Şimdi Ara

Ben Fenerli Değilim (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
2
Favori
16.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben açıkcası hiç sinirlenmiyorum. Biz bunu taraftar olarak da hakettik. Bazı şeyleri sindiremedik, başarı için sürekli olarak adamı tahrik ettik. o da egosuna yenik düştü yaptı. Yapanda, yaptıranda aynı camianın insanları.

Şimdi düştüğümüz batağın içinde düşünsünler kimi kurtaracaklarını.
  • Kalkan mahkemenin, yandaş mahkemenin kararlarını bir şey sananlar var.
    Biz Fenerliyiz sen değilsin haklısın
  • Şadan abi daha önce de söylemiştim, adam gibi adamsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Evet...

Aziz Yıldırım şike ve teşvikten suçlu bulundu, hüküm giydi, Fenerbahçe şikeci takım olarak anılacak. Şimdi hala Aziz Yıldırım ı savunanlara söylüyorum,

Siz Fenerliyseniz ben değilim!

Mantığa uyan en doğru hareket budur. Tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Fenerbahçeli bir dostum yaşananların gazına gelmiş başlık açmış, Fenerbahçe düşmanları başlığa toplanmış alkış tutuyorlar aferim, helal, ayakta alkışlıyoruz seni, yuppi vs..

ne hale geldi güzelim memleketim,

Beni bilenler bilir Ben Fanatik Beşiktaşlıyım, Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmedim hiç bir zaman, ama bu demek değildi ki rakibine belden aşağı çalışırız, o düştümü bir tekmede biz vururuz.

Başlığı açan dostuma soruyorum,

1 - Aziz yıldırımın suöunu günahını geçelim, bu adam kaç senedir tutuklu? suçu ne? bugün açıklanıyor, 1 sene sen bir adamı nasıl ve neden içeride tutarsın?
    2 - İçeride benzer sebeplerden yatan ve suçunun ne olduğunu bile bilmeyen bir ton general, aydın, gazeteci hatta siyasetçi var, bunlar damı şike yaptı arkadaş?
    3 - Aziz veya bilmemne 1 maç şike yapsa anlarım ama bu adam alalade şike yapacak yıllarca ve diğer 2 büyük bunu izleyecek, buna inanıyormusun sen gerçekten?

Aziz yıldırımın sözüdür, ne şikesi, memleket elden gidiyor diye..

alayınıza iyi uykular...

Ben işin diğer yönüne hiç dokunmadım dikkat edersen.

Başından beri de bu iş sadece şike değil, temiz bir duruşma değil diyorum.

Ama inatla Aziz Yıldırım ı savunanlar, bazı yapılanları görmezden gelenler, egosuna bu kadar yenik bir adamı görmezden gelenler var.

Asla Aziz Yıldırım ın ceza almasını istemedim, istememde. Niye isteyeyim ki? Bana ne çıkarı olacak?

Ama ortada olanlar, bitenler var ve kör gözüyle takip edip, körü körüne savunanlar var. Üstelik biz birşeyleri dile getirildiğimizde " Sen de fenerli misin?" diye çıkışanlar var.

Ben gaza gelmedim hocam. Az buçuk tanırsın. Burada kimsenin aleyhine kesin bir sonuç çıkmadan birşey söylemem. Konuyu açtığımda da " Aziz Yıldırım suçlu bulunduğunda ne diyeceksiniz?" diye soru sordum. O zaman " suçsuz bulunucaz" " biz suçsuzuz" diyenler şimdi de " zaten adalet yok ki " diye kıvırmaya başlıyorlar.

Bakın ülkenin Aziz Yıldırım üzerinden yaptığı politikalar, yürütmeye çalıştıkları plan beni şuan zerre ilgilendirmez. İş spor ise eğer ve sen bu spora kir attıysan ben o kirin peşine düşerim.

Hiçbir takım ben temiziz diyemez. Galatasaray ı da Trabzonu da Beşiktaşı da. Hepsi bu pisliğin içine düştüler. Düşecekler. Ama sorun şu ki sen yakalanmışsın ve çok sviyorum dediğin kulübü bir çıkmaza sokmuşsun.

Yapmayacaksın arkadaş. Sonuç ne olursa olsun yapmayacaksın. Bu takımı kötüye götürebilecek herhangi birşeyi yapmayacaksın bunun ötesi yok. Sen rakibine koz verirsen o adam da kullanır. Bu bu kadar basit.

• Birisi söylemişti geçenlerde gerçekten de diğer takım taraftarlarının takdirini almak için böyle konuşuyorsun. Operasyonun şikeyle alakası yok, başkan bitiriliyor işte. Siyasiler FB'yi kullanırsa neler düşüneceksin acaba, bu adam en azından takımınına sahip çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Tebrikler gerçekten... Aziz Yıldırım, kendi savaşını Fenerbahçe adı arkasına sığınarak veriyor. İlk gün istifa edip Fenerbahçe Başkanı olarak değil de Aziz Yıldırım olarak çıksaydı madem duruşmalara.

O Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olarak girdi içeri ve öyle de çıktı. Yargıtayın kararı bozacağından eminim. Bu kadar zaman sonra PARDON diyecek halleri yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichigo85

Birisi söylemişti geçenlerde gerçekten de diğer takım taraftarlarının takdirini almak için böyle konuşuyorsun. Operasyonun şikeyle alakası yok, başkan bitiriliyor işte. Siyasiler FB'yi kullanırsa neler düşüneceksin acaba, bu adam en azından takımınına sahip çıktı.

İşim gücüm yok milletin takdirini almak için mi uğraşıcam? saçma sapan konuşmayın rica ediyorum. Kimsenin takdirini almak için kasacak değilim.
  • Kına yak. Şimdi GS'liler de gelir tebrik eder mutlu olursun.
  • quote:

quote:

Fenerbahçeli bir dostum yaşananların gazına gelmiş başlık açmış, Fenerbahçe düşmanları başlığa toplanmış alkış tutuyorlar aferim, helal, ayakta alkışlıyoruz seni, yuppi vs..

Beni bilenler bilir Ben Fanatik Beşiktaşlıyım, Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmedim hiç bir zaman, ama bu demek değildi ki rakibine belden aşağı çalışırız, o düştümü bir tekmede biz vururuz.

1 - Aziz yıldırımın suöunu günahını geçelim, bu adam kaç senedir tutuklu? suçu ne? bugün açıklanıyor, 1 sene sen bir adamı nasıl ve neden içeride tutarsın?
    2 - İçeride benzer sebeplerden yatan ve suçunun ne olduğunu bile bilmeyen bir ton general, aydın, gazeteci hatta siyasetçi var, bunlar damı şike yaptı arkadaş?
    3 - Aziz veya bilmemne 1 maç şike yapsa anlarım ama bu adam alalade şike yapacak yıllarca ve diğer 2 büyük bunu izleyecek, buna inanıyormusun sen gerçekten?

alayınıza iyi uykular...

Ben işin diğer yönüne hiç dokunmadım dikkat edersen.

Başından beri de bu iş sadece şike değil, temiz bir duruşma değil diyorum.

Ama inatla Aziz Yıldırım ı savunanlar, bazı yapılanları görmezden gelenler, egosuna bu kadar yenik bir adamı görmezden gelenler var.

Asla Aziz Yıldırım ın ceza almasını istemedim, istememde. Niye isteyeyim ki? Bana ne çıkarı olacak?

Ama ortada olanlar, bitenler var ve kör gözüyle takip edip, körü körüne savunanlar var. Üstelik biz birşeyleri dile getirildiğimizde " Sen de fenerli misin?" diye çıkışanlar var.

Ben gaza gelmedim hocam. Az buçuk tanırsın. Burada kimsenin aleyhine kesin bir sonuç çıkmadan birşey söylemem. Konuyu açtığımda da " Aziz Yıldırım suçlu bulunduğunda ne diyeceksiniz?" diye soru sordum. O zaman " suçsuz bulunucaz" " biz suçsuzuz" diyenler şimdi de " zaten adalet yok ki " diye kıvırmaya başlıyorlar.

Bakın ülkenin Aziz Yıldırım üzerinden yaptığı politikalar, yürütmeye çalıştıkları plan beni şuan zerre ilgilendirmez. İş spor ise eğer ve sen bu spora kir attıysan ben o kirin peşine düşerim.

Hiçbir takım ben temiziz diyemez. Galatasaray ı da Trabzonu da Beşiktaşı da. Hepsi bu pisliğin içine düştüler. Düşecekler. Ama sorun şu ki sen yakalanmışsın ve çok sviyorum dediğin kulübü bir çıkmaza sokmuşsun.

Yapmayacaksın arkadaş. Sonuç ne olursa olsun yapmayacaksın. Bu takımı kötüye götürebilecek herhangi birşeyi yapmayacaksın bunun ötesi yok. Sen rakibine koz verirsen o adam da kullanır. Bu bu kadar basit.

Aziz yıldırım bugün duruşmada son konuşmasını yaptı, darağacınada götürülsem en son Fenerbahçe derim diye.. siz burada tü kaka diyosunuz hala..diyecek pek bir şey yok, Allah senin gibi düşünenlere Demirören gibi birisini nasip etsin piyer döşanşöhret..

• Siz aynı durumda son söz kendi takımınızı hatırlarmıydınız acaba onu merak ediyorum ben :) pier sana değil sadece sözüm suçlayan herkese
  • Konuya yorum yapan diğer Fenerbahçe'li olmayan arkadaşlarınla da desteklemissiniz birbirinizi.

Konu başlığı-içerik uyumluluğu var, haklısın.
  • quote:

alayınıza iyi uykular...

