Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avesome

quote:

Orijinalden alıntı: -MaximuS.

saçma bir dizi.

he

yav he he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janjakrosto -- 9 Ocak 2012; 19:54:33 >
  • dizinin sonu da fenaydı

Katil Larissa yı öldürecek, Larissa nın annesi cenaze için Harunla konuşacak... Harun, Larissa nın annesinin gerçekten hasta olduğunu öğrenecek ve vicdana bağlayacak...
  • Ekşi'de de yazmışlar , bende orada okudum farkettim. Etrafta hiç mi güvenlik kamerası , Mobese vb. yok? Bowling salonunda kesin vardır mesela , CD'yi nasıl koyduğunu görürler. Kuaföre yakında bir dükkanın kamerası vardır elbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı:
    quote:

Orijinalden alıntı:

ya arkadaşlar bişi sorcam. geçem sezon bi sahne vardı. akbaba hayelt harun bi evde birini bekliyorlardı yakalamak için. beklerken de bira içiyrolardı. o sırada sanırım hayalet akbabaya bir içiyon mu diyor akbaba da ver bi tane diyor. hayalet birayı şişenin ucundan tutup akbabaya uzatırken "nah" işareti yaparak uzatıyor. bu sahneyi hatırlayan var. bir türlü bulamadım. hangi bölümdü bilen var mı

kardeşim hatırladım bende hatta karanlıktaydılar akbaba ben içmicem dedi sonra dayanamadı içti ama :D hangi bölüm çıkartamadım :D k.bakma

aynen dediğin sahne. tam dediğin gibiydi olay. acaip komikti. ama bi türlü bulamadım kaçıncı bölümdü youtube da falan da bulamadım

Yanlış hatırlamıyorsam Ercüment'in büroda adamı öldürdüğü bölümdü.Kıskıvrak yakalamak için beklerken sesleri duydular sonradan suçüstü hırsız yakaladılar. Ek olarak şarapçılar vardı onlarla dalga geçrken Harun (Hayalet de olabilir) "nah" işaretini çakmıştı.Hangi bölüm olduğunu hatırlayamadım.Filmin çoğu sahnesi böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Şevket Ç.'nin bilgisayarında DH açıktı, fark ettiniz mi?

Evet arkadaşlar bu soruya biri cevap versin. Şu geriye sarıp izleme imkanı olanlar 1-2 SS alıp koyabilirmi??

Bende dikkat ettim ona geçen haftada aynı site açıktı şevket babanın bilgisayarında,
  • 46 Bölüm üzerine,

Şimdi larisa gittimi diyorsunuz arkadaşlar katil şu küpeli gavat olamazmı selim mi neydi adı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

46 Bölüm üzerine,

Şimdi larisa gittimi diyorsunuz arkadaşlar katil şu küpeli gavat olamazmı selim mi neydi adı,

Ondan bi bok olmaz

Ayrıca şu DH mevzusunu konuştuk önceki sayfa SS'ler de var. Dh değil o

• Beyler gece gece kafama takıldı ..46.bölüm fragmanının başında berna seni seviyorum babacık diyordu ve behzat da ben de seni seviyorum kızım diyordu fakat bu bölümde öyle bir sahne geçmedi acaba ben mi kaçırdım o sahneyi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

dizinin sonu da fenaydı

Katil Larissa yı öldürecek, Larissa nın annesi cenaze için Harunla konuşacak... Harun, Larissa nın annesinin gerçekten hasta olduğunu öğrenecek ve vicdana bağlayacak...

Güzel senaryo olabilir
  • Bowling salonunda kamera kayıtlarını incelememeleri benim de dikkatimi çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Beyler gece gece kafama takıldı ..46.bölüm fragmanının başında berna seni seviyorum babacık diyordu ve behzat da ben de seni seviyorum kızım diyordu fakat bu bölümde öyle bir sahne geçmedi acaba ben mi kaçırdım o sahneyi ?

Doğru, öyle bir sahne yoktu bu hafta.
  • Ercü gelirse harbiden hem hareketli hem komik bi bölüm izlemiş olcaz da gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Şu koyduğum ss'ye bakarak Star SD kayıt için bu HD'yi kenarlardan kırpıyor yayına öyle veriyor sanırım. Logoların ortada olduğuna ve HD logosunun kenarda kalmasına bakarsak...

Dün dikkat ettim 1 Erkek 1 kadın yayınlanırken HD ve SD yayınlar arasında geçiş yaptım aynen dediğin gibi

HD Yayın
    Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

SD Yayın
    Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 10 Ocak 2012; 13:12:56 >

• bence kesik parmak cinayetini yapan Meliha
  • Müthiş bir bölümdü bence. Baştan sona en akıcı bölümlerden biriydi. Doğallık on numaraydı her zaman ki gibi. Ayrıca hayalet fena yardırdı. Bir b... benzersin en azından kısmına iyi güldüm. Bakalım eve giren kim? Eve giren Aziz olamaz, kendini ele verecek kadar mal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 10 Ocak 2012; 21:35:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Şu koyduğum ss'ye bakarak Star SD kayıt için bu HD'yi kenarlardan kırpıyor yayına öyle veriyor sanırım. Logoların ortada olduğuna ve HD logosunun kenarda kalmasına bakarsak...

Dün dikkat ettim 1 Erkek 1 kadın yayınlanırken HD ve SD yayınlar arasında geçiş yaptım aynen dediğin gibi

HD Yayın
    [ simage]http://img12.imageshack.us/img12/3680/behzatcbolum46hdtv720px.jpg[/simage]

SD Yayın
    [ simage]http://a1201.hizliresim.com/t/b/1q5wl.jpg[/simage]

Resmen kesmişler.

• quote:

bence kesik parmak cinayetini yapan Meliha

bence katil bir kadın özellikle zamanında çok tacize uğramış olduğundan parmakları kesiyor. son bölümde evine gittikleri kadında olabilir adını unuttum şimdi taciz mağduru olan kadın öyle bunalıma girmiş o nasıl rol kesmedir görende 30 kişinin tecavüzüne uğramış sanar.
  • Ercü nerelerdesin.
  • quote:

bence kesik parmak cinayetini yapan Meliha

• 47. Bölüm Fragmanı http://startv.com.tr/BehzatC/Bolumler/behzat-c-108/2046.html

Amirim vuruluyor laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.