K

Teğmen
10 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar 8 pin cpu elektrigini yanlislikla ekran karti bagladim ve suan kart hicbir tepki vermiyor kartin garantisi var ama garantiye yollayip vakit kaybatmek istemiyorum tamirati mumkun mu?
Selam beyler
Eth-Dcr Dual mining yapmaya başladığında pc restart yapıyor bunun sebebi ne olabilir. Sadece Eth mining yaparken herhangi bir sıkıntı yok. 248Mh/s
2 adet High Power 850W 80+ Gold Güç Kaynağı (HPS-850GD-F14C)
8 adet SAPPHIRE PULSE Radeon RX 580 8GD5
Merhaba arkadaslar suan modelini hatirlayamadigim Samsung tizen isletim sistemli bir tv kullaniyorum yayin icin ise Turkcell tv+ ip tv ve ben bunlari universal kumandada birlestirmek istiyorum fakat turkcell tv eslesme lsitesinde yok daha sonra listeye kendim eklemek istesemde bir turlu basaramadim bu konuda bana yardimci olabilir misiniz?
Merhaba arkadaslar iphone 5s ios 8.0.2 versiyon kullaniyorum telefonu bilgisayardan restore edince hersey normal fakat icoudu aktif ettigim anda rehberimden bircok numara kayboluyo cozumunu bulamadim
Arkadaşlar Ben AddMeFast Hesabımdan Hata İle Twitter Hesabımı Sildim Tekrar Ekliyemiyorum Ne Yapmam Lazım ??
Merhaba arkadaslar instagrara ekledigim taglar gozukmuyor ne yaptiysam soruna cozum bulamadim yardim edermisiniz lutfen.
merhabalar arkadaslarla beraber 2-3-4 iphone ve ipdle hep beaber oyunlar nelerdir paylasabilir misiniz?
merhaba arkadaslar elimde suan iphone 4 5.0.1 kilitli cihaz var 4.11.08 basebend
simdi ben bunu 5.1 veya 5.1.1e yukseltsem jailbreak ve unlcok yapabilir miyim googlda cok arastirdim fakat ingilizcem yetersiz oldugu icin anlayamadim yardimci olurmusunuz bu8 telefonu nasil aktif hale getirebilirim ?
Merhaba yaklasik 9 - 10 aydir ipad 2 kullaniyorum son 1 haftaya kadar hicbir problem yasamamistim ama 1 haftadir ayni modem ayni evde odada kullandigim ipadin sinyali zayifladi hatta balkona ciktigim zaman eskididen full ceken ipad artik cekmiyor baglanti kopuyor kendi odamdada ayni sekilde 3 bar ceken ipad artik 1 bar cekiyor ag ayarlarini sifirladim degisen birsey yok.
Baska cihazlardan etkileniyor olabilir diye dusundum fakat macbook pro iphone 4s ve evdeki desktop pc ve laptopta ayni modemden bagli fakat onlarin sinyallerinde hicbir degisiklik yok bu sorun neden kaynaklaniyor olabilir son care garantiyemi yollamam gerekiyor?
Arkadaslar koc atagin turkce versiyonunu ve hangi firefox versiyonunu kullanabilirim link verirmisiniz
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 309
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 51.306 (Bu ay: 174)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Notebook - Ultrabook
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.