Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitişi iyiydi ama. Haftaya yine sağlam bir bölüm geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Şevket Ç.'nin bilgisayarında DH açıktı, fark ettiniz mi?

Evet arkadaşlar bu soruya biri cevap versin. Şu geriye sarıp izleme imkanı olanlar 1-2 SS alıp koyabilirmi??

Ben dikkatli baktım oraya turuncu temayı görünce. Forum değil çünkü sol taraflarda boşluklar vardı. Ana sayfa desen orada turuncu beyaz arası gidip geliyor. Bence değildi. Bekleyin SS alayım.

Alakası yok valla:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 9 Ocak 2012; 0:47:32 >

• Alakası yok DH'yle.

1 hafta ara hiç olmadı , o ölen kız kimdi , kanın sahibi kim falan hiç anlamadım.

Kuafördeki kadın kırmızı saçlı kadını anlatınca Ahmet Uğurlu'nun hareketleri çok fenaydı.

Klasik 10 numara Behzat Ç. bölümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

hoca nın kullandıüı taziye deyimi yanlış

"toprağı bol olsun" ( gayrimüslümler için denilir )

Adamın dediği doğru bir şeyi söyleyebilir misin ?
  • Şevket'in bilgisayarda ntvmsnbc açık galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

hoca nın kullandıüı taziye deyimi yanlış

"toprağı bol olsun" ( gayrimüslümler için denilir )

Adamın dediği doğru bir şeyi söyleyebilir misin ?

Bu arada

emekli komiserin saçı :)

/>

• saçma bir dizi.
  • Kaçıranlar burdan izleyebilirler.

http://www.diziizletr.org/behzat-c-46-bolum-tek-parca-8-ocak-izle-16550.html#

Siteyle bağlantım yoktur en net görüntüyü burası verdiği için koydum.
  • Hayalet fenayd bu bölüm
  • 10 numara bölümdü, her zaman ki gibi
  • laa hayalet adamın kralısın...
  • süper bölümdü , hele konuşmalarda yarıldım resmen
    emekli komserin behzatı damadım diye tanıtması resmen kopardı beni
  • Seri katil emekli komiser A. Uğurlu abimiz çıkacak.
  • ya arkadaşlar bişi sorcam. geçem sezon bi sahne vardı. akbaba hayelt harun bi evde birini bekliyorlardı yakalamak için. beklerken de bira içiyrolardı. o sırada sanırım hayalet akbabaya bir içiyon mu diyor akbaba da ver bi tane diyor. hayalet birayı şişenin ucundan tutup akbabaya uzatırken "nah" işareti yaparak uzatıyor. bu sahneyi hatırlayan var. bir türlü bulamadım. hangi bölümdü bilen var mı
  • Diyaloglar çok iyiydi.Sağlam bölümdü.Katili gelecek bölümde yakalayamazlar diye düşünüyorum.
  • Dünkü bölüm nasıldı, trendyol'dan bir şeyler almak için uğraştığımdan dünkü bölümden bir şey anlamadım.
  • Katilin Ercument olma ihtimalini neden kimse dusunmuyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Katilin Ercument olma ihtimalini neden kimse dusunmuyor ?

o keşanlıya transfer oldu o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ya arkadaşlar bişi sorcam. geçem sezon bi sahne vardı. akbaba hayelt harun bi evde birini bekliyorlardı yakalamak için. beklerken de bira içiyrolardı. o sırada sanırım hayalet akbabaya bir içiyon mu diyor akbaba da ver bi tane diyor. hayalet birayı şişenin ucundan tutup akbabaya uzatırken "nah" işareti yaparak uzatıyor. bu sahneyi hatırlayan var. bir türlü bulamadım. hangi bölümdü bilen var mı

Sokakta şarapçı vardı sanırım. Ercüment'i yakalamak için bekliyorlardı diye hatırlıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenz

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ya arkadaşlar bişi sorcam. geçem sezon bi sahne vardı. akbaba hayelt harun bi evde birini bekliyorlardı yakalamak için. beklerken de bira içiyrolardı. o sırada sanırım hayalet akbabaya bir içiyon mu diyor akbaba da ver bi tane diyor. hayalet birayı şişenin ucundan tutup akbabaya uzatırken "nah" işareti yaparak uzatıyor. bu sahneyi hatırlayan var. bir türlü bulamadım. hangi bölümdü bilen var mı

Sokakta şarapçı vardı sanırım. Ercüment'i yakalamak için bekliyorlardı diye hatırlıyorum?

diğer kısımları bende hatırlayamadım. ama evde birini bekliyorlardı o kesin. youtube da google da binbir şekilde arattım bulamadım

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.