Şimdi Ara

Plakaya ceza yazmışlar ehliyet puanım düşer mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (5 Mobil) - 3 Masaüstü5 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
31.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abim sürüyordu, hız sınırını %30 aşmış mobeseden çakmışlar cezayı... Araba sahibi benim, ceza bana gelmiş benim puanım düşer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşse ne olur ki bir işe yarıyor mu o puanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Düşse ne olur ki bir işe yarıyor mu o puanlar

Hocam önemli biraz ya arada kural ihlali yapmak zorunda kalabiliyorum.

• Plakaya ceza yazamazlar Anayasa Mahkemesi kararı var sen o ceza yazılırken başka bir yerde olduğunu ispatlarsan ceza ödemezsin...

• Hayir mobeseler arabaya yani ruhsat sahibine gidiyor cezasi. Yani kimin yaptigini onemsemiyolar, arabaya yolluyorlar cezayi. Yani sorun yok sadece odemen yeterli. Polis cevirip yazmadigi surece ehliyet puanina etki etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

Hayir mobeseler arabaya yani ruhsat sahibine gidiyor cezasi. Yani kimin yaptigini onemsemiyolar, arabaya yolluyorlar cezayi. Yani sorun yok sadece odemen yeterli. Polis cevirip yazmadigi surece ehliyet puanina etki etmez.

Tamam bu iyi oldu işte teşekkürler

• Ehliyet puani ne ya.

Topladigimiz puanlarla diyanetin 1 milyonluk mercedes'ine cekilis hakki kazanabiliyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Ehliyet puani ne ya.

Topladigimiz puanlarla diyanetin 1 milyonluk mercedes'ine cekilis hakki kazanabiliyor muyuz ?

1 yıl içinde 100 puanı doldurunca ehliyetine el konuyor geçici olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: zombimsi

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Ehliyet puani ne ya.

1 yıl içinde 100 puanı doldurunca ehliyetine el konuyor geçici olarak

Tebrik beklerken tevkif cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Plakaya ceza yazamazlar Anayasa Mahkemesi kararı var sen o ceza yazılırken başka bir yerde olduğunu ispatlarsan ceza ödemezsin...

Kulaktan dolma bilgilerle yalan yanlış bilgi vermeyin.Plakaya ceza yazılır gelen cezada zaten kanıt vardır Plakaya yazılan cezada puanı etkilemez zaten öyle bir şey olsa saçma olurdu Ehliyeti olmayıp araç sahibi insanlar var.O dediğiniz mahkeme kararını paylaşabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: atla

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Plakaya ceza yazamazlar Anayasa Mahkemesi kararı var sen o ceza yazılırken başka bir yerde olduğunu ispatlarsan ceza ödemezsin...

Kulaktan dolma bilgilerle yalan yanlış bilgi vermeyin.Plakaya ceza yazılır gelen cezada zaten kanıt vardır Plakaya yazılan cezada puanı etkilemez zaten öyle bir şey olsa saçma olurdu Ehliyeti olmayıp araç sahibi insanlar var.O dediğiniz mahkeme kararını paylaşabilir misiniz

Mahkeme değil Anayasa Mahkemesi kararı;

http://altasavukatlikankara.com.tr/2015/aym-karari-plakaya-ceza-iptal-edilebilecek/

Ayrıntılı bilgiyi burda okuyabilirsin

http://m.haberturk.com/ekonomi/makro-ekonomi/haber/633498-dikkat-plakaya-ceza-donemi-bitti

Senin dediğin şeyde burda yazıyor plakaya ceza yazılabilir ama arabayı sen kullanmıyorsan haliyle cezaya itiraz edebilme hakkın var onu belirtiyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.