Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyükçekmece - Avcılar arasında oturan arkadaşlara Canbebe'nin baskı vs. gibi nedenlerle outlete çıkan ve ucuza satılan bir yeri var talep ederlerse adresini tarif edebilirim. iletişim için PM.
  • Prima bebek bezi lazım. En uygun nerelerde şimdilik.. Kartım yarın gece devrediyor. Salı günü sipariş verebilirim yani..
    Prima 3 numara aylık paket almam gerekiyor..
  • Hipp marka kavanoz mamalar ile ilgili kampanya indirim vs bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sku

Arkadaşlar merhaba,

Diyetisyen olan eşim ve yine diyetisyen bir arkadaşı için yakın bir zamanda Mersin'de Forum civarında diyet merkezi açtık. Hem kendi danışan sayımızı arttırabilmek hem de belirli sayıda forum üyesini indirimli olarak bu hizmetten faydalandırabilmek adına aşağıdaki paylaştığım linkte "DH Üyelerine Özel Diyet ve Beslenme Danışmanlığı Hizmeti (%40 İndirim)" başlıklı bir konu başlattım.

Hamilelik öncesi veya sonrası kilo vermekte zorlanan eşleriniz olabilir diye düşündüm. Aklında soru işareti olan ve bilgi almak isteyen varsa aşağıdaki link vasıtasıyla bana(ve dolayısıyla diyetisyen olan eşime) ulaşabilir. Her türlü yardımı yapmaya hazırım.

http://forum.donanimhaber.com/m_99157104/tm.htm

Hayırlı olsun hemşerim.

• real_agabey R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Eksik olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreeeeee

Hipp marka kavanoz mamalar ile ilgili kampanya indirim vs bilen varmı?

geçenlerde gratiste %50 indirim vardı biz 2. günü gittik pek birşey kalmamıştı 4-5 kavanoz mama aldık gerçekten 3,50 tl den 1,75 tl'ye düşmüştü. yılbaşında tekrar olacakmış sanırım aynı %50 kampanyası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: emreeeeee

Hipp marka kavanoz mamalar ile ilgili kampanya indirim vs bilen varmı?

geçenlerde gratiste %50 indirim vardı biz 2. günü gittik pek birşey kalmamıştı 4-5 kavanoz mama aldık gerçekten 3,50 tl den 1,75 tl'ye düşmüştü. yılbaşında tekrar olacakmış sanırım aynı %50 kampanyası.

valla süper bir fırsatmış.
    tekrar olursa paylaşırsanız sevinirim.
  • sherefff kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: sherefff

Bende aynı şekilde 4 kutu bez alacaģımda birazdan bende şöyle bir kombinasyon yaptım
    4 paket bez
    211.60-25 market
    186.60-21.16 hokus pokus
    165.44-22 akbank
    143.44-1.88 sallamatik
    141.56-20 bkm express
    121.56-2.26avantajix
    119.3 tlye gelir
    Yani bir paket bez 29.82 tl
    Unuttuğum başka bir sey yok herhalde

avantajix puan vermeyebilir,

Önemli Not 2: N11 toplu alımlara komisyon vermeyeceğini Avantajix’e aşağıdaki cümle ile belirtmiştir;
    DİKKAT: N11 TOPLU ALIMLARA KOMİSYON VERMEMEKTEDİR.
    "1 Eylül 2014 itibariyle başlayan yeni kural: N11 şirket politikası gereği, 1 ay içerisinde aynı üründen 3 ve daha fazla satın alındıysa; ve/veya sepet değeri 5.000 TL'den büyük ise, N11 para iadesi vermemektedir.”

4; 3'den fazladır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk8er-boi -- 10 Kasım 2014; 18:19:47 >

• Arkadaşlar 9 aylik bebeğim var.balik yagi kullanmak istiyorum.kaç aydan itibaren baslaniyor? Hangi marka almaliyim? Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    1 yaşından sonra doktorun tavsiyesiyle Möller's kullandık.

• icemansy kullanıcısına yanıt
    Memnun kaldiniz mi hocam?

• Doktoru bende kullanıyorum, yaz kış ara vermeden kullanın demişti.