1000 kere helal olsun arkadaşım sana ama anlatamazsın anlamazlar.

Bende yazdıklarına ilaveler yapmak isterdim ama gözleri kör olmuş aşırı fanatik arkadaşlarımız hemen şikayet butonuna basıyor ve yönetici yada yöneticilerde affetmiyor,

Düşüncelerimizi tam olarak yazamıyoruz bile,

Bu insanlara herşey mübah...

• azizbahçeliler ile fenerbahçeliler kimmiş şimdi daha iyi anlayacağız.
  • Bu hükümetin Aziz Yıldırım'la bir alıp veremediği var bu kesin.Cemaat zaten=hükümet demek onlar da Aziz Yıldırım operasyonunun içinde katılıyorum.Ancak sizin yanlış düşündüğünüz şey,şike yok sadece cemaat falan filan...Bu davanın uzaması da gündem yaratma amaçlıydı zaten ancak bunlar,şike olmadığı anlamına gelmiyor.Geçen seneki 16/17lik seriye bakınca,eldeki tapelerin hiçbirinin Aziz Yıldırım tarafından doğru dürüst yalanlanamaması,kurtarma çabalarını görünce bu saatten sonra şike yoktur diyen adamın samimiyetinden şüphe ederim.Şike olduğu kesin.Ha abartıldığı kadar ağır mıdır bence değildir.
  • quote:

Siz aynı durumda son söz kendi takımınızı hatırlarmıydınız acaba onu merak ediyorum ben :) pier sana değil sadece sözüm suçlayan herkese

Aziz Yıldırım ın ne dediği, karakteri, Fenere olan sevgisi beni ilgilendirmiyor.
    Anlatamıyorum herhalde,

Demirören de " ben beşiktaşlıyım." gibi naralar atıyordu ama yaptıkları kulübü soktuğu şekil ortada. Siz " adam ben bjk yi seviyorum" diyordu diyebiliyor musunuz?

Ben de diyorum ki

İnsan sevdiği takıma bu kadar zarar vermez. Aziz Yıldırım kötü birisidir takımı sevmiyordur demiyorum ama kulübü soktuğu şu kaos ortamında körü körüne savunulacak birisi değil diyorum.
  • Asıl anlayamadığım şey şu

Siz niye herkesin sizinle aynı fikirde olmasını bekliyorsunuz? Sığ mısınız? Herkes sizinle aynı şeyi düşünecek, sevecek, inanacak diye bir kaide mi var?
  • Kesinlikle haklisin.İsimlerin pesinden degil renklerin pesinden gitmek gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam 58. madde değişikliğini neden istemedi, çünkü 58. madde değişirse kişiler ve kulüpler ayrılacak ceza kişilere daha rahat verilebilecekti
    Aziz Yıldırım sonuna kadar karşı çıktı ki yalnız kalmasın.
    Sonra ne oldu adam bu duruma paralel olarak darağacına da götürülsek son sözümüz fenerbahçe dedi. Niye demesin ki arkadaşım,
    neden hem sevenlerinin, hem ona körü körüne tapanların hem de Fenerbahçe'nin kötü duruma düşmesini istemeyen tüm insanların
    desteğini niye elinin tersiyle itsin. Denize düşen yılana sarılır derler, kötülemiyorum kimseyi yanlış anlamasın kimse, fakat bu söylenenleri
    Aziz Yıldırım çok koyu fenerli falan diye yorumlayan arkadaşlar, nöronlarınızın kullanım kılavuzunu tekrar bir gözden geçirin.
    Zira sağlıklı değil işleyişiniz, kendinizi kandırmayın bari.
  • quote:

quote:

Siz aynı durumda son söz kendi takımınızı hatırlarmıydınız acaba onu merak ediyorum ben :) pier sana değil sadece sözüm suçlayan herkese

Aziz Yıldırım ın ne dediği, karakteri, Fenere olan sevgisi beni ilgilendirmiyor.
    Anlatamıyorum herhalde,

Demirören de " ben beşiktaşlıyım." gibi naralar atıyordu ama yaptıkları kulübü soktuğu şekil ortada. Siz " adam ben bjk yi seviyorum" diyordu diyebiliyor musunuz?

Ben de diyorum ki

İnsan sevdiği takıma bu kadar zarar vermez. Aziz Yıldırım kötü birisidir takımı sevmiyordur demiyorum ama kulübü soktuğu şu kaos ortamında körü körüne savunulacak birisi değil diyorum.

Aziz yıldırımmı Fenerbahçe'ye zarar veriyor yoksa,
    sahte gündem yaratanların oyununa gelerek ona şikeci diyerek aslında gelecekte klübünün adının şikeci diye anılmasını sağlayacak sizlermi?
    sen benim kardeşimsin, çok severim seni bilirsin, ama doğruya doğru piyer bence yaptığın yanlış.
    oyuna gelmeyin..

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.