Şimdi Ara

Ben Fenerli Değilim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
2
Favori
16.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sawgiray

Başlıkta herşeyi özetlemissin zaten sadece bir cümle eksik ''BEN GERÇEK FENERBAHÇELİ DEĞİLİM'' olacak.Aziz Yıldırım'a yapılan tüm haksızlıklar Fenerbahçe'ye yapılmıştır.Eğer senin GFB ile ilgili bir bağlantın yoksa bende birşey bilmiyorum. @Piêr Dé Sans

Hiçbirşey bilmiyorsun demek ki. Ben hiçbir maşa gruba üye olmam.

Ayrıca hala şike de şike diyenler var. Size nasıl gülsem seçemedim. Sizler cidden sığ bakıyorsunuz. Yazdıklarımı anlamakda güçlük çekiyorsunuz.

Ben diyorum ki Aziz Yıldırım ı sevmeme sebebim şike değil. Takımın ruhu dediğiniz adamları, bu kulübe en büyük başarıyı getiren adamı kendi hırsı yüzünden kovmasıdır diyorum. Hala tutmuş şike, haksızlık falan diyorsunuz.

@designr

Kimsenin abisi olmak gibi veya reklam yapma gibi niyetim yok. Ben bu siteye 2004 yılından beri üyeyim. Çoğu admini şahsi olarak tanırım. Oturup bu tarz bir yazı veya fikir ile reklam yapmaya çalışacak kadar küçük karakterli birisi değilim. Hem yapsam ne olacak?

Kendi reklamımı yapsam site bana para mı verecek?
    Buradan maddi bir kazancım mı olacak?

Tek söylediğim Aziz Yıldırım ı sevmiyorum. Sebeplerini de öne sürdüm. Fikrime katılıp katılmamak sizin bileceğiniz iş ki saygı çerçevesinde cevap veren, onaylayan veya onaylamayan herkese de fikirlerini belirttiği için teşekkür ederim.

Konuya gelirsek. Rahatsız olan, beni sevmeyen yazmak zorunda hissetmesin kendini. Laf sokmaya çalışıcam diye uğraşmasın. İsteseydim ben de laf sokar gibi cevap verirdim. Saygılı bir şekilde cevap verecekseniz verin.

Ayrıca bana abi diyen üyeleri de sivil hayattan tanıyorum zaten. O abilik senin sandığın şekilde bir abilik değil. İnsanlıktan kaynaklı bir durum

• ben sana reklam yapıyorsun demedim, sadece diğerlerinin işine gelen şeyleri söylediğinde nasıl hemen yandaşın oluyorlar onu söyledim.
  • La adam Fenerbahçeliyim Azizsporlu değilim diyor amma üstüne gitmişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

ben sana reklam yapıyorsun demedim, sadece diğerlerinin işine gelen şeyleri söylediğinde nasıl hemen yandaşın oluyorlar onu söyledim.

Reklam için söylediklerim sana değildi. Yukarıda reklam yapıyorsun diyenlereydi.

Görülen o ki Aziz Yıldırım ı sevmeyen hiçkimse Fenerli değilmiş. Değilim arkadaş. O adamı sevmekse Fenerlilik ben değilim.
  • Aziz Yıldırım'ın şike yaptığı kanıtlanırsa eğer bu adama tapanlar ne diyecek çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Orijinalden alıntı: designr

ben sana reklam yapıyorsun demedim, sadece diğerlerinin işine gelen şeyleri söylediğinde nasıl hemen yandaşın oluyorlar onu söyledim.

Reklam için söylediklerim sana değildi. Yukarıda reklam yapıyorsun diyenlereydi.

Görülen o ki Aziz Yıldırım ı sevmeyen hiçkimse Fenerli değilmiş. Değilim arkadaş. O adamı sevmekse Fenerlilik ben değilim.

Şöyle kabul et işte değilsin zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Aziz Yıldırım'ın şike yaptığı kanıtlanırsa eğer bu adama tapanlar ne diyecek çok merak ediyorum

ne mi dicekler? sence az çok tahmin edersin kardeşim. aziz başkan suçsuz, cemaat el attı, adalet sistemi şöyle vs vs.
  • hala kanitlanirsa diyorlar ya kufretmemek icin zor tutuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Phelps

hala kanitlanirsa diyorlar ya kufretmemek icin zor tutuyorum

doğru kanıtlandı ama bişi yapılmıyor oda masa başı dönen oyunlardan. neydi minarenin kılıfı sahaya yansımadı
  • son yazdığıma ilaveten artık bu konuya mesaj yazmıyacağım. çünkü bir yere varmıyacak, sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır ya da anlamak istediği kadar. herkese iyi forumlar. bu arada kuyt hayırlı olsun :)
  • Evet...

