Şimdi Ara

Bedelsiz ithalatla Chrysler 300C getirmek mantikli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selam, yurtdisindan kesin donus yapiyorum. Bu surette bedelsiz ithalat kapsaminda araba getirmeyi dusunuyorum yalniz biraz arastirinca astari yuzunden pahaliya cikacak gibi geldi, sizin de yorumlarinizi merak ediyorum.
    Araba; Chrysler 300C 2.7 Auto 2009, gayet temiz durumda olup bana maliyeti max. 65 bin tl civarinda olacak.
    MTV'nin yuksekligi ve benzini icecegini biliyorum yalniz bir sene gectikten sonra da satma hakkim var. O yuzden genel acidan bakilinca sizce bu arabayi satin alip getirmem mantikli olur mu?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230603991163&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranavalo -- 21 Haziran 2011; 17:11:31 >

• resim gözükmüyor.ülkemiz şartlarına göre söylüyorum 2bin motor dizel bir araç getirin .mercedes,bmw,vw tavsiye olunur.almandan başkası yalan ülkede
  • keşke imkan olsada

audi q7 v12 getirme şansı olsa

tadından yenmez vallahi
  • baska bir marka secin ve dizel olsun, AUDI-BMW-MERCEDES olabilir, alabiliyorsaniz SUV'lerine bakin
  • arkadaşların dediği gibi kolay satılacak bir marka seçin ve mutlaka dizel olsun bmw modellerinden getirin imkan varsa 3.20d veya 5.20d veya audi modellerinden satacağınız için bunlar bence olmalı karar senin
  • Link duzeltildi
    Ingiltere'de oldugum icin direksiyonu solda araba seceneklerimiz az ama cok satilmadigi icin de uygun fiyatli bulunabiliyor.
    Bunlardan baska hybrid veya elektrikli bir araba da dusunuyorum ama Turkiye'de alt yapisi olmamasi dusundurucu, o yuzden sadece yakitla kullanmam gerekir diye dusunuyorum, siz ne dersiniz bu arabalar icin, misal Toyota Prius, Honda Civic Hybrid'leri gibi.
  • Honda Civic Hybrid Türkiye'de satılıyor zaten. Altyapısı olmaması derken neyi kastediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orcunsau

Honda Civic Hybrid Türkiye'de satılıyor zaten. Altyapısı olmaması derken neyi kastediyorsunuz?

Elektrikli araclarin sarj olacagi istasyon noktalarini, yetkili/yetkisiz servislerini kastediyorum.
    Takip ettigim kadariyla Renault Fluence ZE ile yayginlasmaya baslayacak bu teknoloji. Ayrica Honda Civic Hybrid icin gecerli degil sanirim bu sarj olayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranavalo -- 22 Haziran 2011; 0:48:38 >
  • Tümü elektrikli araçların yaygınlaşması için daha uzun seneler gerek. Hybrid araçlar ile, tümü elektrikli araçlar farklıdır. Şu anda Türkiye'de Prius Hybrid ve Civic Hybrid satışları var...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.