Şimdi Ara

Ben Fenerli Değilim (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
2
Favori
16.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 yasindaki kiza tecavuz edildikten sonra kendi istegiyle yapti diyen, buna benzer her turlu rezaleti yapan savcilarin agzina guvenen adam bu takimi bu surecte desteklemesin zaten. Oyuncularin emegini yok sayip da siz azizcisiniz demekle olmuyor. Sahaya yansimadi olayi da biraz dusununce sacmaliktir. Paran varsa ve istersen yaparsin bunu bu kadar basit. Seri katiller, teroristler, tecavuzculer bile 11 ay hukum yemeden yoku yokuna iceride yatmiyor. Aziz Yildirimi Fenerbahcenin baskani oldugu icin destekliyoruz. Sukurler olsun ki milyonlarca taraftar futbolcumuzun baskanimizin aykut kocamanin emeklerine inaniyor, digerlerine de bu takimin ihtiyaci yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenz

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Savcı'nın sözleriyle böyle yorum yapacak adam çıkmasın zaten karşıma Fenerliyim diye. 3 Temmuz'da neredeydiniz bu konuları açmadınız, geçiniz efendim.

Ed wood

3 temmuz dan önce de Aziz Yıldırım bıraksın artık diyordum. 2008 de de dedim. 2009 da da . 2010 da da. Benim için değişen birşey yok. Bu yazıyı sadece benim her sözüme " sen Fenerli değilsin" diyen tiplere tepki olarak açtım. Ve fikrimi yazdım.

Bu işi buraya kadar bırakanlar utansın. Eğer en başta bizi küme düşürün dediğimizde dinleselerdi bunlar yaşanmazdı. Şu an da önümüzü göremez durumdayız.. Sapına kadar Fenerliyim diyen adam çok hocam, takım tutmak olaylara at gözlüğüyle bakmak demek değildir. Gerektiğinden objektif bakabilmektir.

Tamamen blöftü. Madem küme düşmek istiyordunuz çıkmayın 3 maça.

Muhatabım sen değilsin kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Phelps

Cemaat lideri okyanus otesinden aciklama ustune aciklama yapar, yayin organlari bir bir Aziz baskani linc eder, sonra da eski yonetici bozuntularinii cikarip cemaati aklamaya calisirlar.Mehmet Baransu, Rok, erman, serhat ulueren, ahmet cakar ve daha niceleri hic durmadan gazetelerde tvlerde Fenerbahcenin onuruyla serefiyle namusuyla oynarlar, Fatih Altayli denen serefsiz esgal fitograflarini yayinlar, Baransu denen masa intihar etti der, Birand denen fransiz Fenerbahcelilere seytan muamelesi yapar siz burada hala Aziz baskana sallayin.Yazik kere yaziklar olaun size.Adam sirf kacti denmesin diye hastaneye gitmedi 11 aydir.Seref yoksunlarinin eline malzeme vermemek icin.Simdi sagligi berbat halde.Ulan siz nasil insansiniz hala bunca aydir bu yalanlara komplolara inanirsiniz?Onlarca acigi bulunmus ismarlama iddianameye inanirsiniz?Futbolcularin emeklerini silip atarsiniz?Sizin gibi Fenerbahceliye degil yazik, lanet kere lanetler olsun...

Yüreğine, ağzına sağlık renkdaş...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

Milyonlarca Fenerli salak, sen akıllısın. Oldu o zaman biz kalkalım.

Ben kimseye salak demedim. Kendi fikrimi söyledim.

quote:

Orijinalden alıntı: simple

Sen Fenerli olma zaten. Sen Gs li ol. Onlar iyi hasır altı ediyorlar herşeyi. Biz edemiyor.

Evet evet gsli ol;http://www.uludagsozluk.com/k/konu%C5%9Fursam-2006-%C5%9Fampiyonlu%C4%9Fu-el-de%C4%9Fi%C5%9Ftirir/

Bak ne dedim, kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez. 13 yıl boyunca Aziz Yıldırım ın söyledikleri yaptıkları ortada. CL de çeyrek final oynayan ve yarı finali şanssızlığı yüzünden kaybeden bir teknik direktörü kovabilecek kadar hırsının egosunun kurbanıdır Aziz Yıldırım. Verdiği demeçler, söyledikleri, hatta bugüne kadar yaptığı yaptırdığı herşeyle kulübe verdiği zarar da ortadadır. Sırf 3 sene üst üste şampiyon olucam diye yapmadığı, söylemediği şu takımı halkın karşısında düşürmediği yer kalmadı. Şuan Fenerbahçe dendiğinde elin avrupalısı bile Şike diyebiliyorsa bunun mimarı da kendisidir. Varsın takım 10 sene şampiyon olmasın. Varın siz beni Fenerli görmeyin. Size kendimi beğendirmeye çalışacak değilim. Mahkeme kararında bu adam ceza alırsa, takım küme düşürülürse neler diyeceksiniz o zaman görücem sizi. Ben bu laflarımı 3 Temmuzdan önce de söylüyordum hala söylüyorum. Ceza almasın yine söyleyeceğim.

