Şimdi Ara

Ben aldırma ameliyatı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben aldırma ameliyatı geçirenler varmı cok ufak siyah cıkıntısı olmayan benlerden suratımda cok var onları aldırmak istiyorum acaba mümkünmü aldıran varmı ne kadar fiyat söylerler izi kalırmı daha önce böyle bi ameliyatı geçiren varmı varsa bilgilendirsin benden baskan böyle bi amilyat düşünen arkadaşada yardımcı olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofiya75 -- 15 Ağustos 2011; 8:07:04 >

• Amilyatı?
  • Amilyat? nerelisin dostum?
  • pardon bende şimdi fark ettim hızlı yazınca kroluk olmuş biraz özür dilerim

• Beyin aldırma amilyatı okudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

Beyin aldırma amilyatı okudum.

• La konuyu dağıtmasanıza adam hevesleniyor cevap geldi diye sizin yaptığınız iş mi
  • İz çıkma olasılığı varmış abimin baldızı 2 tane aldırmış ,daha aldıracakmış ta doktor iz kalır demiş
  • Ben de aldırcam ben Ama benim bel bölgemde biraz büyük estetik cerrahiye başvurmam gerekiyomuş genel anestezi mi yaparlar ki ameliyatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

Beyin aldırma amilyatı okudum.

Vallahi bende beyin diye okudum
  • benimde dilimde et beni var ama rahatsız etmiyor ileride başka biryerimdenn ameliyat olursam onuda aradan çıkarırım
  • ben de aldırmayı düşünüyorum 2 hafta sonra kontrole gidicem tekrar o zaman fiyatını filan sorucam bakalım inş. pahallı değildir :S
  • Benim de sırtımda var kocaman açık kahverengi bir et beni. Geçen sene çıktı. Hızla büyüdü ve fındık kadar oldu. Doktora falan gitmedim niyeyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ve İkinci Sarı Kart -- 15 Ağustos 2011; 9:01:16 >
  • Benim yüzümde 4 tane vardı hepsini aldırdım bi tanesi çok komikti tam burnumun ucundaydı hani olacak okadar da hüsamettin karekteri vardıya levent kırcanın onun gibi neyse konuya devam doğal olarak görüntümü bozuyodu veya bozmuyodu ben öyle hissediyodum ama hiç hoşlanmıyodum Dr'a sordum bunlar iyi huylu mu kötü huylu mu bunlar dedi temiz dedi yani senin estetik kaygınla alıyoruz bunları yoksa dursa da sana bi zararı yok dedi yalnız dedi burun ucundakinde iz kalıcak dedi farketmez kalırsa kalsın hiçbir iz bundan daha kötü olamaz dedim ve yaptırdım iz kaldı ama o izde zamanla küçüldü 4 tane ben bana patolojiyle birlikte 700 civarına patladı 4.gün sonra dikişleri aldırmaya gittim 5. günden itibaren pansumanı kestim müdahele benin derinliğine göre içe doğru oyuluyo bitildikten sonra etleri birbirine dikerek oluşan oyuk kapatılıyor
    Eğer ben hacimleri çok büyükse ve kenarından ordan burdan kıl çıkıyosa, ya da yüzünüzde görüntünüzü bozduğuna inanıyosanız ilgilenmeye değer derim bir dipnot daha benim gibi burun ucunda varsa yani burnun kıkırdak bölümüne denk geliyosa ben hem orda iz kalıyo kemik olmadığı için bide boşlukda kaldığı için hemde operasyon sırasında oraya narkoz uygularken epey acıtıyo kemiğe vuramadığından

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 8 Eylül 2012; 12:43:59 >
  • Burun ucunda hafif siyahlıkta mercimek tanesi kadar "ben" bulunmakta. Lazer mi? cerrahi müdahalemi uygun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.