Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
773
Favori
996.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

huggies pişik yaptı
    3 numara molfix yada prima için var mı güncel bir kampanya?

3 Numara Prima:

3 Numara Molfix:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ascomba

quote:

Orijinalden alıntı: kopyakalpler

quote:

Orijinalden alıntı: miko01

quote:

Orijinalden alıntı: kopyakalpler

Kizim 9 aylik, doğumundan beri pişik sorununu asamadik bircok bez denedik bircok pisik kremi denedik ancak sorunu cozemedik. Dun de belkide erken denemem gereken Premium Care bebek bezi aldik bugun onu deneyeceğiz. Kakadan sonra hemen kizariyor duramiyor cocuk, Bursada yasayanlar belki duymustur alt geçitlerde seyyar saticilarda macir kremi diye bir krem satiliyormus bircok kisi bununla sorunu cozmus, nedir ne degildir bilemiyorum ama bu bez de sorunu azaltmazsa onu deneyecegim. Bu arada ben bakiyorum ama bebek bezi icin devamli aldiginiz bir yer var mi uygun fiyatlara alabilecegimiz

kesin çözüm veriyorum (abartı gibi oldu ama)
    bez olarak prima istediğini kullan aktif bebek, yenidoğan, premium care fark etmez ama prima olsun.
    yapman gereken zeytin yagı alacaksın açıkta satılan pazarlardan vs al. hazır alma en azından biz denemedik. küçük bir kavanozun içine (biz 450glık fındık ezmesi kavanozu kullanıyoruz.) zeytin yağını doldur. kavanozun ağzını kapat. ocakta bir tencere ya da kabın içine su koy kaynadıktan sonra zeytinyağı kavanozunu kaynar suyun içine at kısık ateşte 20-25 dk kalsın sonra söndür soğuyunca her kakadan sonra ya da her alt değiştirmenizde sürün ertesi güne bişeyi kalmaz herkese tavsiye ederim biz her yerde kullanıyoruz pişik ağrı kızarıklık eklem ağrısı hepsine faydalı

Sn. miko01 hocam teşekkür ederim uzun uzun yazmışsınız, önceki arkadaş Trosyd isimli kremi önerdi, tabi ki ilk önce doğal yöntemler diyerek sizin tavsiyenizi uygulayacağım, yalnız premium care iyi geldi onu da belirteyim.

Hocam ister doğal olsun ister ilaç 50 ürün denedim kesin sonuç bulamadım. Taa ki zetion kremi keşfedene kadar. Dene aradığını bulmuş olursun dua edersin

Tamamdır hocam inşallah gerek kalmaz ama tekrarlandığında değerli arkadaşların bilgilerinden istifade edeceğim, şuan sorunum premium care ile çözüldü, gerçekten azaldı ve iki gün geçmesine rağmen daha da iyiye gidiyor
  • 2 numara bebek bezlerinde kampanya var mıdır ? Şu anda

Hepsiburada'yı kaçırdım . :/

Sleepy yi hanım çok beğenmedi . Huggies kullanmıştık 1 numara olarak. Huggies 2 numara bulabilirsem onunla devam etmeyi düğşünüyoruz.
  • http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-premium-care-3-beden-midi-aylik-firsat-paketi-204-adet-282869205

3 numara premium care için sizce uygun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Bu hangi site

• highflyeer H kullanıcısına yanıt
    Site değil mobil uygulama, adı BEZEGEN.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Ios mus malesef 4 numara primaya bakabilirmisiniz mumkunse?

• Carrefour sitesinde ikinci ürüne %70 kampanyası ile prima bezlere bakabilirsiniz 2 adet aldım tanesi 21 kusure geldi premium care 1 isteyen baksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • highflyeer H kullanıcısına yanıt

Şuan 4 numarada bu gözüküyor hocam.

Bu arada 2.5 ay kaldı beklesem mi yoksa ince stok mu yapsam?
  • rmz1907 R kullanıcısına yanıt
    Ilk siradakiler 1 numara heralde hocam.

Bence stok yapma pisik olursa kullanamazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

2-3 gündür huggies 4+ fırsatı bakıyorum ama göremedim. ebebek garantipay indirimi ile bile hala 50+ kuruş her biri. daha hesaplı gören var mı?

Migros'ta Perşembe'den itibaren huggies bezlerde %20 indirim olacak. Ben 4+ aylık paketten (80 tane) stok yapacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

2-3 gündür huggies 4+ fırsatı bakıyorum ama göremedim. ebebek garantipay indirimi ile bile hala 50+ kuruş her biri. daha hesaplı gören var mı?

Migros'ta Perşembe'den itibaren huggies bezlerde %20 indirim olacak. Ben 4+ aylık paketten (80 tane) stok yapacağım...

Hocam teşekkürler ama şu anki fiyattan yüzde 20 düşsek, 10 lira da karta puan yüklenir diye düşünsek bile çok hesaplı olmuyor. Bildiğim kadarıyla o gün GDİ de yok. Geçenlerde Joker'in hopi kampanyası, avantajix, kart puanı falan derken hesaplıya 240 tane aldım, şimdilik idare ediyor.
  • quote:

quote:

Huggies No.4 için kampanya bekliyorum, Migros fiyatları genelde yüksek, geçenki joker hopi kampanyasını kaçırmasam çok uyguna gelecekti ama yine de beklemedeyim, haber için sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsT

Hocam merhaba,

Ben gittigidiyor uzerinden asagidaki bezi aldim, henuz gelmedi ama 49 kurus uygun gibime geliyor, piyasada daha ucuza bulamadim.

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-5-beden-junior-aylik-firsat-paketi-paket-150-adet-299443656

Sanirim gg'de en uygun fiyatla satan bu dukka . Ben 3. Kez aldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bursa Emek teki akugur market te var ( Ceylan hastanesi yanında )

1 numara kalmamış

2 3 numara mama mevcuttu baktığımda

Son kullanma tarihleri 12.12.2017 ve 23.11.2017 idi

• Gabriel.Espaso kullanıcısına yanıt
    Dikkat edin bi seride aşırı bozuk balık kokusu var

Yeni üretimde yok

• quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkürler ama şu anki fiyattan yüzde 20 düşsek, 10 lira da karta puan yüklenir diye düşünsek bile çok hesaplı olmuyor. Bildiğim kadarıyla o gün GDİ de yok. Geçenlerde Joker'in hopi kampanyası, avantajix, kart puanı falan derken hesaplıya 240 tane aldım, şimdilik idare ediyor.

Hocam 80'li aylık paket 43 tl ye düştü ve ben piyasada daha ucuza Huggies bulamadım. Tanesi 53 kuruşa 4+ için gayet iyi fiyat gibi geldi aldım.

• 3ve 4 numara bez icin firsatlarda birseyler var mi.prima yada huggies

• Prima yada huggies marka 4 ve 3 numara bebek bezi firsati ile karsilasan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: m.kemALL

3ve 4 numara bez icin firsatlarda birseyler var mi.prima yada huggies

Ben de Huggies no.4 bakıyorum bugün Migrosta kampanya var. Normal paket 23-tl, ikincisi %40 indirimli, ikili alımda paket 18,5-tl ye geliyor, 4 paket almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.