Seni Anlamazlar Boşuna Debelenme. Hak Hukuk ve Vicdan Duygusu Olmayan İnsanlar Seni Anlamayaz.

Körelmişler işte Görüyorsun.Dediğin Gibi Çıkın Yürün Dese Aziz yürüyecekler. Neden , Niçin Sormayacaklar ?

İşte Bu Tip İnsanlar Yüzünden Düşman Oluyoruz Birbirimize. Çünkü Adam Sormuyor , Sorgulamıyor.

Uefa Fenerbahçe Düşmanı , Cev Fenerbahçe Düşmanı , Savcı Fenerbahçe Düşmanı , Polis Fenerbahçe Düşmanı , Cemaat Fenerbahçe Düşmanı , Galatasarasaylısı , Beşiktaşlısı , Trabzonlusu i Ankaralısı vs.. vs..

Neden Niye Sormuyorlar ? O Yüzden Allah Hidayet Versin , Puta Tapmaktan Vazgeçirsin.

Senin Gibiler Umarım Var Olur , Yoksa Fenerbahçe Gerçek Kimliğini ve Sahiplerini Kaybedecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akglsercan

quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

quote:

Orijinalden alıntı: Cole Phelps

Cemaat lideri okyanus otesinden aciklama ustune aciklama yapar, yayin organlari bir bir Aziz baskani linc eder, sonra da eski yonetici bozuntularinii cikarip cemaati aklamaya calisirlar.Mehmet Baransu, Rok, erman, serhat ulueren, ahmet cakar ve daha niceleri hic durmadan gazetelerde tvlerde Fenerbahcenin onuruyla serefiyle namusuyla oynarlar, Fatih Altayli denen serefsiz esgal fitograflarini yayinlar, Baransu denen masa intihar etti der, Birand denen fransiz Fenerbahcelilere seytan muamelesi yapar siz burada hala Aziz baskana sallayin.Yazik kere yaziklar olaun size.Adam sirf kacti denmesin diye hastaneye gitmedi 11 aydir.Seref yoksunlarinin eline malzeme vermemek icin.Simdi sagligi berbat halde.Ulan siz nasil insansiniz hala bunca aydir bu yalanlara komplolara inanirsiniz?Onlarca acigi bulunmus ismarlama iddianameye inanirsiniz?Futbolcularin emeklerini silip atarsiniz?Sizin gibi Fenerbahceliye degil yazik, lanet kere lanetler olsun...

Tam antu yazısı

Neden yazıda belirtilenlere üretecek iki argüman bulamayıp da salça oluyorsun.

Bu kadar mı kullanamaz oldunuz o Allah'ın verdiğini ?

Ortada argüman üretecek içi dolu bir yazı olmadığından böyle cevap veriyoruz idare et. Ona şerefsiz, buna şeref yoksunu, fb düşmanları yeaa gibi üslubu çoğunlukla antuda gördüğümüzden yazdım onu. Hepsini geçtim biz bu tarz bişi yazınca acımadan 4günü basıyorlarken bu adamların bu kadar rahat konuşması zoruma gitmiyor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: stkgcl

Fenerbahce kendisine bu kadar hizmet vermis yillarca fenerbahceyi ileriye tasimis efsane mucadeleler vermis bircok dalda diger takimlara kupa yuzu gostermemesini saglamis
    Fenerbahceye kac tesis kazandirmis bir baskan. Kendi cebinden yardim yapan baskan. Fenerbahcenin suan turkiyenin en buyuk klubu olmasinda bu kadar onemi var. Fenerbahcenin baskanini hapse atiyolarsa bu normal goruslerini desteklemiyorum. Fenerbahce sadece kulup degildir emek verenleere saygi duyan kuluptur

Büyük başkan. Bize bu başarıları getirdi, varsın şike yapsın, varsın memleketi dolandırsın, varsın çete kursun neolur ? tesis yaptırdık , şampiyon olduk? neolur ?

