Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim. Ama siz yine de başka bi doktora da gidin tabi ki. Lakin dr marka önerirse hemen onu almayın. Biz ilk başta öyle bi hataya düştük. Sonra hipp combiotic’e geçtik. İçeriği temiz olan markalara bakın mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    hocam biz 8 hafta kadar ,bir doktor tavsiyesi üzerine 900 gram kadar bebelac gold yenidoğan kulllanmak durumunda kaldık,çok memnun kalmadık .başka doktor tavsiyesi üzerine sma ortipro 1 kullandık.daha memnun kaldık ,sma anne sütüne daha yakın geldi bize bebelac gold a göre ..tadı da kokusu da sma nın daha iyi .
    keşke buna başlasaydık başlangıçta dedik.tabi belki bebekten bebeğe değişiyordur belki bu şeyler .sadece sma ile bebelac gold kıyasında sma önde bizde.

edit:hatta bebelac kullandığımızda sindirim sıkıntıları yaşadığını düşünüyoruz.sma ise olmadı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deprofundisclamavi -- 15 Haziran 2020; 18:25:39 >
  • deprofundisclamavi D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, sağolasın. Buna da bakayım, dr illa kullanın derse gene deneyip görecez bebek ne tepki verecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimde golden goat 0-6 ay için mama var.
    Hiç kullanılmadı.piyasa fiyatı 70 tl.
    Pazarlıksız 50 tl ye veririm.
    İstanbul içi elden teslim edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 17 Haziran 2020; 9:34:52 >

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Sleepy müşteri hizmetlerini aradım ve şikayette bulundum. Benden 3 tane numune istediler. Gönderdim, inceleme yaptılar ve üretim hatası olduğunu söylediler.

Bezleri Sleepy'nin sitesinden almıştım. Kullanmış olduklarım için dahi yeni paket göndereceklerini söylediler. Umarım yeni gelenlerde sorun olmaz. Gerçi yeni 100 lük paketlerden aldım geçen hafta. O pakette henüz sorun yaşamadık.

Bu fiyatlarla ve böyle müşteri desteği olduktan sonra Sleepy'ye devam edicem. Gece yine taşırırsa sadece gece için Prima kullanırız.
  • Carrefourda prima premium care 1, 92'li paket 69,9tl. Bana baya uygun geldi kasiyere de sordum yok bu fiyat dedi. İhtiyacı olanlara

• quote:

Orijinalden alıntı: pdrdurdu

Hocam ortalamanın altında dediler, 7 kilo şuan ortalama 8'miş.
    Başlamak istemiyoruz ama doktor söyleyince arayışa girdim. Farklı bir doktora gidip öyle karar vereyim diyorum.
    6 aylık bebek için 7 kilo gayet normal benim bebeğim 6.5 kilo mamada kullanmamiza rağmen. Percentyl çizelgesine göre 6.5 bile geri değilken 7 ye nasıl geri demiş garip vallahi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

6 aylık bebek için 7 kilo gayet normal benim bebeğim 6.5 kilo mamada kullanmamiza rağmen. Percentyl çizelgesine göre 6.5 bile geri değilken 7 ye nasıl geri demiş garip vallahi.

Alıntıları Göster
    Hocam bebek uzunsa (boy sıkalasında üst sınıra yakın) kiloya zayıf diyorlar. Sonra ver mamayı şişsin yanaklar. Benim kızıda ne zaman aile hekimine aşıya götürsek zayıf diyolar. Eve tartı aldım takip ediyorum. Şimdi 2yaşında 12kilo zayıf diye dert etmiyorum. Obez olup yerde yatmasındansa bu şekilde kuş gibi yerinde durmuyor.

• 15 aylik 9200gr kizimiz
    artik kistas kilo degil boy. Bende az daha kilolu olsun isterim ama cok da kafaya takmamak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Elimde golden goat 0-6 ay için mama var.
    Hiç kullanılmadı.piyasa fiyatı 70 tl.
    Pazarlıksız 50 tl ye veririm.
    İstanbul içi elden teslim edilir.

Dr raporuyla ucretsiz alinan mana mi bu?

• Aptamil 1 en uygun en ucuz nerden alabilirim arkadaşlar

• mstkurt M kullanıcısına yanıt
    20 aydır prima kullanıyorum mhz lik bi durum hiç olmadı. 10larca değişik satıcıdan aldım. İndirimleri kovaladım. Bütün gece tek bez gün içinde de 2-3 bez.

Sleepy ile ilgili kabul ettikleri çok üretim hatası şikayeti okudum. Güvenemedim alamadım. 1-2 defa hariç pilik sorunu da yaşamadık. O da b*kundan ötürü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirri

Alıntıları Göster
    Bilgim yok.
    Ben internet üzerinden aldım.

• Ggratel111 G kullanıcısına yanıt
    malatyadayım alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

Aptamil 1 en uygun en ucuz nerden alabilirim arkadaşlar
    eczanelerde kampanya var, en ucuz oradan alabilirsiniz.

900lüğü 109 tl
  • quote:

Aptamil 1 en uygun en ucuz nerden alabilirim arkadaşlar
    Trendyol'da 114 TL 900 gram Aptamil. 100e 40 kupon satılıyor forumda 12-15 liraya onu alırsanız 25 lira ucuza gelir en az. yani topalmda 90 TL gibi bir fiyata almış olursunuz.

Ben hem mama hem bez bu şekilde aldım uyguna geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e71 -- 18 Haziran 2020; 12:39:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirri

Alıntıları Göster
    Hayır bunu doktor raporuyla ücretsiz alamazsınız. Standart ticari mamadır bu. İçeriği diğer mamalardan farksız, sadece bileşen bazında oransal farklılıklar vardır ve içeriğindeki sütün kaynağı keçi sütüdür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

Trendyol'da 114 TL 900 gram Aptamil. 100e 40 kupon satılıyor forumda 12-15 liraya onu alırsanız 25 lira ucuza gelir en az. yani topalmda 90 TL gibi bir fiyata almış olursunuz.

Ben hem mama hem bez bu şekilde aldım uyguna geldi.

Alıntıları Göster
    Nerden ve kimden alabilirim dostum bu 100 E 40 kodları lütfen yardım et

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

eczanelerde kampanya var, en ucuz oradan alabilirsiniz.

900lüğü 109 tl

Alıntıları Göster
    Hangi eczanede Ankaradayım lütfen yazar mısınız

• quote:

Hangi eczanede Ankaradayım lütfen yazar mısınız

Alıntıları Göster
    Hocam İstanbul Kartal en az 3 eczanede gördüm bu kampanyayı. Ankarada nerde vardır bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.