Şimdi Ara

Belgesel konusunda hangisi daha iyi?D-Smart mı yoksa Digitürk mü? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D-Smart yn daha iyi oldu?unu söyleyebilirim
  • Teledunya üst pakette istemedigin kadar belgesel var. Digiturk dsmart arasında Digiturk daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcery

Teledunya üst pakette istemedigin kadar belgesel var. Digiturk dsmart arasında Digiturk daha iyi.

tele dünya için sanırım kablo tv den yayın yapıyo dimi...kablo tv heryerde yok sanırım
  • parasız olarak da TRTHD
  • Öneriler için sağolun arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 10 Ocak 2015; 2:19:15 >
  • digiturk 5 para etmez belgesel konusunda film konusunda keza öyle yaklaşık 2-3 aydır üyeyim 2 günde bir aynı şeyleri izliyorum aynı filmler aynı belgeseller aynı yabancı diziler . 5 para etmeyen bir kuruluş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

bizim ülkedeki yayıncı kuruluşlar Naked and Afraid belgeseli yayınlanmıyorsa ben ona belgsel kanalı demem

Artık yayınlıyor
  • Kimse yazmamış ama ben d-smarttaki 17. kanalda yer alan BBC HD'de belgeseller gibi kaliteli belgeselleri bir kanalda izlemedim. Digiturkte var mı bilmiyorum ama BBC HD kesinlikle süper
  • yeni d smart modul aldım belgesel açısından fazlasıyla doyurucu hd kanallar var
  • qubee Q kullanıcısına yanıt
    evet çok iyiler bbc hd atlamamak gerek alt yazılı ama olsun
  • İki platformu da kullanmış birisi olarak belgesel için kesinlikle dsmart
  • D-smartta bir tek history eksik oda olsaymis keske.
  • Üç platformu da kullanmış birisi olarak belgesel için eğer bulundurğunuz yerde varsa kesinlikle Teledünya,
    Teledünya yoksa kesinlikle DSmart
  • History tarih disinda her seyi yayinliyor.Keresteciler,Depo Savaslari filan seveni illa vardir ama kanalin adiyla icerigi birbirine zit.Bi tarih belgeseli olmaz mi yav!!Yani History'nin olmayisi kesinlikle kayıp degil.Belgeselde Dsmart✌

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkertuncay

Üç platformu da kullanmış birisi olarak belgesel için eğer bulundurğunuz yerde varsa kesinlikle Teledünya,
    Teledünya yoksa kesinlikle DSmart

aynen

discovery grubunun hd kanalları eklendikten sonra teledünyada history hd dışında tüm kanallar tamamlandı.
    (viasat,absat,discovery,nat geo)

natgeoların dsmarta gelmesiyle 2.sıra dsmartın
    discovery sh. hd nin digiturke gelmesi iyi oldu ama 3. sıra digiturkun (h2 hd ,bbc eart hd ,bbc brit hdveya discovery grbunun diğer hd kanalları eklenirse öne geçer. ayrıca nat geo people da hd yapılmalı)

absat grubunun hd kanalları ve bbc grubunun yeni kanallarının hd leri şuan türkiye platformlarında yok.

14 nisanda bbc knowledge ve entertaintment kapanıyor yerine earth ve brit geliyo

• D-Smart belgesel açısından gayet doyurucu.

• qubee Q kullanıcısına yanıt
    eutelsatta var. türksat da yok.

dsmart daha iyi belgesel konusunda.
    bbc hd tüm belgesel kanallarını tokatlar bence, dün ayın dünyadan kopup oluşumu ve dünyaca yaşamı nasıl oluşturduğunu izledim resmen bilgisel ve görsel şölen.

türk belgesel kanallarını evrimi bile sansürler bunlar! nnc hd candır.

he history channelda sadece antika ürünler satan adam çıkıyor paso. bide yeni zellanda versiyonu çıktı. püüü
  • vitoo kullanıcısına yanıt
    bu viking gibi dizleri history channel hangi kanalında veriyo ya
    bide buz yol kamyoncuları hangi kanaldaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivan de la pena

bu viking gibi dizleri history channel hangi kanalında veriyo ya
    bide buz yol kamyoncuları hangi kanaldaydı

buz yol kamyoncuları history de hocam
    viking reklamları da history de geçiyor ama sanırım türkiye de gösterilmiyor
  • quentin kullanıcısına yanıt
    o kötü oldu ya babamda bi onu izler digitürk mx2 mi alsam napsam kafam karışık daha yeni digiyi iptal ettirdim de.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.