Sence suan turkiyede sike yapmis tek takim fenerbahcemi yargilanan tek kulup fenerbahce.
    Aziz yildirim kimle sike yapmis onlar nerde yargilaniyor ?

• Entresan .....
  • Fenerbahçe ile beraber bütün büyük klüpler ve milli takım da ceza alırsa,Fenerbahçeliler rahatlayıverir.Çünkü bir türküz birbirimize yardımcı olacağımıza,hatalarımı kabulleniz özeleştri yapacağımıza,"yanımızda kimi götürsek kardır lan!!!" kelimesini kullanmayı seviyoruz.

67 yaşında ki babam bile fenerbahçenin şike yapmadığına inanıyor.Ne evden çıkar ne de maç izler,ama damarını kessek sarı-lacivert akar,nasıl bir fanatizm dir anlamıyorum.

Ben şu anda 5 yaşında iken bıraktığım GALATASARAY a geri dönesim geliyor.:)))))))))))

Ama DİN ve Takım değişimi toplumca hoş karşılanmıyor.
  • Yaptigin terbiyesizliktir bence kardesim. Genel olarak sevilen sayilan bir üyesin ama yazdiklarin ve bakis acin kusura bakmada sana yakismamis.
    insanlar hata ve sevablariyla bakilir Fb icin Aziz yildirim arti ve eksileriyle cok zuun bbir dönem baskan yapti hatalari cokmu tonla ama yaptiklari iyiliklerede bakmak zorundasin. Bu admai bu sekilde yargilayamazsiniz.
    Prensip olarak bencede dik durup düz konusacakti isin asli neyse acikliyacakti kuru tehdit etmiyecekti ama herseye ragmende bu adam Fb icin bir efsanedir klubunuzu modern hala getirmis Fbnin nerden bakilsa bir 25 senesini garanti altina almistir. Gsda Faruk Süren dönemi onca basarisina ragmen kalici olamadi Aziz yildirimda bu isler olmasa bile bir gün gidecekti ama bazi seylerin izi kötü yada temiz olarak kalir.
    insanlari - + yönleriyle karsilastirin bunu yaparkende her 2 tarafinida görün. Ben sahsen kendisini hic sevmedim ama takdir ettim bazi konularda.
    Bu davanin hala adil yapildigina, esit davranildigina inanmiyorum bunu hepimiz biliyoruz az düsünen herkez farkinda ama burda suc bomba aciklamalar yapicam diyipte sacma sapan aciklamar yapan ve belki anlasiriz umuduyla bekliyen baskanda oldu.
    is öyle bir noktaya geldiki bu adamlar tertemiz olsa bile mahkeme serbest biraksa artik kim neye inanir. Bence öncelikle Fb ve Aziz yildirimi ayir sen o baskan icin degil yazdigin gibi renkler icin taraftarsin. Baskan kim olursa olsun o renkler devam ediyor bir kere baslik tam bir komedi.
  • Kadın olsam Tuğçe KAZAZ ın yaptığının benzerini yaparak,Galatasaray lı bir koca ile evlenirdim :))))))))))
  • bu topiği açan kişi ve onun gibi düşünen zihniyetlere şunu diyebilirim;

FB yi ve taraftarını kimse hizaya getiremez.
    Aziz Başkan geçen süreçde en büyük eziyeti ve baskıyı yaşayan insan ve başkanımız olduğu için de onun yanındayız ve destekliyoruz.

Sen ve senin gibi düşünen kişiler, bu desteği kulubden ayrı Aziz Yıldırım sevdası ile kontrolden çıkmış bir grup, diye göstererek dejenere etmeye ve bozmaya çalışabilirsiniz.
    Bu sana farkında ol yada olma bir şekilde empoze edildi ve senin ve senin gibilerin böyle düşünmesi sağlandı.
    Aziz Başkan gitsin zaten kirliler hikayesini çok güzel yiyorsunuz.

Aklınıza sahip olun.
    Biz bu süreçde kulubü ve büyük eziyetini çeken başkanı sahiplenmişiz.
    Biz adam satmayız.
    Aziz Başkan da bu davada başkanımızdır ve onu da satmayız.

.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Fenerbahce kendisine bu kadar hizmet vermis yillarca fenerbahceyi ileriye tasimis efsane mucadeleler vermis bircok dalda diger takimlara kupa yuzu gostermemesini saglamis
    Fenerbahceye kac tesis kazandirmis bir baskan. Kendi cebinden yardim yapan baskan. Fenerbahcenin suan turkiyenin en buyuk klubu olmasinda bu kadar onemi var. Fenerbahcenin baskanini hapse atiyolarsa bu normal goruslerini desteklemiyorum. Fenerbahce sadece kulup degildir emek verenleere saygi duyan kuluptur

Büyük başkan. Bize bu başarıları getirdi, varsın şike yapsın, varsın memleketi dolandırsın, varsın çete kursun neolur ? tesis yaptırdık , şampiyon olduk? neolur ?