Aziz Yıldırım şike ve teşvikten suçlu bulundu, hüküm giydi, Fenerbahçe şikeci takım olarak anılacak. Şimdi hala Aziz Yıldırım ı savunanlara söylüyorum,

Siz Fenerliyseniz ben değilim!
  • quote:

Evet...

Aziz Yıldırım şike ve teşvikten suçlu bulundu, hüküm giydi, Fenerbahçe şikeci takım olarak anılacak. Şimdi hala Aziz Yıldırım ı savunanlara söylüyorum,

İnanıyorsun yani adaletin yerini bulduğuna
  • quote:

Evet...

Başkanlığıda düşücek galiba.
  • Yargıtayda onayladığı taktirde cezalar kesinleşecek ve Aziz Yıldırım'ın başkanlığı düşecek. Olan Fenerbahçe'mize olacak. Bu kararlardan sonra zannetmiyorum ki Uefa bizi Avrupa kupalarına alsın. Koca kulübü bu duruma düşürenlere yazıklar olsun.
  • Lan anladık senin dediğini böyle bir günde bile konu hortlatip rant sağlıyorsun ne adammışsin be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichigo85

quote:

Evet...

İnanıyorsun yani adaletin yerini bulduğuna

Bana kalkıp Aziz Yıldırım ı mı savunacaksın?

Adalet yerini bulmamış olabilir, bazıları haklı yere bazıları haksız yere ceza almış olabilir. Ama ben Aziz Yıldırım'ın bu tür işlere bulaşacağını düşünüyorum. O yüzden beklemediğim bir karar değildi. Çok da etkilenmedim.

Şimdi Aziz Yıldırım'ı körü körüne savunanlar ne diyecek onları bekliyorum. Şike yapmamıştır, adalet gösterecek diyenler şimdi de adalete saldıracaklar biliyorum.

@GencayA

Rant sağlamak istesem bu konuyu hortlatmaz yenisini açarım daha ağır şeyler yazarım.

• quote:

Evet...

Valla helal olsun arkadaş,
    Görüş ve yorumların için teşekkür ederim
  • quote:

Evet...

Pier, keşke herkes senin kadar dürüst olabilse, takım sevgisi adaletin önüne geçmese, helal olsun
  • quote:

Evet...

Hocam bende şu an çok sinirliyim..

Sırf kendi kişisel egosunu tatmin etmek için Fenerbahçe 'mi kirletti Aziz Yıldırım efendi.
    Lanet olsun ona.

Şimdi otursun her tarafına kına yaksın..
  • Fenerbahçeli bir dostum yaşananların gazına gelmiş başlık açmış, Fenerbahçe düşmanları başlığa toplanmış alkış tutuyorlar aferim, helal, ayakta alkışlıyoruz seni, yuppi vs..

ne hale geldi güzelim memleketim,

Beni bilenler bilir Ben Fanatik Beşiktaşlıyım, Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmedim hiç bir zaman, ama bu demek değildi ki rakibine belden aşağı çalışırız, o düştümü bir tekmede biz vururuz.

Başlığı açan dostuma soruyorum,

1 - Aziz yıldırımın suöunu günahını geçelim, bu adam kaç senedir tutuklu? suçu ne? bugün açıklanıyor, 1 sene sen bir adamı nasıl ve neden içeride tutarsın?
    2 - İçeride benzer sebeplerden yatan ve suçunun ne olduğunu bile bilmeyen bir ton general, aydın, gazeteci hatta siyasetçi var, bunlar damı şike yaptı arkadaş?
    3 - Aziz veya bilmemne 1 maç şike yapsa anlarım ama bu adam alalade şike yapacak yıllarca ve diğer 2 büyük bunu izleyecek, buna inanıyormusun sen gerçekten?

Aziz yıldırımın sözüdür, ne şikesi, memleket elden gidiyor diye..

alayınıza iyi uykular...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.