Şimdi Ara

Belediyede staj nasıldır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar staj için belediyeye başvuracağım ama nasıldır iyimidir hep çalıştırıralrmı

• Ben belediyede staj yaptım bu sene mükemmeldi çok rahattım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cspawn

Ben belediyede staj yaptım bu sene mükemmeldi çok rahattım

Hangi bölümdün acaba birde hangi belediye
  • iş olarak rahattir. karşı cins de bi haylice fazladir. özgüven varsa akarsin öyle söyliyim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kış stajı yaptım ben mükemmeldi.Bütün gün yattım desem yalan olur yani enazından belediyede yatmadım sabah imzamı atıp eve gidip akşam bidaha imza atmaya geldim üstüne üstlük 400 Tl'de para verdişer
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonspeople

Kış stajı yaptım ben mükemmeldi.Bütün gün yattım desem yalan olur yani enazından belediyede yatmadım sabah imzamı atıp eve gidip akşam bidaha imza atmaya geldim üstüne üstlük 400 Tl'de para verdişer

oha :D varmı öyle belediye gidelim bizde
  • tomysawyer T kullanıcısına yanıt
    Daha çok kimin yanında olduğuna bağlı saat 5.30 demeden çıkamayan arkadaşlarda vardı ama kötü davranılmaz belediyelerde.Temizlik falan yaptırmazlar sana genellikle 4.30-5.00 arası bırakırlar özelde 6.30'da falan çıkarsın.Birşey öğrenmek istersende bölümüne göre değişiyo mesala halkla ilişkiler okuyasan ik da güzel şeyler öğrenirsin bilgisayar bölümüysen alakasız bir departmana vermezlerse kişi yoğunluğundan dolayı gene birşeyler kapabilirsin.
  • Rahattır bütün gün boş boş oturursun. Zamanla sıkıntıdan iş verin bana diye gidersin memurların yanına.. Ben müdürümle konuştum laptop götürüyorum dizi film falan takılıyorum.
  • Bende belediyenin şirketinde yapıyorum tramvay şirketinde ve çok rahatım sabahdan akşama kadar film izliyorum oyun oynuyorum yanımdaki abi saten unutuyo gidiyo beni ama erken salmıyolar söyliyim saat 9:15 gibi girip 5:30çıkıyorum ve ben tramvay şirketinde yaptığım için trene-otobüse ve teleferiğe bedava biniyorum öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem5555

Bende belediyenin şirketinde yapıyorum tramvay şirketinde ve çok rahatım sabahdan akşama kadar film izliyorum oyun oynuyorum yanımdaki abi saten unutuyo gidiyo beni ama erken salmıyolar söyliyim saat 9:15 gibi girip 5:30çıkıyorum ve ben tramvay şirketinde yaptığım için trene-otobüse ve teleferiğe bedava biniyorum öneririm

kardeş iett yemi yapayım başvuruyu iett nin sitesinde var
  • tomysawyer T kullanıcısına yanıt
    Valla kardeşim benim amca oğlu şef ti torpille girdm sen direk git orda saten illa 1kişi oluyo o bakıyo stajerlere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.