Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartdark S kullanıcısına yanıt
    Benim oğlum da 3 haftalık olacak. Prima Komili A101 deki soffiayi kullandık. Hiç biri de pişik yapmadı ama Komili ve soffia da idrar sızdırma oldu. O yüzden birkaç gündür Prima kullaniyoruz onda herhangi bir sıkıntı olmadı. Bugünde Huggies aldım. Bakalım o nasıl çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: Cella

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

ben hipp kullanıyordum kilo almadığı için similac kullanmaya başladım ve çocuk kilo almaya başladı similac tavsiye ederim hocam

Merhabalar
    Hocam bunu bir arkadaşımızdan da duymuştum.Ama mamalar ve diğer ürünler bebekten bebeğe değişmekte sizde iyi bilirsiniz.Bizim kine yaradı hocam ay yaş durumuna göre kg olayında bir sıkıntımız yok.Yakınen takip diyorum.Hipp çok kilo aldırmıyor doğru ama birden de çocukları şişirmemesi güzel birşey tahlil vb değerler gayet iyi çıkmakta...
    Ama dediğim gibi yaş ya da aylığına göre kg alımı iyiymiş.Doktor ve hemşirelerin dediği.. maşallah diyim..
    Selamlar.. Bundan dolayı hipp e devam.. varmı kampanya arkadaşlar.

Serkan bey merhaba,

Hipp bizde kabız yaptı dah a sonra similac kullanmaya başladık. Yine hüsran, yine kabızlık...

Şimdi aptamil kullanıyoruz. Oğlum 3 günde bir kakasını yapıyor ama kabızlık yok! Doktora sordum. Son derece normal dedi. Aptamil'den memnun kaldık açıkçası.

Aptamile fazladan para vermeyin Bebelac Gold alın aynı firmanın ürünü. İçeriği de aynı.

markete gidip baktım hocam. Değerler birbiriyle uyuşmuyor. Aynı değil yani.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben hipp kullanıyordum kilo almadığı için similac kullanmaya başladım ve çocuk kilo almaya başladı similac tavsiye ederim hocam

Merhabalar
    Hocam bunu bir arkadaşımızdan da duymuştum.Ama mamalar ve diğer ürünler bebekten bebeğe değişmekte sizde iyi bilirsiniz.Bizim kine yaradı hocam ay yaş durumuna göre kg olayında bir sıkıntımız yok.Yakınen takip diyorum.Hipp çok kilo aldırmıyor doğru ama birden de çocukları şişirmemesi güzel birşey tahlil vb değerler gayet iyi çıkmakta...
    Ama dediğim gibi yaş ya da aylığına göre kg alımı iyiymiş.Doktor ve hemşirelerin dediği.. maşallah diyim..

Serkan bey merhaba,

Hipp bizde kabız yaptı dah a sonra similac kullanmaya başladık. Yine hüsran, yine kabızlık...

Şimdi aptamil kullanıyoruz. Oğlum 3 günde bir kakasını yapıyor ama kabızlık yok! Doktora sordum. Son derece normal dedi. Aptamil'den memnun kaldık açıkçası.

Aptamile fazladan para vermeyin Bebelac Gold alın aynı firmanın ürünü. İçeriği de aynı.

Hocam ithal eden firma ayni aptamil almanyadan bebelac polanyadan ithal ediliyor yoksa ayni mamalar degil hangi mamanin daha iyi oldugu bebegede baglidir severek icmesi gaz kabiz durumu kilo aldirmasi her bebekte farkli oluyor deneyerek hangi mamanin iui oldugunu biz bu sekilde bulduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar

Serkan bey merhaba,

Değerlere fazla takılmayın ama yine de siz bilirsiniz.

• Arkadaslar sizce 8 kg bebek icin 3 numara mi 4 numara mi bez kullanmali?

3 numara 4-9 kg

4 numara 7-14 kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Traful -- 9 Eylül 2017; 9:0:59 >
  • Traful T kullanıcısına yanıt
    bence 4. 3 beden sıkar.

biz hep üst sınıra göre değilde, alt sınıra göre kullandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traful

Arkadaslar sizce 8 kg bebek icin 3 numara mi 4 numara mi bez kullanmali?

3 numara 4-9 kg

4 numara 7-14 kg

hicam bebegin 8 kg sinira dayanmis zaten 4 numara kullan bence olacakmi sıkiyormu sıkmıyormu derdi yasama

• Tesekkurler

• Traful T kullanıcısına yanıt
    4 numaraya geçiş yapmak daha mantıklı, eldeki 3 numara stokları bitirdikten sonra...

• 3 numara huggies bez için sıcak fırsat var mı acaba?
  • zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Hb de adedi 25 kurus. Bundan iyisi kolay kolay gelmez.

• quote:

3 numara huggies bez için sıcak fırsat var mı acaba?

Bugüne özel Hepsiburada Huggies No.3 50 adedi 12,5-TL yapmış.
    Forumda çek satış bölümünden de birkaç TL ye kargo ücretsiz hesap alın bedavaya gelsin.
  • Bebegime Huggies bez aldim buradaki olumlu yorumlardan sonra. Onceden Prima kullaniyordum. Asiri derecede pisik yapti. E-Bebek'ten almistim. Sitedeki yorumunda gorundugu gibi degil benzeri bir yorum vardi. Huggies bezlerin uretiminin yapildigi ulkelerle ilgili (veya aklima gelmeyen baska) farkliliklar olabilir mi?

• Prima aktif 5 numara 55 kr.dan aşağı bulamadım varmı kampanya bilen

• Çoğu bezi denedik. Prima aktif bebek kızıma en uygunu. Diğer bezlerde sizin cocugunuza uymuştur. Prima için işe yaramaz diye söyleyen arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum. Ne doğru dürüst aızdırdı nede pişik yaptı. Kötü bebek bezi diye adlandıracağımıza, bebeğimize uygun değil desek daha iyi olur.

Bebelac aptamil ve golden goat kullandık mama olarak. Aptamili gün içinde, golden goatıda aksamları ve gece yatırırken verdık ikisindednde gayet memnunuz. Bebelac denedik, kızımız sürekli acıktı. Mama kısa sürede bitti o yüzden. Aptamilin yerini tutması bence imkansız.bebelac 1,2kg si 60l aptamil 1,2 kg 72-75 tl.fiyat bi tık yüksek ama fiyat/performans açısından kesinlikle aptamil.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Prima aktif 5 numara 55 kr.dan aşağı bulamadım varmı kampanya bilen

Nerde 55 kr? İyi bulmuşsunuz kaçırmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Prima aktif 5 numara 55 kr.dan aşağı bulamadım varmı kampanya bilen

Nerde 55 kr? İyi bulmuşsunuz kaçırmayın.

Hocam 55 kr fazla diyorum ben sen iyi bulmuşsun diyorsun

E-bebekte 126 lı paket 70 tl ama ben geçen aya kadar 46 kr. Mal ediyordum

• Beyler HepsiBurada da 3 numara huggies bezler (50 adet) 12,51 TL. 150 üzeri kargo bedava.

Kaçırmayın derim.

Piyasada aynı paket 30 lira civarı.
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    GarantiPay ile ödeme imkanınız yok mu? 200₺ alışverişe 50₺ puan veriyor.

Ben 200 liralık bez almak için girdim siteye 54 kavanoz mama(meyve) 10 kutu kaşık mama birkaç ufak tefek şey daha aldım çıktım :)
  • 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.