Sence suan turkiyede sike yapmis tek takim fenerbahcemi yargilanan tek kulup fenerbahce.
    Aziz yildirim kimle sike yapmis onlar nerde yargilaniyor ?

Birşey demiyorum ki büyük başkan oley diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

Yaptigin terbiyesizliktir bence kardesim. Genel olarak sevilen sayilan bir üyesin ama yazdiklarin ve bakis acin kusura bakmada sana yakismamis.
    insanlar hata ve sevablariyla bakilir Fb icin Aziz yildirim arti ve eksileriyle cok zuun bbir dönem baskan yapti hatalari cokmu tonla ama yaptiklari iyiliklerede bakmak zorundasin. Bu admai bu sekilde yargilayamazsiniz.
    Prensip olarak bencede dik durup düz konusacakti isin asli neyse acikliyacakti kuru tehdit etmiyecekti ama herseye ragmende bu adam Fb icin bir efsanedir klubunuzu modern hala getirmis Fbnin nerden bakilsa bir 25 senesini garanti altina almistir. Gsda Faruk Süren dönemi onca basarisina ragmen kalici olamadi Aziz yildirimda bu isler olmasa bile bir gün gidecekti ama bazi seylerin izi kötü yada temiz olarak kalir.
    insanlari - + yönleriyle karsilastirin bunu yaparkende her 2 tarafinida görün. Ben sahsen kendisini hic sevmedim ama takdir ettim bazi konularda.
    Bu davanin hala adil yapildigina, esit davranildigina inanmiyorum bunu hepimiz biliyoruz az düsünen herkez farkinda ama burda suc bomba aciklamalar yapicam diyipte sacma sapan aciklamar yapan ve belki anlasiriz umuduyla bekliyen baskanda oldu.
    is öyle bir noktaya geldiki bu adamlar tertemiz olsa bile mahkeme serbest biraksa artik kim neye inanir. Bence öncelikle Fb ve Aziz yildirimi ayir sen o baskan icin degil yazdigin gibi renkler icin taraftarsin. Baskan kim olursa olsun o renkler devam ediyor bir kere baslik tam bir komedi.

Aynen katılıyorum size, ayrıca sizide tebrik ediyorum çoğu insan gibi sarı kırmızı gözlüklerle bakmıyorsunuz olaya, çıplak gözle bakıyorsunuz.
    Keşke herkes biraz sizin gibi olsa,yanlış anlaşılmasın bunda gs taraftarını kastetmiyorum sadece bun içinde fb,gs,bjk,ts de var.Herkes fanatiklik derdinde, sürekli galip gelen kupalar alan taraf olmak istiyorlar .Bunlar futbolun meyveleri ama biraz zevk almaya bakalım sadece bir oyun olarak görelim şu futbol denen illeti, ülkenin haline bakın ne hale geldik biraz bilinçlensek sizin gibi objektif olsalar daha iyi bir hale gelebilirdik futbolda
  • ibretlik bir yazi olmus, darisi Azizcilerin basina. Umarim en kisa surede kanserden kurtulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

quote:

Şimdi istediğiniz kadar çemkirin, dışlayın. Sizin duanızla doğmadım bedduanızla öleyim. Siz dediniz diye Fenerli olmadım ben. Anne sütünden sonra Kadıköyün suyunu içtim ben.

Adam şair çıktı

• Yav arkadaş yeter ama ha ikidebir Kadıköy diyip duruyorsun. Kadıköy'de oturmayan, imkânı olmayan, maça gidemeyenler, Türkiye'nin bir ucunda dağlarda oturanlar n'apsın? Başlarım senin Kadıköy'üne de ...
  • quote:

Hala o kadar açıklamamdan sonra abuk subuk olayı sadece şikeye bağlayanlar var.

Yahu ben Aziz Yıldırım ın yaptıklarına kazandırdıklarına laf ettim mi?

Bir yazımda da hi Ülker arena berbat, fenerium rezalet, stad çok kötü, takım maddi olarak çöküyor dedim mi?

Şike operasyonunda sadece biz şike yaptık diye içerde yatıyor dedim mi?
    Aziz Yıldırım ın içeride yatması normaldir dedim mi?

