Yüzbaşı
23 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
360047 Gün Cezalı
357652 gün 3 s. 10 dk. kaldı
Gönderileri
Fotomaç yazarı Turgay Demir, Ersun Yanal ile ilgili olay yaratacak bir köşe yazısı kaleme aldı. A Spor'da Artı Futbol programı yorumculuğu da yapan Demir, Ersun Yanal'ı konuk ettikleri programda Yanal'ın, '2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur' dediğini iddia etti.

Yanal, Eskişehir'i çalıştırdığı dönemde Artı Futbol'da konuğumuz olmuştu. Hoca yayında, son derece emin bir şekilde ve ağzı dolu dolu bana şöyle demişti: "2011'in şampiyonu Trabzon'dur.'

İşte Turgay Demir'in olay yaratacak yazısı:

Garip bir futbol iklimindeyiz vesselam... Ersun Yanal Fenerbahçe'nin başına geçti, kimse ötesini berisini araştırma gereği duymadı.
Herkes toptan destek verdi ve tüm camia hocanın yanında yer aldı...
Şimdi Trabzonspor çok iyi kadrosuna rağmen beklenen performansı gösteremeyince Ersun hocayı göreve getirme kararı aldı ve dünya ayağa kalktı. En başta da bordomavili caima ayaklandı...
Vay efendim falanca tarihte öyle demiş, yok efendim filanca zaman şöyle demiş..
Madem Ersun hocanın, ne zaman, nerede, ne söylediğini merak ediyorsunuz; o zaman bir de beni dinleyin.
Bu olayı daha önce de yazdım ama şimdi bir kez daha gündeme getirmek şart oldu. Çünkü hocaya büyük haksızlık yapılıyor ve buna seyirci kalmak bana yakışmaz.

NELER KONUŞULDU?
Malum Eskişehirspor'da görev yaparken Artı Futbol'da konuğumuz olmuştu Ersun hoca... Hem programdan önce bolca sohbet ettik, hem de program sırası ve sonrasında.
En ilginç olay ise yayında yaşanmasına rağmen, yayına yansımadı... Peki neydi o ilginç olay ve neden yayına yansımadı şimdi gelelim oraya:
Hocayla muhabbet tüm keyfiyle sürerken Gürcan Bilgiç, Ersun hocaya dönüp; "Hocam sen görevden ayrılsan bile arkandan gelene iyi takım bırakırsın, senin takımların senden sonra yine başarılı olur bir tek Trabzon şampiyon olamadı" deyince Olcay Çakır devreye girdi ve "Trabzon da şampiyon oldu daha ne olsun!" diye ekledi...

Elbette Gürcan Bilgiç tekrar devreye girdi ve kendi fikrini söyledi... İşte tam o sırada, yani Gürcan konuşurken Ersun hoca da Olcay Çakır'a dönüp "Haklısın, Trabzon taraftarı da hakkını arıyor şimdi" demez mi!

Hem şaşırdım, hem sevindim işin doğrusu... Ne varki hoca bunu yan yana oturan Olcay Çakır ve bana, Gürcan'ın sözünü kesmiş olmamak için yavaşça söylediği için sözleri yayına tam net yansımadı.
Her neyse, bir kaç dakika sonra reklam arası verdik ve ben hocaya dönüp; "Ersun hocam Trabzon taraftarı haklı davasını savunuyor derken Trabzon o sezon şampiyondur dedin, farkında mısın?" dedim.

Hoca son derece emin bir şekilde ve ağzı dolu dolu şöyle dedi; "Evet öyle dedim, 2011'in şampiyonu Trabzonspor'dur!"
O gece yaşananlar mealen tam da böyledir, eklemesi, çıkarması yoktur.

Ersun hoca, 2011'in şampiyonunun Trabzonspor olduğunu bana ve Olcay Çakır'a hem yayında, hem reklam arasında söyledi. Net!
O nedenle, Trabzonspor'da göreve başlamadan yıpratılmaya çalışan Ersun Yanal'a Trabzon taraftarı sahip çıkmalıdır.

Yıpratan rakipler olsa daha ağır sözlerim olurdu lakin yıpratmaya çalışanların bazıları bordo-mavili camianın insanları. Onlar da hem Ersun hocaya haksızlık ediyorlar, hem de Trabzonspor'a yazık ediyorlar. Benden söylemesi.
Bir dost!.
Dün oyunu aldım yükledim ama multiplayera hiç giriş yapmıyor..genel bir sorun mu var..ayrıca bugün pc için patch çıkacak deniyor bilgisi olan var mı..?
kararsız kaldım battlefield 40 tl ..hangisi daha eğlenceli sizce multisi..
bugün alıcam öneriniz nedir..
senaryosu kısa diye okudum ama multi için almayı düşünüyorum sizce değer mi arkadaşlar..birde sezon sistemi varmış sanırım ...
o gol 1-1 veya fener galibiyetini getiren gol olsa ne olacaktı...1 metre çıktı nerdeyse top yan hakem nasıl görmez...
ben anlamadım bu işten kötü bi oyuncu değilim ama 2 sezondur 4 maçım kala sadece 1 puana ihtiyacım kalıyor 1 puan alsam bir üst lige çıkıcam ama yok olmuyor kazanamıyorum..futbolcularım sapıtıyor inanıılmaz goller yiyorum....gerçekden momentum mu bu yoksa beceriksizlik mi..eğer berceriksizlikse anlarım suç bende ama yok momentumsa bu sistemin amacı nedir...
Oyun ek paket ve 2.1 ladder ile zevkli bir hal alsada yine çoğu oyuncu sıkılmaya başladı.. sezon ne zaman bitecek bu bilinmiyor ..ki aylarca sürmesi ve aynı şeyleri yapıyor olmak oyunu fena halde monotonlaştırdı..önümüzdeki hafta blizzcon var ve umarım ek paket açıklanır ve büyük radìkal değişikliklaeri getirirler..benim gönlüm world of warcraft kadar büyük bir diablo dünyası ve yoğun içerik..
arkadaşlar ultimate team de kullanmak için edit den custom tactics yapıyorum ama kayıt etmiyor ne yapmam gerekli detaylı anlatacak arkadaşımız var mı?
yoğunlukdan dolayı bazı sistemsel sorunlar çıkmış !!! ( ne demekse bu) 25 eylül tarihin de gün içinde tüm keyler gönderilecek dedi müşteri hizmetleri..
4a uydusuna geçtikden sonra biss key isteyen maç yayınları olmayacak biliyordum ama dün trt spor daki maç şifrelendi...işin kötüsü lg de biss menusu yok..
Hakkında
Konum: İstanbul,Üsküdar
Forum İmzası:
Allah Ahadun Ahad
Hakkımda:
"Allah'ın âyetlerini inkâr edenler, haksız yere peygamberlerin canlarına kıyanlar ve adaleti emreden insanları öldürenler (yok mu), onları acı bir azapla müjdele." (Âl-i İmrân sûresi, 3/21)
Dönüşünüz hep O'nadır. Allah'ın vaadi haktır. Herşeyi ilk baştan yaratan O'dur. Sonra iman edip salih amel işleyenleri hak ettikleri ölçüde mükâfatlandırmak için geri döndürecek olan yine O'dur. Kâfirlere de inkâr ettikleri için kaynar sudan bir içki ve acıklı bir azap vardır..
Ey iman edenler ! Sabrederek ve namaz kılarak Allah'tan yardım dileyin.şüphe yok ki Allah sabredenlerle beraberdir..
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Mesaj Sayısı: 943
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.069
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 207.193 (Bu ay: 698)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.482 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.