Şimdi Ara

Sağ Testisim Biraz Daha Büyük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
25.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elleyince anca farkediliyor ama çok fark yok, sağdaki 10sa soldaki 7 büyüklüğündedir ama hiç sorun yok ağrı vs.
    Bazı doktorlar normal diyor bazıları doktora görün diyor internette. Kafam karıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vücudunda neren simetrik ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haxar

vücudunda neren simetrik ki?

Sağ tarafımdaki herşey daha büyük
    Birşey olmaz mı diyorsunuz

• zaten fizyolojik olarak sağ testis daha büyüktür sol testis daha aşağıdadır.normal yani.sadece fark etmişsin bu farklılığı.kafan rahat olsun doktora falan görünmene gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbalmkb14

zaten fizyolojik olarak sağ testis daha büyüktür sol testis daha aşağıdadır.normal yani.sadece fark etmişsin bu farklılığı.kafan rahat olsun doktora falan görünmene gerek yok

Çoğunlukla sağdaki aşağıda ama elimle soldakini de indirebiliyorum

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    bence dert etme.bazen aynı boyda ya da sağ aşağıda olabiliyor.testislerin sarktığında bak eğer hala ayakta olmana rağmen sağ daha aşağıdaysa bi doktora görün sol neden üstte diye.
  • Bendede aynısı vardı , kasığımdaki fıtık sebebiyle ameliyat oldum normale döndü .İstersen bir genel cerraha muayene ol.
  • Taşaklardan biri sıkışmayı önlemek için zaten hemen hemen her zaman daha aşağıdadır. Genellikle sol olur ama sağda olabilir. Boyut farkıda çok fazla değilse sorun yok. İçin rahat değilse git tabi ama birşey olduğunu sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.