Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdiden gözünüz Aydın. Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin. Biz Sleepy markasının Naturel ürünlerini kullandık. Çok memnunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_1903

Bez fiyatları serbest uçuşa geçmiş. 15 Nisan'da 156 TL'ye aldığım Prime Premium 4 (156) bugün 250 TL. İnsanın aklı almıyor gerçekten
    Aldığınız yerle alakalı stok az olunca fiyat artmıştır Google taratinca uygun yerler çıkıyor en uygun amazondan aldım geçen hafta 94 lusu 107 liraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_1903

Bez fiyatları serbest uçuşa geçmiş. 15 Nisan'da 156 TL'ye aldığım Prime Premium 4 (156) bugün 250 TL. İnsanın aklı almıyor gerçekten
    156 li almak zorunda mısın. 126 li bak..digerlerina bak.
    Fiyatlar normal

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    hocam normalde birim fiyatı 1 tl civarıydı. şimdi birim fiyatı 1.2-1.3 civarı. arkadaş haklı, bu aralar en az %20-30 civarı zam gelmiş görünüyor. çok acil değilse kampanya beklemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiserx

Bizim de bir yolcumuz var kısmet olursa, hem bez hem de ıslak mendil işi kafamı kurcalıyor. Hem sizlerle tanışmak hem de bilgi almak için soruyorum. Unibaby yenidoğan nasıldır mendil için ya da daha iyisi var mıdır? Bezde hangi marka ile başlasak acaba? gibi sorularım var 😊
    Öncelikle hayırlı olsun, bizde sleepy natural kullanıyoruz bez olarak çok memnunuz, ıslak mendil ilk başlarda sleepy yenidoğan kullandık bi süre şimdilerde unibaby alıyoruz kremli pembe paket olan ikisindende memnun kaldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 156 veya 126 farketmiyor, bezin adet fiyatındaki artıştan bahsediyorum. 1 ay önce ortalama 1 TL ikrn bugün yaklaşık %30 zamlı fiyatlar.

• Bagersirat kullanıcısına yanıt
    Ben kullanabilirim duruyorsa

• Teşekkür ediyorum arkadaşlar tavsiyelerinize uygun bir yol haritası çıkardım. Birde gözüme çarptı deterjan olarak duru ya da salan granül almayı düşünüyorum. Ama makineye zararı varmış galiba, bu sebeple sıvı olarak hangi bebe deterjanı alınmalı?
    Birde doğuma giderken hangi mama markası alarak gitmeliyiz?
    Tecrübe ve yorumlarınızı zahmet olmazsa alabilir miyim?

• kaiserx K kullanıcısına yanıt
    Granül sabunu makinaya direk değil, dışarıda suda eriterek koyun, 7 aydır bu şekilde kullanıyoruz,hiçbir sıkıntı çıkmadı. Bebek sıvı deterjanların en masumunun bile içi kimyasal dolu

• İzmir Civil mağazasında fiyatlar bu şekilde. 4 numara da sanırım 108'li paket 90 TL 83 kuruşa denk geliyor. Biz hala 3 numara kullanıyoruz geçen gün 1 paket aldım 4 numara ama sanırım bu fiyat oldukça uygun ve bundan sonra bu fiyatları göremeyeceğiz gidip sağlam bir stok yapmayı düşünüyorum bugün.
  • https://www.gittigidiyor.com/bebek-beslenme/bebek-mamasi/aptamil-4-numara-1200-gr_spp_62784?id=544183473 Visa indirimi ve chip-parayla teki 131,66₺ geliyor.

• yuvaz kullanıcısına yanıt
    Süper fiyatmış en son zamdan sonra,sitede de var mı acaba?Zaruri ihtiyaçlar kriz,enflasyon dinlemez sürekli zam gelir stoğunuzu yapın.

