Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkese yok galiba. Bende çıktı eşimde çıkmadı hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • az_tek A kullanıcısına yanıt
    6 no alacakyım satışta yok diyor

• arlanmazz kullanıcısına yanıt
    6 numarayı 71 kuruşa indirmiş. Geçen gün baktım 81 kuruştu. 150 liraya 25 lira verdi. Tanesi yaklaşık 62 kuruşa geldi teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbs03 -- 30 Mayıs 2020; 1:27:24 >
  • Bebek bezi ve ıslak mendilde hepsiburadada indirim var. Ben konu açmış bulundum.

Seçili ürünlerde

100 e 25
    200 e 40 vs diye gidiyor.

Islak mendil için özellikle iyi fiyat ortaya çıkıyor.
    https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-secili-anne-bebek-urunlerinde-indirim--143758992

• bu aralar kargolar problemli . En hızlı siparişler bir hafta içinde geliyor.
    ben tesadüfen bir bebek mağazasının Altunizade'deki dükkanın önünden geçerken girip 6 numara 62'li Prima Premium aldım ( bu arada bu ürün niyeyse son zamanlarda bulunamıyor) , internetten çok daha ucuza geldi . Aynı durum, yine Prima Aqua ,için de geçerliydi.
    Ürün olarak da internetten daha ucuzdu ( örneğin 62'li bez 109 tdi)
    Kargoyu bekledim,vs gibi bir derdim de olmadı açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

6 no alacakyım satışta yok diyor
    Sizin bölgede stok bitmiş sanırım. İstanbul Bahçelievler hala stokta var. Teslim alabileceğiniz farklı noktalar varsa adres değiştirip deneyebilirsiniz. Bir de online satış artık mağazadan teslim al da başlatmış, onları da kontrol edebilirsiniz.
  • sbs03 S kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam faydam olduysa ne mutlu. 6 numarayı gayet uyguna almışsınız :)
  • https://www.hepsiburada.com/chicco-aroundu-i-size-oto-koltugu-0-ay-40-105-cm-kirmizi-p-HBV00000D5Y9T?magaza=Tıpış Tıpış

Gece 1750 liraydı,
    bütçe nedir, kart ne durumda derken uyudum kaldım sabah indirim bitmiş

• Arkadaşlar bebek bezleri ile ilgili bir şey soracağım. Tecrübe edenler yanıtlarsa sevinirim.

Kızımız 1,5 yaşında ve doğduğundan beri Sleepy kullanıyoruz. 4 numaradan itibaren de külot bez kullandık. Şu an 11 kilo ve 5 numara kullanıyoruz. Akşam uyuturken bağladığımız bez sabaha kadar durursa genelde çişi taşırıyor. yaklaşık 10-11 saat uyuyor ve gece 360 ml mama veriyoruz. Bu normal midir? Yoksa sadece gece için Prima kullansak sorunumuz çözülür mü?

Teşekkürler.
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    Mama verdiğinizde değişim de yapılırsa gerek yok aslında, uykusu da bölünmez muhtemel. Prima için 2 katı verilmez diyorum

• Ben kızım doğduğundan beri prima kullanıyorum. İlk 2no premium care idi şimdi 4 numara (9-15kg arası için) külot bez kullanıyoruz. Primaları ya migrostan kampanya dönemi yada İnternetden uygun bulduğumda aldım. Şimdiye kadar idrarın bezden taştığını görmedim, bazen 12 saat kalmasına rağmen. Günde 2 3bez değiştiriyoruz. 1liranın altında ne zaman bulsam alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soltaire S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende

• soltaire S kullanıcısına yanıt
    Carrefour'da 72li paket var 71 liraya. Ondan alıp deneyeyim bari. Zaten 12 saat tutarsa her gece bir tane kullanımdan 72li paket iki ay gider. gündüzleri de Sleepy kullanmaya devam ederiz.
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    büyük bez ile sorunun halledilir ya da bezini değiştirmek sorunu çözer.
  • arlanmazz kullanıcısına yanıt
    Şu an zaten kilosuna göre bezi büyük sayılır. Kızımız 11 kilo. Bağladığımız bez 11-18 kg için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstkurt -- 5 Haziran 2020; 20:0:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arlanmazz

büyük bez ile sorunun halledilir ya da bezini değiştirmek sorunu çözer.
    Tipik sleepy sorunsalı..heleki kiloti bezler
    Prima kullanın.. premium serisi. Zaten sleepy günde 5-6 kullaniyirsan Prima 3-4 kullanarak fiyat konusu bir ürüne çok yakın hale geliyor.

Gündüz sleepy gece Prima düşüncesine pek sıcak bakmıyorum. Bez değişimleri ciddi pisiğe neden oluyor.

• Biz de bez konusunda ne yapacağımızı şaşırdık. Bizim oğlan 9.5 kilo. Prima premium care pişik yaptı diye bıraktık, daha önce kullanıp memnun kaldığımız molfix pure aldık. Almaz olaydık, çişler kakalar sürekli dışarıda. Her gece üst baş değiştiriyoruz. Şimdi deneme amaçlı sleepy külot bez ve canbebe söyleyeyim diyorum. Tavsiyesi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 7 Haziran 2020; 0:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Biz de bez konusunda ne yapacağımızı şaşırdık. Bizim oğlan 9.5 kilo. Prima premium care pişik yaptı diye bıraktık, daha önce kullanıp memnun kaldığımız molfix pure aldık. Almaz olaydık, çişler kakalar sürekli dışarıda. Her gece üst baş değiştiriyoruz. Şimdi deneme amaçlı sleepy külot bez ve canbebe söyleyeyim diyorum. Tavsiyesi olan?
    Bende gündüz 4 adet Molfix gece bir adet Prima care kulllanarak geçiriyoruz herbebegin teni farklı olduğu için tepkimeler değişiyor
    Normal Molfix yada sleepy kulllanarak umarım sorun kalmaz rahata kavuşursunuz
    Bunu 10 çeşit bez kulllanp hiç pişik olmamasından yola cikarak bezler arasindaki yumuşaklık ve bacak bölgesi lastiklerin gerginliği ne göre söylüyorum
    Prima care bu işin ustati ama çok pahalı 🤗

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Goon premium kullanin.

• terlikk kullanıcısına yanıt
    Sleepy külotlu bezde sızdırıyor ama hocam çaresiz kullanıyoruz işte.

• 
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.