Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/prima-bebek-bezi-premium-care-1-beden-yenidogan-dev-ekonomi-paketi-126-adet-p-ZYPYON770091

sepeti 150ye tamamlamak için hepsiburadadan premium care almayı düşünüyorum birim adeti 40kr a geliyor. Sizce uygun mu? Birde hb nin sattıkları hangi paket oluyor beyaz yeşil?
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NoDRaC N kullanıcısına yanıt
    Resimdeki yeşil beyaz yani kötü bilinen paket, kuvvetle muhtemel bu paket gelecektir. Komple beyaz yani eski paketler artık üretilmediğinden piyasada yok denecek kadar az.
  • NoDRaC N kullanıcısına yanıt
    Bu paketlerden bende kullandım, bir daha premium care almam dedim. Sürekli kaçırıyordu, paketin yarısına gelmeden çöpe attım.
  • Mnr_baskurt M kullanıcısına yanıt
    kullanan yokmu bunu

• Mnr_baskurt M kullanıcısına yanıt
    Bu Evyap'ın çocuk bezi, çok eskiden şu an 15 yaşındaki kızıma kullanırdım hala piyasada olduğunu bilmiyordum.

Molfix ayarı bi bezdi. Ama şu an yeni üretim varsa kalite nasıl bilmiyorum
  • Sağlam kampanya yok galiba

• Hepsiburada da kargo bedava hesabı olan var mı arkadaşlar? Bez alımında kullandırabilecek olan olursa çok sevinirim

• Bebek bezinde 'komili bebe' markasından kimse bahsetmemiş. Yenidoğan için 3 gündür kullanıyoruz güzel gibi, daha uzun süre kullanıp memnun kalan başkaları da varsa aklınızda olsun, gayet uygun fiyatları var. Bir şikayetimiz olmazsa devam ederiz, sıkıntı olursa sleepy düşünürüm.
  • Merhaba,

Mobilden bulamadım bir türlü, stok yapmak için bir tablo paylaşılmıştı şu bedenden şu kadar gibi, kolayında olan var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 4 ve 5 numara bezler için en uygun birim fiyat ne olmalı ?
  • bebeğim 4 aylık oldu.
    oyuncak tavsiyesi olan var mı?
  • Selam arkadaşlar 4 numara için slepy dışında bir oneriniz var mı acaba ?

Slepy pişik yaptı kizimda ,Prima daha iyi geldi sanki ama az önce şok tan 60 li paketi 35 liraya aldım .

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Huggies
  • Arkadaşlar yenidoğan bebeğimiz için ( 21 günlük ) Prima 1 numara bitince elimde bende huggies denemek istedim. Onunda 1 numarasını aldım (3 - 5) kg. bizim canavar şuan 3,6 kg bu bez primaya göre daha küçük ve sanki sıktı gibi bez izleri oluşmaya başladı bacaklarında. Böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Arkadaşlar yenidoğan bebeğimiz için ( 21 günlük ) Prima 1 numara bitince elimde bende huggies denemek istedim. Onunda 1 numarasını aldım (3 - 5) kg. bizim canavar şuan 3,6 kg bu bez primaya göre daha küçük ve sanki sıktı gibi bez izleri oluşmaya başladı bacaklarında. Böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu ?

Bantları biraz fazla sıkı yapıştırıyor olabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartdark

Bebek bezinde 'komili bebe' markasından kimse bahsetmemiş. Yenidoğan için 3 gündür kullanıyoruz güzel gibi, daha uzun süre kullanıp memnun kalan başkaları da varsa aklınızda olsun, gayet uygun fiyatları var. Bir şikayetimiz olmazsa devam ederiz, sıkıntı olursa sleepy düşünürüm.

bizim ufaklık bezi bırakmaya yakın biz de komiliye geçmiştik, sizin de anlattığınız gibi memnun kalmıştık. ama bez işi biraz da bebeklerin/çocukların cildinin tepkisine göre karar verilen bir durum. birinde hiç sorun yaşatmayan bez bir başkasında illallah dedirtebiliyor malesef
  • ManuaL kullanıcısına yanıt
    Bizdeki tecrübe ile aynı huggies in 1 ve 2 numarası biraz daha küçük ve sıkıyor gibiydi.

• ManuaL kullanıcısına yanıt
    Akşam özellikle sordum primanın ki kadar sıkmıyorum yanıtı aldım :/

Artık bizde 3 numaradan sonra tekrar deneriz huggiesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Akşam özellikle sordum primanın ki kadar sıkmıyorum yanıtı aldım :/

Artık bizde 3 numaradan sonra tekrar deneriz huggiesi.

Bazen istemsiz sıkı bağlanabiliyor ve iz oluyor, sonrasında da korkup biraz bol bırakıp sızdırmayla yüzleşebiliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.