Şimdi Ara

Belgesel Paylaşım ve Öneri Bölümü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
89
Favori
39.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Human body pushing the limits.. şefin tavsiyesi

http://forum.donanimhaber.com/m_54113271/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54113271
  • çok güzel bir konu katkıda bulunanlara teşekkürler
  • Bütün belgeselleri seviyorum çok teşekkürler emeğinize sağlık.
  • Bilim ve teknoloji belgeselleri izleyinhttp://www.organikmakale.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makaleciler1 -- 19 Ağustos 2013; 22:05:54 >
  •  Belgesel Paylaşım ve Öneri Bölümü

Şu belgeseli izlemeyen kalmamıştır ama 1080 p ya da 720 p olarak bulamıyorum, ingilizce olarak buldum sadece dvdrip versiyonlarından Türkçe sesleri ekledim ama bazı uyuşmazlıklar var, keşke Türkçe Dublajlısının direk 720 p ya da 1080 p'lerini bulsam...
  • teldeki adam diye bir belgesel var izlemenizi öneririm.
  • Evren hakkındaki belgeselleri arşivlemeye başlıyorum baş yapıt diyebileceğiniz belgeselleri yazar mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holychoosenone

Evren hakkındaki belgeselleri arşivlemeye başlıyorum baş yapıt diyebileceğiniz belgeselleri yazar mısınız ?

Hocam başyapıt işini bilmem de History Channel'in bayağı belgesel serisi var evren hakkında...
  • Ultimate Survival programını bende öneririm . Gerçekten yararlı bir program .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marineron

Ultimate Survival programını bende öneririm . Gerçekten yararlı bir program .

+11
  • history channel-gangland
  • Cumartesi günleri saat 21'de NTV'de Dinozorlar Gezegeni var. BBC'den.
    Gece 1'de de tekrarı var.
    Geçtiğimiz cumartesi ilk bölümü verildi.
  • Kan uykusu izlemenizi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Bu belgeseller film satılan yerlerde alınıyor mu? Benim de oldukça belgesel merakım var. Açıkcası saçma aşk dizilerinden dolayı tvden soğudum. Eğer bu belgeseller film satan yerlerde varsa alıp bir arşiv yapmayı düşünüyorum.
  • Alt yazıları var:

• Az önce Ntv'de izlediğim Planet Dinosaur belgeseli cidden çok iyiydi.Belgesel 6 bölümden oluşuyor.Son bölümüne denk geldim ama harikaydı.Animasyonlar falan herşey çok güzel olmuş.Ali Poyrazoğlu'da baya güzel seslendirmiş.Tavsiye ederim.Yarında Atlantis diye bir belgesel var.Onu da izlemeyi düşünüyorum.
  • geçen gün kuponla aldığım discovery channel mega set gerçek beklediğimden iyi çıktı özellikle Mutant planet bölümü çok güzel di ...

Discovery Channel Mutant Planet

ama öncelikli tavsiyem

Discovery Channel - Hayatın Hızı

Belgesel Paylaşım ve Öneri Bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrz -- 3 Haziran 2012; 0:44:43 >

• Frozen Planet, Kutuplar Atlası adıyla cumartesi günleri 20:45'te CNN'de. Geçen hafta ilk bölüm yayınlandı. NTV'deki Dinozorlar Gezeni ile çakışıyor ama NTV'de gece 1'de tekrarı var.

Belgesel Paylaşım ve Öneri Bölümü
  • Peki arkadaşlar belgesel satan mağaza söyleyebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Off Lütfen HD torrentlerinin linklerini atın arkadaşlar :/

mamunda hesabın varsa ordan bulursun.
    bu arada ntv yeşil ekran belgeseli başlıcaktı bu aralar tam tarihi ne zamandı onun?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.