• Sanalpazar günlük 10 tl indirimi ile prima 5 no 87 li 53 tlden 43 tl ye dusuyor.kargo dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8er-boi

quote:

Orijinalden alıntı: sherefff

Bende aynı şekilde 4 kutu bez alacaģımda birazdan bende şöyle bir kombinasyon yaptım
    4 paket bez
    211.60-25 market
    186.60-21.16 hokus pokus
    165.44-22 akbank
    143.44-1.88 sallamatik
    141.56-20 bkm express
    121.56-2.26avantajix
    119.3 tlye gelir
    Yani bir paket bez 29.82 tl
    Unuttuğum başka bir sey yok herhalde

avantajix puan vermeyebilir,

Önemli Not 2: N11 toplu alımlara komisyon vermeyeceğini Avantajix’e aşağıdaki cümle ile belirtmiştir;
    DİKKAT: N11 TOPLU ALIMLARA KOMİSYON VERMEMEKTEDİR.
    "1 Eylül 2014 itibariyle başlayan yeni kural: N11 şirket politikası gereği, 1 ay içerisinde aynı üründen 3 ve daha fazla satın alındıysa; ve/veya sepet değeri 5.000 TL'den büyük ise, N11 para iadesi vermemektedir.”

4; 3'den fazladır.

2 lirada avantajixden gelmeyiversin be dostum yeter bu kadar indirim

• Prima Premium Care ve Huggies kullandım. Premium Care bezi tek geçerim kesinlikle. 1 ve 2 numarayı paraya kıyın ve alın. İndirim ve kuponlarla webden daha uyguna bulabilirsiniz. Bebeimizde, 3 numaraya kadar Beyaz Premium Care, sonra 3 numarada Yeşil Primaya geçtik. Premium Care Yeşil olana da 5 çeker. Çocuğun büyük tuvaletini yaptığını nerdeyse anlamıyorsunuz. Ama fiyatı bana pahalı gelince yeşil primaya geçtim. Eskisi gibi çok memnun değilim. Huggies bezi beğenmedim. Diğerlerini denemedim. Ön yargılıyım sanırım. Çok akadaşıma da sordum. Diğer bezleri de denemişler. Premium Care kalitesinede bez olmadığına eminim kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Prima bebek bezi lazım. En uygun nerelerde şimdilik.. Kartım yarın gece devrediyor. Salı günü sipariş verebilirim yani..
    Prima 3 numara aylık paket almam gerekiyor..

Happy centerlarda (internetten bilmiyorum)80 li paketi 29.90 di.Ben aldim yesil pampers olanlar.Bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt temizliği için ben hep uni baby i kullandım ama geçtiğimiz aylarda e bebeğin kendi markası olan baby me ıslak mendili kullandık geeçekten oda kaliteli fiyatıda uni babye göre daha uygun tavsiye ederim şuan indirim var ayrıca...

ttp://www.e-bebek.com/baby-me-yenidogan-pamuk-mendil-12li-erkek-bebeklere-ozel_BAE-20015

http://www.e-bebek.com/indirimler-kampanyalar/Baby-Me-24%60lu-Pamuk-Mendil-59,90-TL_3232-indirim?ref=ana_sayfa_kampanyalar&instock=1

buda unibaby fiyatı
    http://www.e-bebek.com/uni-baby-yenidogan-islak-mendil-12li_UNI-77212

• quote:

Orijinalden alıntı: siberturc

Alt temizliği için ben hep uni baby i kullandım ama geçtiğimiz aylarda e bebeğin kendi markası olan baby me ıslak mendili kullandık geeçekten oda kaliteli fiyatıda uni babye göre daha uygun tavsiye ederim şuan indirim var ayrıca...

ttp://www.e-bebek.com/baby-me-yenidogan-pamuk-mendil-12li-erkek-bebeklere-ozel_BAE-20015

http://www.e-bebek.com/indirimler-kampanyalar/Baby-Me-24%60lu-Pamuk-Mendil-59,90-TL_3232-indirim?ref=ana_sayfa_kampanyalar&instock=1

buda unibaby fiyatı
    http://www.e-bebek.com/uni-baby-yenidogan-islak-mendil-12li_UNI-77212

baby me kullandık pişik yaptı memnun kalmadık epey de almıştım kullandık ama çok memnun kalmadık uni babye devam

• Prima 4 numara aktif paket 120 li N11 den 53-11=42 tl ye aldım.
  • Prima aktıf aylık 4+ ıcınenuygun kaca gelır arkadaşlar 3 paket alcam
  • 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.