Olayı bu kadar basite indirgemeyin. Ben fikrimi söyledim. Ve eğer fikrimi söylüyorum bu adamı savunmuyorum diye Fenerliliğimi sorgulayacaksanız değilim evet diyorum.

Ben sadece kulübü savunmak yerine bu adamın peşinden gitmenin yanlış olduğunu düşünüyorum o kadar.

Yazdıklarını kabul edenlerde etmeyenlerde saygı duymak zorunda o ayrı ama sen Aziz Yıldırım konusunda bence hatalısın.

Kulübü savunmak yerine bu adamın peşinden gitmenin yanlış olduğunu yazıyorsun ama öncelikle sevsende sevmesende Fenerbahçe kulübübun başkanı olan Aziz Yıldırıma ismi ile hitap etmesini öğrenmelisin.

Fenerbahçe yi savunmak derken neyi kastediyorsun? Fenerbahçenin çıkarları için adam satmak mübahtır diyorsan hayatta herşey Fenerbahçe değil o yüzden adam satmak su satmaya benzemez.

Aziz Yıldırım şike yapmış dahi olsa ona şuanda uygulanan terör örgütü lideri muamelesini içine sindirebiliyorsan halkın takımı dediğimiz Fenerbahçenin ilkelerine bir kere ters düşüyor düşüncen.

Seni genellikle destekleyenler Fenerbahçeye nefret eden diğer takım taraftaları ve senin için adam gibi adam, en mantıklı Fenerbahçeli, forumdaki tek doğru Fenerbahçeli diye yorumlar yapıyorlar, saygı duyarım görüşlerine ama benimde senden bir ricam var,

Bu şike operasyonu süresince yaşananlardan sonra öncesi ve sonrasıyla Sadri Şener ve Galatasarayla ilgili düşüncelerini rica ediyorum.Madem sen arkadaşların gözünde 10 numara adam gibi adam dobra dürüstlük abidesisin o zaman senin bu kişi ve kurumlarla ilgili yapacağın yorumlarıda onaylayacaklardır.

Bir kurumun başındaki insanı suçu ispatlanmadan adaletsiz bir sistemle yargılanırken ve tüm dikkatleri o kişi üzerine çevirerek diğer zanlıları görmemezlikten gelip birde onlar bizi ilgilendirmiyor biz kendi evlatlarımızı asalım zihniyeti ile karşı görüşteki insanlara acitasyon yaparsan o zaman haklı bile olsan pek sevilmezsin.

Önyargı ve nefret duygunla düşene bir tekmede benden gelsin zihniyeti ile onca renktaşını karşına almayı Don kişot olmayı göz önüne aldıktan sonra onlar bana saydırmadan ben önce şöyle bir içimi kusayım , dolaylıda olsa patır patır saydırayım dersen o zaman daha büyük ayıp edersin.

Düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek sana destek veren diğer takım taraftarı arkadaşlarda günü geldiğinde seni gerçek renklerinden dolayı yargılayacaklardır bunuda unutma.

Bizi daha çok yaralayacak olanlar dışarıdaki Fenerbahçe düşmanları değil içimizdeki güvensiz ve kindar Fenerbahçelilerdir.

Eğer yanlış görmediysem sana naçizane önerimde sürekli ucu Aziz Yıldırımı dokunan konular açmaman, bir kaç kere açtın ve spor bölümünde görüşünü bir çok kişiye anlattın ama neden sürekli bu tarz konulara yer veriyorsun anlamıyorum.

Son olarak kimse senin Fenerbahçeliliğini sorgulayamaz ama kimsede seni yandaşı olarak görmek zorundada değildir o yüzden kişilere öfkeni kusarken kendini ve takımını küçük düşürmemeni öneririm.
  • Herkes istediği takımı tutar istediğini destekler.
    bende Galatasaraylıyım hemde o biçim !
  • Ne de guzel oyuna gelmis FBliler var.Siz baransularin roklarin dobermanlarin izinden gidin.Mucadelemize golge etmeyin baska ihsan istemez.Herseyin farkindayiz sonuna kadar arkandayiz Aziz baskan.

Adam Fenerbahcenin bu rezalet kurgudan kurtulmasi icin omrunu vermeye hazir.Aylardir seref yoksunlarinin agzina malzeme vermemek icin hastaneye gitmiyor.Simdi ise durum ortada.Doktorlarin olum riski var demesine ragmen hala tahliye olamiyor ve sizin gibi biat etmisler bu kurguya gozukapali inaniyorsunuz.Lanet olsun size..

• Başlığı okuyunca şu video aklıma geldi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.