Şimdi Ara

bedava net ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaslar benim evin balkonunda bedava internet var ama odada yok ben ne yapmaliyim veya ne almaliyimki odada laptoptan nete baglanabilirim.

• ne güzel şans vaybe...ben olsam artık balkonda yaşarım...
  • Para senin cebinden çıkmıyor başkasının cebinden çıkıyor diye bedavamı oluyor şimdi. Adam bilgisiz bir kullanıcı olabilir ve kotalı tarife kullanıyor olabilir sen adamın bağlantısını sömüreceksin adam faturayı ödeyecek bu resmen hırsızlıktır. Birde buraya gelmiş bedava internet diye başlık açıyorsun utanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: cicey2

Para senin cebinden çıkmıyor başkasının cebinden çıkıyor diye bedavamı oluyor şimdi. Adam bilgisiz bir kullanıcı olabilir ve kotalı tarife kullanıyor olabilir sen adamın bağlantısını sömüreceksin adam faturayı ödeyecek bu resmen hırsızlıktır. Birde buraya gelmiş bedava internet diye başlık açıyorsun utanın

Ciceycim neden bole bilip bilmeden konusuyosun anlamadim burda universite var karsida ve herkes kullaniyor bu neti ben kullaninca hirsizlikmi oluyor ve hic sanmiyorum kotali 3 gb limitli kullansin koskocaaaaaa akdeniz universitesi bence sen utanmalisin bilip bilmeden konustuun icin
  • ozaman detayları yazsaydın ondan sonra yorum bekleseydin bu yazdıklarının karşılığı bu malesef.
  • yaff sen nerde oturyorsun bende oraya taşınacamda
  • quote:

ozaman detayları yazsaydın ondan sonra yorum bekleseydin bu yazdıklarının karşılığı bu malesef.

yaa sananee ben sana aciklama yapmak zorunda degilim. Iste senin gibiler yuzunden forum kirliligi oluyor bak yaptiini begendinmi konun icine ettin bravoooooo
  • Antalyada meltem sitelerinde oturuyorum universiteyle aramizda 30-40 mt var
    quote:

Orjinalden alıntı: refqref

yaff sen nerde oturyorsun bende oraya taşınacamda
  • üniversiteden bir tanıdık bul(internette araştır atıyorum itü olsun okulun adı ben itü 2. sınıfta okuyorum şeklinde google ye ara ve bulursun itü yerine üniversite adı gelecek) daha sonra bu tanıdıktan wireless aygıtının markasını bul internetten araştır hangi chip i kullanıyormuş diye o chip i kullanan en kaliteli bir access point al ve repeater olarak kullan.
  • aman ne kadarda forumu düşünen birisin gözlerim yaşardı
  • quote:

aman ne kadarda forumu düşünen birisin gözlerim yaşardı

konusmaya devam edicem diyosun yani halaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

üniversiteden bir tanıdık bul(internette araştır atıyorum itü olsun okulun adı ben itü 2. sınıfta okuyorum şeklinde google ye ara ve bulursun itü yerine üniversite adı gelecek) daha sonra bu tanıdıktan wireless aygıtının markasını bul internetten araştır hangi chip i kullanıyormuş diye o chip i kullanan en kaliteli bir access point al ve repeater olarak kullan.

arastiriyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: killbill

quote:

sen ne kadar saygısız birisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenman58

quote:

Orjinalden alıntı: killbill

quote:

sen ne kadar saygısız birisin

eee birisi sana hirsizlik yapmadigin halde sana hirsiz dese ????
  • öncelikle hırsızlık yapıyorsun arkadaşım. O üniversitenin parasını öğrenciler ödüyor ve öğrenci parasıyla o interneti alıyorlar ha öğrenci parasının internete giden kısmı toplu iğne kadar da olsa sonuçta hırsızlık yapıyorsun bunu kabullenmelisin.
    Ayrıca istersen sana daha mantıklı bir çözüm sunabilirim.
    Dlink dwl-2100 al
    30dBm yap
    7dbi omni al
    ap client modunda çalıştır ve bağlan karşı tarafa.
    ethernet çıkışını routere bağla ister wireless router al ister düz al o sana kalmış.
    İnternet hazır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

öncelikle hırsızlık yapıyorsun arkadaşım. O üniversitenin parasını öğrenciler ödüyor ve öğrenci parasıyla o interneti alıyorlar ha öğrenci parasının internete giden kısmı toplu iğne kadar da olsa sonuçta hırsızlık yapıyorsun bunu kabullenmelisin.
    Ayrıca istersen sana daha mantıklı bir çözüm sunabilirim.
    Dlink dwl-2100 al
    30dBm yap
    7dbi omni al
    ap client modunda çalıştır ve bağlan karşı tarafa.
    ethernet çıkışını routere bağla ister wireless router al ister düz al o sana kalmış.
    İnternet hazır.

ben hirsizlik yapiyorsam sende bana yardim ediyorsun suan.

Konuyu biraz daha acarmisin 30dBm ve 7dbi omni nedir ???
  • Arkadasasım sormussun cevap vereyim..
    Ama Hırsızlıkmı Yoksa Başka Birseymi Bilemem....

1-) İlk Önce Balkonun Camının Önunde İnternnet Cekiyormu ona bak..
    2-) AirTies WUS-300 125Mbps Kablosuz USB Adaptörü alman gerek...
    3-) Ayrıca USB uzatma kablosu alacaksın en fazla 5 Metre olacak çünkü USB 2.0 teknolojisinde 5 metreden fazlasını desteklemiyor. Bu uzatma kablosunu camın oraya gayaet net ceken bir yere monta edeceksin (tabiki iç tarafa et bence cünkü bu tür şeyler dıs etkenlerden zarar görür) uzatma kablosunu tak notebook güle güle kullan...

Diger bir secenegin daha var oda daha rahat ve daha güzel bir özelliktir ama ekonomik degildir ilk dediğim kadar....
    1-)AirTies AP-301 802.11 b/g Kablosuz Erişim Noktası (Access Point), Tekrarlayıcı alacaksın ilk dediğimdeki gibi camın oralarda net ceken bir yere monta edeceksin ve odanın her yerinde ve diger odalarda bile kullabilirsin...

Benden Bu Kadar...

Not : Bence Kullan İnterneti. Benim görüsüm o ünüversitedeki arkadaslar kullanılsın diye şifrelemiyorlar kablosuz agı ne kadar cok data olursa okadar hız veriliyor ayırca bizde okulda ögrenci ve misafirler kullansın diye acık bırakıyoruz...
  • quote:

hcky
    kablosuz agı ne kadar cok data olursa okadar hız veriliyor ayırca bizde okulda ögrenci ve misafirler kullansın diye acık bırakıyoruz...
  • adama bak ya beleşe en az 10mbit internete kondu oooff oofffff
    ulan nasıl kıskandım
    valla biz 256 49 ytl verioz of ttnet ooofffff
  • sömürün anasını satim ah ulan ah ne şanslı adamlar var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.