Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
17.864
Cevap
851
Favori
1.237.680
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    1276 Mesaj

Al benden de o kadar. Benim ufaklıkta çoklu gıda alerjisi var, devletin karşıladıkları dahil hepsine reaksiyon gösterdi vücut bir tek golden goat içebiliyor. 8 ayda aldığım mama 5bin'tlyi geçti. Artık yavaş yavaş bıraksın diye buharlı pişirici aldım ama nafile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cihanair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lymph

Al benden de o kadar. Benim ufaklıkta çoklu gıda alerjisi var, devletin karşıladıkları dahil hepsine reaksiyon gösterdi vücut bir tek golden goat içebiliyor. 8 ayda aldığım mama 5bin'tlyi geçti. Artık yavaş yavaş bıraksın diye buharlı pişirici aldım ama nafile
    Evde eczanede 1 numara mamalar indirimde bir bakın isterseniz geçmiş olsun bu arada

|
    |
    2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ 2016 model Audi a4 2,00 TDI 190 ps QUATTRO desing İbiş beyazı 2019 model peugeot 3008 1.5 dizel 8 ileri 2019 model a4 2.00 TFSI 245 ps QUATTRO desing navarra blue İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Yarbay
    2883 Mesaj
    23 nisan icin filan premium care indirim olan yer var mi acaba yine bez zamanimiz geldi

|
    |

Hipp iyidir ama karton kutuda satılan Hipp'te yaklaşık %10 nişasta var. Hipp Combiotic 1 ve 2 numarasında nişasta yok. 10. aya kadar Hipp Combiotic kullandık,memnunduk. Tabi Hipp ve Aptamil fiyat konusunda biraz abartılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 23 Nisan 2019; 12:56:3 >
    |
    |
    BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

Hipp iyidir ama karton kutuda satılan Hipp'te yaklaşık %10 nişasta var. Hipp Combiotic 1 ve 2 numarasında nişasta yok. 10. aya kadar Hipp Combiotic kullandık,memnunduk. Tabi Hipp ve Aptamil fiyat konusunda biraz abartılı.
    aynen öyle hocam ya
    |
    |
    Ugur A.

Çok şükür bizim çocuk tuvalete alıştı 2.5 senedir takip ettiğim konuyu takipten çıkarıyorum darısı sizlere

Ayrıca tüm indirimlere ek kapsanya adlı uygulamadan alınacak kod ile yüzde 7 indirim daha yapabiliyoruz.gayet uygun fiyata geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    811 Mesaj
    Arkadaşlar babymall da aptamil 1.2 kg 1,2,3 no mamalar 139.9tl. Sanırım en uygun fiyat orada. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercilless -- 23 Nisan 2019; 20:22:10 >

Lenovo IdeaPad Y570
    CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
    Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit
  • Binbaşı
    1665 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: krKRAL

Sağlık açısından anne sütüne en yakın Hipp diye biliyorum ben onu da araştır istersen
    Aslında prebiyotik içeriği ve fos:gos oranı ile anne sütüne en yakın olanı Aptamil, keçi sütü bazlı mamalar tartışılıyor ama onlarında sadece içeriğinde %40 keçi sütü içeriyor (kutularından bakılabilir)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Değerlendirin

Online da yok sanırım
    |
    |
    smyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hahahah meğersem ne güzel birşey miş baba cişim geldi diyen yavrucak +1 le bende katıldım bu kervana şimdilik.

|
    |
    Ugur A. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ebebekte aynı fiyat ustune %7 çek ve maximum kampanyası avantajix vs de var
    |
    |
    mercilless kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: akjed

ebebekte aynı fiyat ustune %7 çek ve maximum kampanyası avantajix vs de var
    Ebebek internet sitesinde çoğu tükenmiş gözüküyor birde yeni formüllü ürünlerin resimleri yok.

%7 cek kampanyası nedir?

|
    |

Lenovo IdeaPad Y570
    CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
    Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit
  • Teğmen
    111 Mesaj

"a ile kulübü 20 tl ile 117 tl ye geliyor" derken ne demek istediniz hocam?
    |
    |
    picamon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hipp 1 numara combiotic 51 lira, link aşağıdadır. Ben 2 seferdir bu siteden alışveriş yapıyorum, sorunsuz 2-3 gün içinde elimde oluyor. Tek eksi tarafı 150 lira üstüne kargo ücretsiz olması. Sitede 6 lı paketi de var, o da 304 liraydı.
    https://www.dermoaktif.com/hipp-1-organik-combiotic-bebek-mamasi-350-gr--158
    |
    |

hocam aile kulübü üyeliğine 20 tl indirim veriyor joker onuda ekleyip alabilirsiniz.
    |
    |
    cevahiroglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit : Molfix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut Aşkın -- 28 Nisan 2019; 11:23:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    3154 Mesaj
    Beyler nasip olursa Temmuz ortası ile Ağustos başı arasında ikiz evlatlarımızı kucağımıza alacağız. İkiz diye niye belirttin derseniz, malum bizde bez masrafı x2 olacak. Stoklama işlemlerine ne zaman başlayayım? Ayrıca hangi bezi başlangıçta tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Steam ID: aeyi
    Origin ID: andaceyi
    PSN ID: andaceyi
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
seo paketleri
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.