Şimdi Ara

Belgesel konusunda hangisi daha iyi?D-Smart mı yoksa Digitürk mü? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ratch

D-Smart belgesel açısından gayet doyurucu.

halen dsmart kullanıyor msuunuz ?

görüntü kalitesi nasıldır. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

İki platformu da kullanmış birisi olarak belgesel için kesinlikle dsmart

selamlar;

maç ile alakam yok. önemli olan hd ,

görüntü kalitesi olarak hangi dijital yayın iyi..

dsmart görüntü kalitesi olarak nerede ??

saygılarımla.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Dsmart Digitürk hemen hemen aynı hocam gözle görülür bir fark yok bana kalırsa.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Evet. Görüntü kalitesi gayet güzel bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dsmart turksat uydusunu kullandığı için görüntü kalitesi olarak hep bir adım önde
  • Bence belgesel olarak ne Digi ne de dsmart teledunya ikisinden de önde sonra dsmart sonra digi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belgeselde de en iyi kablotv(teledünya)

İkinci sırada dsmart

Üçüncü tivibuev

En son digitürk,kanal sayısı az ve daha hd yayına geçmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 18 Mayıs 2017; 13:45:12 >
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Digitürk kullanıcısı olarak kesinlikle D-Smart...Discovery kanalları hariç diğerleri beş kuruş etmez.Nat Geo abuk subuk şeyler yayınlıyor.Nat Geo Wild eski kalitesinde değil,devamlı aynı belgeselleri yayınlıyor.History'i konuşmaya bile değmez.Hayatımda gördüğüm en boş kanal digitürk'ün o kanala ödediği paraya yazık.D-Smart içerik olarak çok daha iyi Viasat History çok iyi tarih belgeselleri yayınlıyor.
  • Tivibu uydu ile discovery, Neo, +History, BBC, dtx ve tamamı HD çok kanal var. Kutusu küçük ve TV kumandası ile kontrol etmeyi başardım dolayısı ile cam modül tadı aldım. Dsmart ile viasat geliyor oda her pakette yok galiba.

Tivibu uydyuyu süper paket olarak kampanyalı 2 yıl 5+2.5 =7.5 TL aldım. Görüntü Türksat ve gayet kaliteli şüpheniz olmasın.

Diğer sinema vs giremiyorum o konulara...

Not dsmart cam modül kulanicisiyim.

• Hem görüntü kalitesi hemde kanal sayısı ile ( 14 tane belgesel kanalı mevcut) en iyisi tartışmasız Dsmart dır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Hem görüntü kalitesi hemde kanal sayısı ile ( 14 tane belgesel kanalı mevcut) en iyisi tartışmasız Dsmart dır.

görüntü kalitesi çok düştü dsmartta. tp nin tekini kapattıktan sonra çamur gibi. görüntü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Hem görüntü kalitesi hemde kanal sayısı ile ( 14 tane belgesel kanalı mevcut) en iyisi tartışmasız Dsmart dır.

görüntü kalitesi çok düştü dsmartta. tp nin tekini kapattıktan sonra çamur gibi. görüntü var.

Discoveryler bana biraz düşürülmüş gibi geliyor özellikle science

• quote:

Orijinalden alıntı: is25

Tivibu uydu ile discovery, Neo, +History, BBC, dtx ve tamamı HD çok kanal var. Kutusu küçük ve TV kumandası ile kontrol etmeyi başardım dolayısı ile cam modül tadı aldım. Dsmart ile viasat geliyor oda her pakette yok galiba.

Tivibu uydyuyu süper paket olarak kampanyalı 2 yıl 5+2.5 =7.5 TL aldım. Görüntü Türksat ve gayet kaliteli şüpheniz olmasın.

Diğer sinema vs giremiyorum o konulara...

Not dsmart cam modül kulanicisiyim.

Aman hocam tivibu uydu uzak durun , kanallar iyi bir cok belgesel kanalini o paraya kimse vermiyor.

Ama o nasil bir cihazdir. İlk cihaz geldi mozaiklenme donma sorunu oldu degustirildi. İkinci kutu bir hafta sonra kendi kendine kapanmaya basladi .3 cihaz sinyal yok uyarisi surekli not : Teknik servis diyor ki canaktadir problem biz mudahale edemeyiz yandaki adam da tivibu catir catir izliyor benim cekmiyor bile neyse 4.cihaz artik ben biraktim kafasina gore takiliyor kendi kendine ilk kuruluma geciyor kiz triplerine grip kanal degistirmiyor. İsten geliyorum eve ilk kuruluma kendi kendine geciyor hadi yapayim diyorum kurulum sinyal yok diyor ...... Amannnnn uzak durun m simdi d smart modul siparis verdim gelsin bakicam artik

• Bahsettiğiniz sorunların hiçbiri olmadı bu nedenle genelleme yapamayız sizin yaşadığınız sorunları...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.