Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
17.868
Cevap
852
Favori
1.238.505
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    3156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

İnş. İyi gelir.ama ben yeni dolmuş bir bebeğin hangi bezi kullanırsan kullan her halükarda pişik vs yapacağını düşünüyorum çünkü teni ilk kez bi maddeye temas edecek.1–2 güne alışıp geçeceğini düşünüyorum.
    Bide ilk günler her çiş de bezi değiştirmek gerekli diyorum alışma sürecini hızlandırmak için.

İlk fırsatta bende gidip 2 paket alayım.200 adet bez çocuk 4–5 kg a gelene kadar yeter herhalde.

Sonraki maaşta da 2 numara alırım.her ay bu şekilde bez alıp stoklasam doğana kadar ortalama 1000 tl lik bez stoğu yapmış olurum bu da beni baya baya rahatlatır.
    Valla hocam çok çeşitli şeyler diyorlar ortalıkta. Benim gözüm korktu açıkçası Kimisi günde 10 kere değiştireceksiniz diyor. Kimisi 5 diyor. Ha şöyle bir şey var. Benim hanım ikizlere hamile. Bize giren her türlü giriyor bez konusunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Steam ID: aeyi
    Origin ID: andaceyi
    PSN ID: andaceyi
  • Yarbay
    2883 Mesaj
    PREMİUM CARE FIRSATI VAR MI ACABA ?
    |
    |
    İşiniz zor Allah yardımcınız olsun.

Ama onun tadı da başka olur bee.

Evet benimde kafam karışık bazıları da cilde iyi gelmezse elinde kalır diyor ama ben o bezleri elden çıkarırım diye düşünüyorum.misal sizin dün aldığınız bez 8 ay sonra 5–10 tl fazla olur diye tahmin ediyorum.aldığınız fiyata bakkala söyleseniz havada kapar bence :)

Eskiden ticaretle uğraştığım için her türlü seçenek çıkarabiliyorum kendime :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    not: her ıslak ve kakada değiştiriyoruz,gunden en az 1 veya 2 kez değiştirme sırasında tuvaletini yeni beze yaptıgında zayi olan bez oluyor.şu anda kilosu 5.400 kg civarı

Anladığım kadarıyla hiç 1numara kullanmadınız direk 2numarayla başladınız doğru mudur?

|
    |
    therapyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: therapyy

bebek 2 aylık,ilk 35 gün 2 numara kullandım gunluk ortalamam 12 adet,3 numaraya başladıktan beri ortalama 11 bez gidiyor ,
    not: her ıslak ve kakada değiştiriyoruz,gunden en az 1 veya 2 kez değiştirme sırasında tuvaletini yeni beze yaptıgında zayi olan bez oluyor.şu anda kilosu 5.400 kg civarı
    Bizde de tüketim durumu aynı 2 ayı doldurdu elimizdeki son 2 numaraları bitirip 3 e başlayacağız. Kilo bugün tartıldı 6.900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_han -- 3 Mayıs 2019; 22:55:29 >
    |
    |

bebek 2 aylık,ilk 35 gün 2 numara kullandım gunluk ortalamam 12 adet,3 numaraya başladıktan beri ortalama 11 bez gidiyor ,
    Günlük ortalama 12 adet. Bize uyarlasak 24 adet. Bi pakette 100 tane olsa 4 güne bir paket. Aman Allahım diyorum

|
    |

• Yarbay
    3156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

İşiniz zor Allah yardımcınız olsun.

Ama onun tadı da başka olur bee.

Evet benimde kafam karışık bazıları da cilde iyi gelmezse elinde kalır diyor ama ben o bezleri elden çıkarırım diye düşünüyorum.misal sizin dün aldığınız bez 8 ay sonra 5–10 tl fazla olur diye tahmin ediyorum.aldığınız fiyata bakkala söyleseniz havada kapar bence :)

Eskiden ticaretle uğraştığım için her türlü seçenek çıkarabiliyorum kendime :)
    Valla çok heyecanlıyız açıkçası :). Benim şu yönden bir avantajım olacak bu konuda. Tahminen bizim bebekler 1.5 ile 2.5 kilo arasında doğacak. Çünkü ikiz olduğu için erken alacağız dedi doktorumuz. Dolayısıyla 1 numarayı kullanmamız kesin gözüküyor :)

