Şimdi Ara

BenQ E72 ¦ WinMo 6.0 - WiFi - 2 MP » Ana Başlık « (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
1
Favori
151.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • t9'dan abc ye gecip oyle yeniden baslatman lazim
  • muratdinc aynı sorun bendede vardı t9 u türkçe yapınca çıkıyor bu sorun.t9 u ingilizce yap abc ye geç ve ardından telefonu kapat aç düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiGsAw*|

serkan1216 ben rom u yedeklemeyi denedim ama hata verdi anlattığın yolla 2 veya 3 kere denedim ya kullanılan yöntem yanlış yada benim pc de sorun var.

neyse dostum yinede çok sağol servise verdim artık orada yaparlar ..
  • önemli değil.Bende telefonu servise göndercem alarmı bazen çalıyo bazen çalmıyor.Ayrıca t9 sorununuda söylerim
  • @jiGsAw*| eğer müsait isen adımları tekrar uygulayabilirmisin? Eğer bir sorun çıkarsa yardım edebilirim.
  • Arkadaşlar interntteki videoları açmak için tüm internet tarayici programlarını denedim,malesef ideolar açılmadı.
    Flash lite2 yi de kurdum, olmadı.Bu işin sırrı nedir?
    Cevaplarsanız çok müteşekkir olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devasaldost -- 30 Mayıs 2010; 23:53:39 >
  • Vodafone için MMS ve GPRS(Edge) ayarlarını paylaşabilirmisiniz kendi sitesinde yok telefon geldiğinde vardı silmiştim Wifi kapanınca Gprs'e geçiyo diye CepÖzgür'ün Cepnet tarifesine üye oldum bi yerden bulduğum ayarlarla girdim ama kontör gitti aylık 100 mb sınırı olması lazımken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanSRC -- 31 Mayıs 2010; 19:57:40 >
  • Ayrıca WM 6.1 veya 6.5 romlarının Türkçe olanları çıktı mı?
  • arkadaşlar, bu telefonu normal çalıştıracak, en stabil ve basit rom hangisi? valla beni rezil etti bu telefon, arıyorlar ulaşamıyorlar, acil biryeri aramam gerekiyor, takılıyor, durup dururken alarm çalıyor, karşımdaki sesin yankılı geliyor deyip kapatıyor. en azından telefon edebileyim vea layım, özellikleri batsın, sorunsuz alo diyebileyim yeter. yada 100 tl verip, ben telefonuı adam ederim diyen varsa hemen gönderebilirim, kutusunda ve 1 yıl garantisi var.
  • @devasaldost

videoları açmak için "skyfire" yükleyeceksin ben ondan izliyodum birde tarayıcı değilde sadece video izleme programı var oda "vtap"
  • 150 tl ye satıyorum benimkini isteyen varsa kutusu garantisi herşeyi mevcut kulaklık cd kablo datakablosu falan filan ne var ne yoksa var 150 tlye veriyorum .. orginal yazılımı yüklendi duruyor isteye vereyim hemen . hiçbir sorunu yok 5800 aldım ondan satıyorum düşünen varsa eğer pm atsın .. çizik bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

150 tl ye satıyorum benimkini isteyen varsa kutusu garantisi herşeyi mevcut kulaklık cd kablo datakablosu falan filan ne var ne yoksa var 150 tlye veriyorum .. orginal yazılımı yüklendi duruyor isteye vereyim hemen . hiçbir sorunu yok 5800 aldım ondan satıyorum düşünen varsa eğer pm atsın .. çizik bile yok

kimse almaz ben de ugrastim internette. telefoncuya 100'e satmistim ben simdi iphoneumla son derece mutluyum. kurtuldum be
  • @serkan1216 eğer imhanın varsa orjinal yazılımı yedekleyip upload edebilirmisin gerekirse msn yoluyla yardım edebilirim.
  • benq siemens cep telefonların standart soruları vardır, model ayırt etmeksizin. Beyni yavaş çalışır, bol bol kitlenir, şarjı akşam eve getirirse şaşırırsınız. Bunun yanında bir çok uygulaması sorun cıkartır. Ben teknosa dan aldım her sorun cıkardıkça( ki sıksık çıkarır), sorunu çözemezlerse bir üst modelini verirler. Siz ilk önce sevinirsiniz ama, tarih tekkerürden ibarettir...
  • Arkadaşlar windows klasörü görünmüyor.winxp de görünmüyor.Win7 dede görünmüyor.telefona rom yüklemesi yaptım.Yine bilgisayardan telefondaki windows klasörü görünmyor, şaştım gittti. Bir türlü yapamadım.Daha önce sizlerinde başına geldimi boyle bişey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Almin

@serkan1216 eğer imhanın varsa orjinal yazılımı yedekleyip upload edebilirmisin gerekirse msn yoluyla yardım edebilirim.

Orjinal roma çok ihtiyacımız var arkadaşlar.Allah rızası için yardım edin..
  • 100TL ye satmak isteyen varsa alabilirim.
    özel mesajla irtibata geçebelirsiniz.
  • AVEA SORUNUNU çözebilen arkdasım varmı yenı rom yukledım ve hala cozulmedı bu sorun :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: devasaldost

quote:

Orijinalden alıntı: Almin

@serkan1216 eğer imhanın varsa orjinal yazılımı yedekleyip upload edebilirmisin gerekirse msn yoluyla yardım edebilirim.

Orjinal roma çok ihtiyacımız var arkadaşlar.Allah rızası için yardım edin..

nasıl yapacaz ki k bakmayaın buralara hiç bakmıyorum nerdeyse . nasıl yapılıyor ki rom yedekleme ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devasaldost

100TL ye satmak isteyen varsa alabilirim.
    özel mesajla irtibata geçebelirsiniz.

özel mesaj attım 100 değil ama 150 tl ye sıfır gibi garantisi devam eden bir e72 sahibi olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 29 Temmuz 2010; 21:33:39 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.