• https://www.hepsiburada.com/sleepy-natural-mega-paket-junior-5-beden-kulot-bez-100-adet-p-HBV00000PQBFY?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6818.shop.nelk.supermarket-ssc-hero&gclid=CjwKCAjwtqj2BRBYEiwAqfzur8l4YG3FfL3PAEUtF2K0hSwyphQCohq0hjnRXOVE5QvBD1aVgaPAGxoC0KEQAvD_BwE

sepete 2 adet 5 numara bez ekleyince ve ödemeyi tosla kart ile yapınca 200 adet bez numara külot bez 110 tl ye geliyor. Buda adet fiyatı = 0,55 kuruş eder.

gayet güzel fiyat ihtiyacı olan değerlendirsin.

• arlanmazz kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 paket 6 numara 80 adet paketlerden aldım. Tosla indirimi ile adet fiyatı 0,6875 TL'ye geldi. Kızımda ilk zamanlar Prima Premium Care, ardından prima aktif, sonrasında molfix, en son da deneme paketlerinden Evy Baby kullandım. Fiyatlar böyle artış gösterirken bence iyi bir alışveriş yaptım.

Kalite olarak sıralamam gerekirse en kaliteliden en kalitesize doğru sırasıyla; Premium Care, Prima Aktif, Evy Baby ve Molfix'tir.

Buradan arkadaşlara önerim Tosla kart 1 TL iken satın almalarıdır. Kart geleli 2 hafta oldu. 80 TL indirimim oldu.

Son olarak Tosla kartınızı farklı hesaplarda kullanarak 20 TL indirimden birden çok kez faydalanabilirsiniz.
  • Yarınki 101 e gelen evybabyleri fiyat ve performans olarak değerlendirebilecek var mı? 6 numara alacağım.

• Arkadaşlar selam,

Elimizde süt alerjisi olan bebekler için Aptamil Pregomin mama var. SKT 01/21. Yaklaşık 12-13 kutu hiç açılmamış. Bebeğinde süt alerjisi olan varsa kargoyu karşılaması şartıyla gönderebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbs03 S kullanıcısına yanıt
    Bebeğim beyaz tenlidir. Poposunu biraz kızarttı. 5 numaralarda tanesi 50 kuruşa geldiği için stokladigimdan kullandım ancak tanesine 1 TL verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ben sleepy almaya karar verdim. Tanesi yaklaşık 70 kuruşa geliyor ve daha doğal olduğunu düşünüyorum.

• Prima aktif bebek 4 numara 136 adet, 5 numara 116 adet, 6 numara 102 adet hepsinin fiyatı aynı 104,89.

https://www.carrefoursa.com/tr/prima-aylik-firsat-paketi-4-beden-136-li-p-30263023

https://www.carrefoursa.com/tr/prima-ab-aylik-firsat-paketi-5-beden-116-li-p-30263024

https://www.carrefoursa.com/tr/prima-ab-aylik-firsat-paketi-6-beden-102-li-p-30263025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 29 Mayıs 2020; 12:21:33 >

• hepsiburada da 100/25 indirim 200/40 indirim var şuan seçili bezlerde. bakmanızı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: arlanmazz

https://www.hepsiburada.com/sleepy-natural-mega-paket-junior-5-beden-kulot-bez-100-adet-p-HBV00000PQBFY?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6818.shop.nelk.supermarket-ssc-hero&gclid=CjwKCAjwtqj2BRBYEiwAqfzur8l4YG3FfL3PAEUtF2K0hSwyphQCohq0hjnRXOVE5QvBD1aVgaPAGxoC0KEQAvD_BwE

sepete 2 adet 5 numara bez ekleyince ve ödemeyi tosla kart ile yapınca 200 adet bez numara külot bez 110 tl ye geliyor. Buda adet fiyatı = 0,55 kuruş eder.

gayet güzel fiyat ihtiyacı olan değerlendirsin.
    Sleepy kullananlar için çok iyi fiyat.

Biz ilk başlarda kullanıyorduk ama sonra çok pişik yapmaya başladı, molfix pure ile goon kullanıyoruz artık.

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.