• Binbaşı
    1015 Mesaj

İnşallah daha büyük doğarlar. Benimkiler 2600 ve 3000 gr doğdu. 2 paket 1 numara tükettik. Ne kadar uzun anne karnında kalırlarsa o kadar iyi, en iyi küvez anne karnıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Sanki Bana Pele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    78 Mesaj
    Sleepy en ucuz hangi perakende mağazadan alınır arkadaşlar?

|
    |

Orijinalden alıntı: pharheke

İnşallah daha büyük doğarlar. Benimkiler 2600 ve 3000 gr doğdu. 2 paket 1 numara tükettik. Ne kadar uzun anne karnında kalırlarsa o kadar iyi, en iyi küvez anne karnıdır
    Valla 24.haftaya giriyoruz pazartesi. Doktor 30.haftada kardiyolojiye yönlendirecek. Ufak bir ritm bozukluğu çıkmıştı sağlık ocağında. Doktor bakalım dedi. Anladığım kadarıyla o hafta (ya da tahminimizce) doktor doğum için karar verecek. Çünkü siz de biliyorsunuz ki normalden çok daha zor bir hamilelik. Hedefimiz 36 ama doktor kararı da önemli :)

|
    |

• Binbaşı
    1297 Mesaj
    Çağrı markette molfix 4nr 136lı 89tl. Tanesi 0.66krşa denk geliyor. Nasıl fiyat arkadaşlar?

KArdeşim öncelikle sağlıklı sıhhatli doğmaları dileği ile. Bizim ikizler 2,5 aylık oldu. 36 haftada doğdular. Birisi 2300 birisi 2100 doğdu. Hastaneden çıkarken birisi 2100e birisi 1950 ye düştü. 1 numara bezi biz 3 haftaya yakın kullandık. Günde ortalama 20 adet bez harcadık. Zaten günde en az 8 kere besleniyor ve her beslenmede bez değişiyor. Bir de bizimkiler bez değiştirirken işemeye bayılıyor :) Yakalayamazsak orda da bi bez gidiyordu.

Ben hiç stok yapmadım ne kullanabiliriz bilmediğim için ama sleepy sıkıntı çıkartmadı çok şükür. Halen onu kullanıyoruz. Ayrıca pişik olmasın diye pişik önleyici krem de kullandık.

Şimdi bi tanesi 6250 oldu, bir tanesi 5900 oldu. 3 numara beze geçtik. Yani stok yapacak kadar çok bez gitmeyecek.

Bu arada erken ve sezeryan doğan bebeklerde sarılık riski çok fazla. Biz bir hafta yattık :( İnşallah sizde olmaz ama olursa sarılık geçmeden hastaneden çıkmayın derim.

Uykusuz gecelere hazır olun :)) Bir de bebekler kolik çıkarsa vay haline :)
    |
    |
    Sanki Bana Pele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: comolokko41

KArdeşim öncelikle sağlıklı sıhhatli doğmaları dileği ile. Bizim ikizler 2,5 aylık oldu. 36 haftada doğdular. Birisi 2300 birisi 2100 doğdu. Hastaneden çıkarken birisi 2100e birisi 1950 ye düştü. 1 numara bezi biz 3 haftaya yakın kullandık. Günde ortalama 20 adet bez harcadık. Zaten günde en az 8 kere besleniyor ve her beslenmede bez değişiyor. Bir de bizimkiler bez değiştirirken işemeye bayılıyor :) Yakalayamazsak orda da bi bez gidiyordu.

Ben hiç stok yapmadım ne kullanabiliriz bilmediğim için ama sleepy sıkıntı çıkartmadı çok şükür. Halen onu kullanıyoruz. Ayrıca pişik olmasın diye pişik önleyici krem de kullandık.

Şimdi bi tanesi 6250 oldu, bir tanesi 5900 oldu. 3 numara beze geçtik. Yani stok yapacak kadar çok bez gitmeyecek.

