu telefondan almak istiyor da şarjı çok gidiyor mu ??

babam işi gereği günde en az 2 saat telefon görüşmesi yapar başkada kullanmaz telefonu. alsak ne kadar gider 2 gün ü çıkarır mı ?

Bence almayın şarjı zar zor iki gün gider, ben bu telefonu kullandım ama hiç memnun kalmadım, bir sene sonra da bozuldu zaten, 40 gün falan yedek parça bekledim sonra da para iadesi aldım.

teşekkürler hocam biraz araştırdım da bende vazgeçtim
  • Bu telefonun yedek parçasını nereden bulabilirim bilgisi olan var mı yurt içi yurt dışı fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krem07

Bu telefonun yedek parçasını nereden bulabilirim bilgisi olan var mı yurt içi yurt dışı fark etmez.

SAHİBİNDEN. COM DA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresoyak

quote:

Bu telefonun yedek parçasını nereden bulabilirim bilgisi olan var mı yurt içi yurt dışı fark etmez.

SAHİBİNDEN. COM DA

Parça olarak satış yapan bulamadım. 3-4 kişi telefonlarını satıyor. Yenilemeyi düşündüğüm kısım telefonun ön kapağı. Sonuçta o satılan ürünlerinde ekranlarında çizilmeler soyulmalar mevcuttur. Bundan 2-3 yıl önce bu kadar çok satmış bir telefona şimdi yedek parça bulamamak çok garip bir durum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emresoyak

quote:

SAHİBİNDEN. COM DA

Parça olarak satış yapan bulamadım. 3-4 kişi telefonlarını satıyor. Yenilemeyi düşündüğüm kısım telefonun ön kapağı. Sonuçta o satılan ürünlerinde ekranlarında çizilmeler soyulmalar mevcuttur. Bundan 2-3 yıl önce bu kadar çok satmış bir telefona şimdi yedek parça bulamamak çok garip bir durum.

yedek parçasını bulman neredeyse imkansız. BenQ telefon üretimini durduralı 3 seneden fazla oldu çünkü.Teleservice de belki vardır ama uçuk rakamlar isteyebilirler.Bundan 2 yıl kadar önce BenQ ya mail atmıştım parça için bana verdikleri iletişim adresi buydu:

Müjdat KARAKUYU

Gsm : +90 532 382 56 36
    Gsm : +90 555 353 00 52
    Gsm : +90 542 627 39 39

mobilepm.tr3@benq.com
  • Eğer garantiniz devam ediyorsa servise verin yedek parça olmadığı için size büyük ihtimal ürün değişimi yapacaklardır. Ki ben bunu yaptım. Son ayında servise verdim ve para iadesi aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismett01
    yedek parçasını bulman neredeyse imkansız. BenQ telefon üretimini durduralı 3 seneden fazla oldu çünkü.Teleservice de belki vardır ama uçuk rakamlar isteyebilirler.Bundan 2 yıl kadar önce BenQ ya mail atmıştım parça için bana verdikleri iletişim adresi buydu:

Müjdat KARAKUYU

Gsm : +90 532 382 56 36
    Gsm : +90 555 353 00 52
    Gsm : +90 542 627 39 39

mobilepm.tr3@benq.com

Bilgilendirme için teşekkürler hiç umudum yok ama yarın arayıp soracağım.

quote:

Orijinalden alıntı: Sadronis

Eğer garantiniz devam ediyorsa servise verin yedek parça olmadığı için size büyük ihtimal ürün değişimi yapacaklardır. Ki ben bunu yaptım. Son ayında servise verdim ve para iadesi aldım.

Garantisi bitmiş durumda. Telefonda her hangi bir arıza yok sadece kozmetik açıdan göz zevkini bozuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krem07 -- 16 Mayıs 2012; 0:02:48 >
  • arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum,

facebook,twitter akıbeti nedir ? yüklenebiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum,

bunda windows 6 yüklü oldugundan eger windows için o uygulamalar varsa tabiki de yükleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIFosEIII

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum,

bunda windows 6 yüklü oldugundan eger windows için o uygulamalar varsa tabiki de yükleyebilirsin.

var mı yok mu bilmiyorum hocam ondan sordum
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.