Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
773
Favori
996.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackcurse

Biz de bez konusunda ne yapacağımızı şaşırdık. Bizim oğlan 9.5 kilo. Prima premium care pişik yaptı diye bıraktık, daha önce kullanıp memnun kaldığımız molfix pure aldık. Almaz olaydık, çişler kakalar sürekli dışarıda. Her gece üst baş değiştiriyoruz. Şimdi deneme amaçlı sleepy külot bez ve canbebe söyleyeyim diyorum. Tavsiyesi olan?
    Bezden hemen vazgeçmeyin. Bebeğin teninin alışma evresi var.zirt pirtta değiştirmeyin. Tam alisacakken yine aynı şeyler.
    Bazı bebeklerde kronik pişik problemi oluyor zaten.
    Bezi çok bekletmeyin. Hele bu havada kaka varsa anında değiştirin.asitik diskikar neticede sıcakta hepten zarar veriyor.
    Her bez değişiminde teninin hava almasına müsade edin hemen kapatmayın.kaka yapmışsa poposunu yıkayın..silmeyin

En iyisi Prima premium çare ve goon dur. Alın ve sabırlı olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleepy Natural Bebek Bezi 4+ Numara ile ilgili aramalarım sonucunda ismi yazılı sitelerdeki en ucuz /tane fiyatları yazdım.
    buraya not düşmüş olalım alacaklara faydası olur belki..
    çok uçuk fiyatlar da var... onları eklemedim... satıcılar kim test etmedim deneyimim yok..
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman6kelimeler -- 7 Haziran 2020; 22:40:29 >
  • Arkadaşlar molfix 5 numara en uygun nerden alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sleepy ve molfix için a101 in 4 al az öde kampanyasını kullanıyorum hep. En indirimli sitelerle bile kafa kafaya oluyor fiyat
  • duman6kelimeler D kullanıcısına yanıt
    çek kupon ve kart indirimi kullanarak almaya çalışın hocam bu şekilde daha uyguna gelir.

5 Numara külot bez arayanlar için ==>https://www.trendyol.com/sleepy/natural-kulot-bez-5-beden-junior-100-adet-islak-mendil-hediyeli-p-33332043?boutiqueId=496997&merchantId=105041

sepete 2 adet ekleyip ödemeyi Tosla kart ile yapınca adet fiyatı=0,575 kuruşa geliyor.
  •  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Link:
    https://www.amazon.com.tr/s?node=19936856031&ref=gwmm_66e20e56&pf_rd_r=K0RFHRK1JP6R48TMZ04G&pf_rd_p=65d0e3eb-3c08-4e98-ae0e-aba6cd271944

https://www.amazon.com.tr/
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Sleepylerin bacak lastikleri çok sıkı oluyor ve külot bezlerinin de kalıbı küçük. Deneyecekseniz 1 beden büyüğünü alın kesinlikle. Ben sleepy 4 beden külot ile premium care 3 bedenin aynı boy olduğunu görünce farkettim. Sleepy pişik yapmıyor ama sıkı lastik nedeniyle tahriş yapabiliyor.

• Civil sitesinde primalarda indirim var grce yarısına kadar. Prima premium care 4 beden için 1 haftadır bulabildiğim en iyi fiyat. İhtiyacı olan bakabilri.
    https://www.civilim.com/prima?srt=4&rpg=1

• Merhaba, çocuğumuz 6 aylık. Ek gıdaya başladık ama doktor, hemşire vs zayıf diye mama vermemizi öneriyor, eşim de katkılıdır diye mama vermek istemiyor. Sağlık açısından güvenilir, organik, gönül rahatlığıyla kullanabileceğimiz mama tavsiyesi alabilir miyim?

• pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    Hipp combiotic bebelac gold bu ikisini kullandık çok şükür bi sıkıntı yaşamadık. İkisi de sağlıklı ürünlerdir. Biz bugün itibariyle bebelac gold 3 e geçtik

• quote:

Orijinalden alıntı: pdrdurdu

Merhaba, çocuğumuz 6 aylık. Ek gıdaya başladık ama doktor, hemşire vs zayıf diye mama vermemizi öneriyor, eşim de katkılıdır diye mama vermek istemiyor. Sağlık açısından güvenilir, organik, gönül rahatlığıyla kullanabileceğimiz mama tavsiyesi alabilir miyim?
    Bizde ek gıdaya geçiş döneminde (5~6.ay) devam sütü kullandık. O ara çocuk hasta oldu Dr götürdük, konu mamada açılınca Dr mama verene kadar meyve sıkın verin dedi. Aptamil 1 kullandık bıraktık, devam etmedik. Severek içiyordu başlarda 400gr devam sütü 1hafta giderken sonlara 4günde bitmeye başladı ki, ucuz bişey de değil. Migrosta 350gr 60tl. Bu arada zayıf derken ayına göre alt sınırın altında mı? Bizimkinde zayıf diyorlardı ki hep ayına göre ortalamalara idi. Bazen dışarıda görüyorum yanakları şiş tombul çocukları, veriyorlar mamayı şişiriyorlar çocukları yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soltaire -- 14 Haziran 2020; 0:53:46 >
  • pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    Hiç başlama daha iyi hocam. Bırak zayıf olsun. Elbet alır kilo.

• Can bebe 2 ve 3 numara elimde kaldı bu bezleri ne yapabilirim 6 paket var elimde

• Ggratel111 G kullanıcısına yanıt
    dolap.com dan satabilirsin

• alteredcarbon A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyim satmayı

• alteredcarbon A kullanıcısına yanıt
    Bez satılmıyormuş hocam

• Ggratel111 G kullanıcısına yanıt
    Kategori kadından çocuğa geçiliyo ordan bebek - bebek araç gereç - bebek bezi olması lazım ama yeni açılmıştu kategori

• Forumda konusu var getir bugünlerde çok ciddi indirim yapıyor normalde pahalı ama indirimle ciddi ucuz 94lu tane premium care 4 80 TL'ye geliyor yakın zamanda tane olarak daha ucuzunu görmemiştim 125in üzerine world puan kampanyasınada dahil belki diğer bankalardada vardır

• krKRAL K kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, hippi araştırdım yorumlar olumlu👍

• Hocam ortalamanın altında dediler, 7 kilo şuan ortalama 8'miş.
    Başlamak istemiyoruz ama doktor söyleyince arayışa girdim. Farklı bir doktora gidip öyle karar vereyim diyorum.

• 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.