Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süre Prima premium care kullandık. Yaklaşık 15-16 aylık olana kadar. Daha sonra prima aktiflere geçtik 2 büyük koliden bitti. Elimizde sakladığımız premium care vardı 5 numara. Büyük olduğu için yeşilleri önce kullanalım daha sonra bunları kullanırz demiştik. LAkin çocuk pişik olmaya başladı. Yeşille devam ediyoruz şimdi ve pişik filan yok. Premium care neden böyle yaptı anlamadım. Mevsim kış olduğundan olabilir mi? Yaza göre havalanma filan daha az. Aklıma bu geldi sadece.
  • Selamlar, elimde artan 3 paket huggies 2 numara var. İsteyen olursa Istanbul'da elden uygun fiyata verebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DİKKAT DİKKAT DİKKAT- YENİ BİR GDO VAKASI ÜLKER HERO BABY

İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü elemanlarının piyasa denetimleri sırasında aldıkları 23064 parti nolu Ülker Hero Baby Sütlü, Bisküvili, Muzlu, 8 Tahıllı Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdası 6-36 ay ile 07063 parti nolu Ülker Hero Baby Sütlü 8 Tahıllı Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdası 6-36 ay ürünlerinin incelemesi sırasında GDO tespit edildiği, teyit için gönderildiği Bakanlığa ait Ankara Ulusal Referans laboratuarınca da GDO’nun varlığının teyit edildiği öğrenildi.

• Allah kahretsin bu rezilleri,3 kuruş daha fazla kazanmak için yaptıklarına bak,

bu GDO lu ürünleri kendilerine yedirmek lazım.
  • slm arkadaşlar subat sonunda oğlum olacak yeni yeni eşyaları almaya başladım dün oyun parkı geldi yatağı geldi bezleri de stok etmeye başlayım diyorum sizce hangisi alıyım marka olarak sevgili dostlarım kapmanya varmi bu aralarda iyi fiyata
  • Bu ürün yeni tarihli herhalde arkadaşlar 12li paket alt değiştirme örtüsü hediyeli gittigidiyorda %10 indirimi kuponu var kullanıyım diye 3 kutu almayı düşünüyorum 43 tl geliyor iyimi sizce
  • Han_zade kullanıcısına yanıt
    BKM Express, TLCard kombinasyonu yaparsanız daha sıcak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 16 Kasım 2014; 22:48:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    13.5 filan derken 12'li paket mi anlamadım
    Biraz erken başlamışsınız gibi geldi :)

Bezleri doğumdan sonra alın bence.

Hangi bezden kaç paket gider şimdiden kestiremezsiniz. Sonradan elinizde kalmasın diye 2 3 paket alsanız zaten çok bi karınız olmaz.

Bundan daha önemlisi hangi marka kullanacağınız. Belki alacağınız marka pişiğe sebep olacak ve hepsi boşa gidecek.

Kendimden örnek vereyim. Hastanede kullandıkları bez primaydı. Baktık pişik filan olmuyor eve gelince 1 paket 2 numara aldık. Sonra yavaş yavaş kampanyaları takip etmeye başladım.

Hem bez kampanyası az olan birşey de değil nasıl olsa.

Ha diyelim 3 ya da 4 numara çok kullanılıyor ben şimdiden alayım. En az 6 ay sonra kullanılacak bezler için şimdiden stok yapmak da doğru değil.
    Hah bakın bu çok gider mesela. Oğlan 22 aylık oldu; doğumdan beri bunu kullanıyoruz. 10 11 TL ye gelecek şekilde denk getirirseniz stoklayabilirsiniz.

Mübarek altın gibi arttı fiyatı :)
  • Bu hafta a101 markete gelecek 100 adetli molfix nasildir 36 tl fiyati var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar elimde neocate mama var 15 kutu kadar. Ocak 2015 son kullanım tarihi. Ihtiyacı olan arkadaslara gonderebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 numara premium care alacağım 15 paket kadar. Pek uygun fiyatlı yer bulamadım. N11 de çeki olan veya uygun fiyatlı site bilen alıntı yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademiamania -- 17 Kasım 2014; 23:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

4 numara premium care alacağım 15 paket kadar. Pek uygun fiyatlı yer bulamadım. N11 de çeki olan veya uygun fiyatlı site bilen alıntı yapabilir mi?

4 numara premium carelerde kalite düşüyo diye yorumlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

quote:

4 numara premium care alacağım 15 paket kadar. Pek uygun fiyatlı yer bulamadım. N11 de çeki olan veya uygun fiyatlı site bilen alıntı yapabilir mi?

Ya öyle dediler. Yeşil pakete geçtik hemen pişik oldu. O yüzden değiştirmiyorum. Premium care den çok memnunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

quote:

Ya öyle dediler. Yeşil pakete geçtik hemen pişik oldu. O yüzden değiştirmiyorum. Premium care den çok memnunuz.

yeşil paket hayatımda gördüğüm en dandik paket garip de bir kokusu var. Bizde premium care 4 numara kullanıyoruz fakat ufalmaya başladı o yüzden huggies kızlar için 4 numaraya geçtim bu bezde çok iyi gözüküyor. Hiç pişik yapmadı ve çok rahat bir kullanımı var. Tabii bir alex değil :)

Birde unibaby nin kalitesini arıyorsanız kesinlikle huggies yenidoğan ıslak havluyu deneyin migrosta 3 lü paket sürekli 8.95 e düşüyor. Diğerleri gerçekten çok dandik özellikle prima bezdeki kalitesini ıslak havlulara yansıtamamış.

• uni baby yeni doğan ıslak 12'li için uygun fiyatlı bi yer varmı arkadaşlar
  • prima aktif bebek 4 numara (120'lik) 4 koli alacağım. Şu an hiçbir yerde indirim gözükmüyor. Var mı bildiğiniz bir indirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuker

prima aktif bebek 4 numara (120'lik) 4 koli alacağım. Şu an hiçbir yerde indirim gözükmüyor. Var mı bildiğiniz bir indirim?

Hepsiburada 100/30 luk çekler 10 tşye alımabiliyor. Kolisi 43 tş civarına geşiyor birde ıslak memdil hediyesi var

• 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.