Bu arada erken ve sezeryan doğan bebeklerde sarılık riski çok fazla. Biz bir hafta yattık :( İnşallah sizde olmaz ama olursa sarılık geçmeden hastaneden çıkmayın derim.

Uykusuz gecelere hazır olun :)) Bir de bebekler kolik çıkarsa vay haline :)
    Amin Çok teşekkür ederim. Allah size ve çocuklarınıza da sağlık sıhhat versin. Bakalım 2 paket Molfix aldık bizde. Tanesi 37 kuruşa geldi. Bimde yok bu fiyata nerdeyse. Açıkçası biraz daha stok yapmak isterdik ama risk de almak istemedim :) Gerçi bahsettiğiniz sayıdaysa almak lazım sanırım Ama bir de şunu düşündüm ben. O kadar bez aldıktan sonra bebeklerin cildi uyum sağlamazsa havaya gidecek :) Yukarıda da yazdım. 30. hafta bir EKG var. Orada bir risk görülürse erken olma riski var sanırım anne sağlığı açısından. Ben de şu anda sağ salim bi 30 olalım diye dua ediyorum. Ondan sonrası Allahın izniyle kolay zaten.

• Teğmen
    148 Mesaj

Fiyat gayet iyi kaçırmayın.
    |
    |
    lymph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet arkadaslar 1 nunara hic kullanmadim ,cocigun dogum kilosu 3900 du 1 numara ya gerek duymadim gobek bagina gelmesin diye ilk hafta katladik ve cok iyi oldu,ilk cocukta 1 nunara kullanmistik hemen olmmaaya baslamisti, 2 nunara 6.900 icin kucuk kalir 3 e baslamaniz gerekir diye dusunuyorum

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Valla çok heyecanlıyız açıkçası :). Benim şu yönden bir avantajım olacak bu konuda. Tahminen bizim bebekler 1.5 ile 2.5 kilo arasında doğacak. Çünkü ikiz olduğu için erken alacağız dedi doktorumuz. Dolayısıyla 1 numarayı kullanmamız kesin gözüküyor :)

Alıntıları Göster
    1 numarayı uzun kullanırsınız o zaman.ben dün 2m migrosa gittim 100lük molfix 46 tl 2. Paket ile 75 tl ye geliyor.cuma günü alacaktım bir tane kalmıştı alamadım yarın tekrar gidecem varsa alacam.

Bi sonraki ay da 2 numara alacam.ondan sonraki ve daha sonraki ay 3 numara.öyle öyle biriktirecem işte.

|
    |

Evet arkadaslar 1 nunara hic kullanmadim ,cocigun dogum kilosu 3900 du 1 numara ya gerek duymadim gobek bagina gelmesin diye ilk hafta katladik ve cok iyi oldu,ilk cocukta 1 nunara kullanmistik hemen olmmaaya baslamisti, 2 nunara 6.900 icin kucuk kalir 3 e baslamaniz gerekir diye dusunuyorum
    Biz 6 kiloda iken 3 numaraya geçtik.
    Molfiz külot bez kullanıyoruz, pakette tom ve jeryy + aslan figurlü olan baskılar var. Bu aslan baskılı olanları ne zaman kullansak çiş sızdırıyor. Diğer baskılıları geceden sabaha hiç sızdırmıyor.
    Aynı durumu yaşayan var mı acaba?
    Hayat Kimya'ya mail atmayı düşünüyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: lymph

Çağrı markette molfix 4nr 136lı 89tl. Tanesi 0.66krşa denk geliyor. Nasıl fiyat arkadaşlar?
    https://m.trendyol.com/molfix/kulot-bez-4-beden-maxi-aylik-firsat-paketi-152-adet-p-5769835?boutiqueId=313406
    Şu ürün 156 adet 105 lira. Külot bez daha kullanışlı. Adet fiyatı 69 kuruşa geliyor. Ancak forumda kupon satanlardan kupon alarak daha uyguna getirebilirsiniz.
    Örneğin 75/25 lik kupon bulabilirseniz 156 adet 80 TL ye gelir.

|
    |

Aptamil mamalar uygun fiyatlı şu anda jokerde.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.