Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef Akbank ile çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kizim 9 aylik, doğumundan beri pişik sorununu asamadik bircok bez denedik bircok pisik kremi denedik ancak sorunu cozemedik. Dun de belkide erken denemem gereken Premium Care bebek bezi aldik bugun onu deneyeceğiz. Kakadan sonra hemen kizariyor duramiyor cocuk, Bursada yasayanlar belki duymustur alt geçitlerde seyyar saticilarda macir kremi diye bir krem satiliyormus bircok kisi bununla sorunu cozmus, nedir ne degildir bilemiyorum ama bu bez de sorunu azaltmazsa onu deneyecegim. Bu arada ben bakiyorum ama bebek bezi icin devamli aldiginiz bir yer var mi uygun fiyatlara alabilecegimiz

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    hepsiburada'dan aldım ben geçen hafta iki paket, bir de külot bez deneme paketi ekledim 153 lira gibi bişey tuttu kargo bedava olarak. acil lazım olduğu için daha uygununu bulamamıştım. axess %10 ile 15 lira kadar daha düştü, 45 kuruşa geldi adedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada hepsiburada premium care 4 numara 50 kurusa geliyor tanesi

• quote:

Orijinalden alıntı: kopyakalpler

Kizim 9 aylik, doğumundan beri pişik sorununu asamadik bircok bez denedik bircok pisik kremi denedik ancak sorunu cozemedik. Dun de belkide erken denemem gereken Premium Care bebek bezi aldik bugun onu deneyeceğiz. Kakadan sonra hemen kizariyor duramiyor cocuk, Bursada yasayanlar belki duymustur alt geçitlerde seyyar saticilarda macir kremi diye bir krem satiliyormus bircok kisi bununla sorunu cozmus, nedir ne degildir bilemiyorum ama bu bez de sorunu azaltmazsa onu deneyecegim. Bu arada ben bakiyorum ama bebek bezi icin devamli aldiginiz bir yer var mi uygun fiyatlara alabilecegimiz

Bizim kızda da aynı sıkıntı vardı. Sebamed, Bepantol, Travazol, Sudocrem vs denedik. En iyi Trosyd geldi. Bez olarak prima haricinde denediklerimiz daha beter yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 10 Eylül 2017; 15:26:42 >
  • talk_an kullanıcısına yanıt
    bu kampanya nerde gecerli goremedim ben

• quote:

Kizim 9 aylik, doğumundan beri pişik sorununu asamadik bircok bez denedik bircok pisik kremi denedik ancak sorunu cozemedik. Dun de belkide erken denemem gereken Premium Care bebek bezi aldik bugun onu deneyeceğiz. Kakadan sonra hemen kizariyor duramiyor cocuk, Bursada yasayanlar belki duymustur alt geçitlerde seyyar saticilarda macir kremi diye bir krem satiliyormus bircok kisi bununla sorunu cozmus, nedir ne degildir bilemiyorum ama bu bez de sorunu azaltmazsa onu deneyecegim. Bu arada ben bakiyorum ama bebek bezi icin devamli aldiginiz bir yer var mi uygun fiyatlara alabilecegimiz

kesin çözüm veriyorum (abartı gibi oldu ama)
    bez olarak prima istediğini kullan aktif bebek, yenidoğan, premium care fark etmez ama prima olsun.
    yapman gereken zeytin yagı alacaksın açıkta satılan pazarlardan vs al. hazır alma en azından biz denemedik. küçük bir kavanozun içine (biz 450glık fındık ezmesi kavanozu kullanıyoruz.) zeytin yağını doldur. kavanozun ağzını kapat. ocakta bir tencere ya da kabın içine su koy kaynadıktan sonra zeytinyağı kavanozunu kaynar suyun içine at kısık ateşte 20-25 dk kalsın sonra söndür soğuyunca her kakadan sonra ya da her alt değiştirmenizde sürün ertesi güne bişeyi kalmaz herkese tavsiye ederim biz her yerde kullanıyoruz pişik ağrı kızarıklık eklem ağrısı hepsine faydalı

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Ben gittigidiyor uzerinden asagidaki bezi aldim, henuz gelmedi ama 49 kurus uygun gibime geliyor, piyasada daha ucuza bulamadim.

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-5-beden-junior-aylik-firsat-paketi-paket-150-adet-299443656

• Merhaba evet piyasayada bende bundan daha uygununu bulamadım dediğiniz gibi

• Mnr_baskurt M kullanıcısına yanıt
    e-bebek te hocam. ayın 15 ine kadar devam ediyor. kaçırmayın derim.
  • talk_an kullanıcısına yanıt
    tskler hocam bilgi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-premium-care-yenidogan-ozel-paketi-281284290

bu ürünün fiyatı uygun mudur

uygundur alınabilir..
  • hepsiburada da unibaby ürünlerinde sepette %15 indirim var

24 lü sensitive ıslak havlu 63,66 ya adet de 2,65 e geliyor. çok uygun

http://www.hepsiburada.com/uni-baby-sensitive-islak-havlu-24-lu-ekonomik-firsat-paketi-p-HBV000006C0DG
  • Prima aktif 5 beden için iyi bir fırsat varmı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

quote:

Bizim kızda da aynı sıkıntı vardı. Sebamed, Bepantol, Travazol, Sudocrem vs denedik. En iyi Trosyd geldi. Bez olarak prima haricinde denediklerimiz daha beter yaptı.

Hocam önerdiğiniz Trosyd kremi deneyeceğim teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: miko01

quote:

bez olarak prima istediğini kullan aktif bebek, yenidoğan, premium care fark etmez ama prima olsun.
    yapman gereken zeytin yagı alacaksın açıkta satılan pazarlardan vs al. hazır alma en azından biz denemedik. küçük bir kavanozun içine (biz 450glık fındık ezmesi kavanozu kullanıyoruz.) zeytin yağını doldur. kavanozun ağzını kapat. ocakta bir tencere ya da kabın içine su koy kaynadıktan sonra zeytinyağı kavanozunu kaynar suyun içine at kısık ateşte 20-25 dk kalsın sonra söndür soğuyunca her kakadan sonra ya da her alt değiştirmenizde sürün ertesi güne bişeyi kalmaz herkese tavsiye ederim biz her yerde kullanıyoruz pişik ağrı kızarıklık eklem ağrısı hepsine faydalı

Sn. miko01 hocam teşekkür ederim uzun uzun yazmışsınız, önceki arkadaş Trosyd isimli kremi önerdi, tabi ki ilk önce doğal yöntemler diyerek sizin tavsiyenizi uygulayacağım, yalnız premium care iyi geldi onu da belirteyim.

• 2-3 gündür huggies 4+ fırsatı bakıyorum ama göremedim. ebebek garantipay indirimi ile bile hala 50+ kuruş her biri. daha hesaplı gören var mı?
  • huggies pişik yaptı
    3 numara molfix yada prima için var mı güncel bir kampanya?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: miko01

quote:

Sn. miko01 hocam teşekkür ederim uzun uzun yazmışsınız, önceki arkadaş Trosyd isimli kremi önerdi, tabi ki ilk önce doğal yöntemler diyerek sizin tavsiyenizi uygulayacağım, yalnız premium care iyi geldi onu da belirteyim.

Hocam ister doğal olsun ister ilaç 50 ürün denedim kesin sonuç bulamadım. Taa ki zetion kremi keşfedene kadar. Dene aradığını bulmuş olursun dua edersin

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.