Şimdi Ara

BenQ E72 ¦ WinMo 6.0 - WiFi - 2 MP » Ana Başlık « (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
1
Favori
151.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu her kapatıp açtığımda hafıza kartını biçimlendirmek istiyor musun? diye soruyor..hayır dendiğinde kartı okumuyor; evet dendiğinde içindeki herşeyi siliyor..yok mudur bunun bir çaresi??

Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

BenQ E72 ¦ WinMo 6.0 - WiFi - 2 MP » Ana Başlık «
  • Hafıza kartın ne marka olarak geldi bendeki kingdisk ve hicbir problem yok. Sorun kartta olabiliir adaptor ile bide bilgisayara takip dene derim. Ordan bide format at kopyalama yazma yap.

quote:

Orjinalden alıntı: otto botto

Telefonu her kapatıp açtığımda hafıza kartını biçimlendirmek istiyor musun? diye soruyor..hayır dendiğinde kartı okumuyor; evet dendiğinde içindeki herşeyi siliyor..yok mudur bunun bir çaresi??

Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

• kingston sandisk melezi bir kart mı ? merak ettim

quote:

Orjinalden alıntı: seagleye

Hafıza kartın ne marka olarak geldi bendeki kingdisk ve hicbir problem yok. Sorun kartta olabiliir adaptor ile bide bilgisayara takip dene derim. Ordan bide format at kopyalama yazma yap.
  • Evet Kingston ve sandisk birleserek en ustun melez karti uretmisler. Adi da tabi uygun olmus bu girisime isin sakasi bende ilk defa bu telefonla duydum bu markayi hani kingmax falan duymustuk ama bi kral da bu cikmis.

Sonuc olarak bir sorun yok karta gayet iyi calisiyor adi da guzel kendide simdilik

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=1100011&productid=bd72103
    ayrida satiliyormus

quote:

Orjinalden alıntı: cmert

kingston sandisk melezi bir kart mı ? merak ettim

quote:

Orjinalden alıntı: seagleye

Hafıza kartın ne marka olarak geldi bendeki kingdisk ve hicbir problem yok. Sorun kartta olabiliir adaptor ile bide bilgisayara takip dene derim. Ordan bide format at kopyalama yazma yap.

• Kartın markası "bigboy technologies"...hepsi buradadan aldım kart hediyeli olarak..kartın adaptörü de dandik..bilgisayarın kart okuyucusundan çok zor çıkartıyorum...

seagleye'nin dediğini yapmaya çalıştım; kart yazmaya karşı korumalı diyor..adaptördeki kilit kapalı değil, korumayı kaldırmaya çalıştım, olmadı..

bakalım n'olacak..

yardımlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otto botto -- 27 Mayıs 2008; 22:56:41 >
  • k790 dan geçiş yapılacak kalitede bir telefon mu ayrıca bir iki resim eklerseniz merak ettim flashı da var mı
  • flash yok
  • 2 haftadir serviste guvenlik kodunu koymustum bulamamislar soledim hepsiburadaya ne oldugunu guvenlik kodunun acaba onlar kodu servise iletebilirler mi bilgisi olan var mi ya da nasil ulasabilirim servise
  • mobiltel firmasını ara ve onlara servisi sor.distrubitör mobiltel.
  • dün teknosada e72,ve t60 ı kurcaladım ......e72 çok şık ve hafif, ince tasarımı harika bence,ama ekranı t60 ınki kadar olmalıydı o boyutda küçük kalmış ekran bu arada video kaydedicisi 320*240 26,28fps arası kayıt edebiliyor yavaşlık çok degil işlemci 420 hrz olsaydı uçardı tabi ama yinede fıtık edecek bir yavaşlık yok......

t60 ise başlıbaşına bi icon bence, incecik kagıt gibi, çok şık ve fazlasıyla dikkat çekiyor ekranı boyutuna göre oldukca büyük ve net,benq bence iyi yolda birsaonraki modeller nasıl olacak şimdiden merak ediyorum.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 4 Haziran 2008; 11:59:54 >

• arkadaslar benqe 72 aldım ama oomatık olarak gprs e baglanıo cok fatura gelcek yaw yokmu çaresı bunun kapatıyorum yıne baglanıor
  • oncekı sayfalarda arkadas yazmıstı; baglantı yonetıcısınden gpsr ayarlarınızı sılın yada degıstırın sorun kalmaz.ilk sayfaları okursanız daha detaylı acıklama var
  • Arkadaşlar bende t 60 modelini almaya karar verdim fakat bi şekilde bunların yedek bataryalarını nereden temin edebiliriz...aramalarıma ragmen bataryalarını hiç bir yerde göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykanoglu -- 25 Haziran 2008; 9:33:19 >
  • arkadaşlar teli yeni aldım ve mesaj yazarken boşluk bırakamayırum napmam gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: baron82

arkadaşlar teli yeni aldım ve mesaj yazarken boşluk bırakamayırum napmam gerek

master reset at t9u da bir daha acma duzelir
  • master reset nasıl atılıyo yaaaaa
    quote:

Orjinalden alıntı: erdemkose78

quote:

• quote:

quote:

yani bu telefonu alsak t9 modunu kullanmayacakmiyiz...,?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkooklam -- 11 Temmuz 2008; 15:42:16 >
  • Arkdaslar bu E72 yi dusuk fiyata Istanbulda nerden alabilirim. Hangi telefoncuya gitsem Benq satmiyoruz diyorlar. Yardim ederseniz cok sevinirim
  • genpa ya bak. geçen en ucuz fiyat nerde diye araştırıken bi sitde genpada 378 ytl olduğunu gördüm ama genpanın internet sitesinde tel satılmıyoodu. bak bi derim fiyattta yanlışlık yoksa süper fiyat bnce
  • quote:

Orjinalden alıntı: malkooklam

quote:

quote:

yani bu telefonu alsak t9 modunu kullanmayacakmiyiz...,?

t9 kullanmayacaksan al ve bi de sozluk programi var bi tane o da bu soruna yol aciyor
    ** ben hem pismanim hem de degilim:D

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.