Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

E-Bebek veya annelütfen sitesinden kullanmadığınız indirim şifresini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler
  • Primanın yumuşak ve esnekliği hiçbir bezde yok. Molfix kullandık, hem kaba hem de sızdırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uygun molfix a101 de, 4 numara bezin tanesi 38 kuruşa geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberboya

Primanın yumuşak ve esnekliği hiçbir bezde yok. Molfix kullandık, hem kaba hem de sızdırıyor.

Prima İsrail malı diye molfixe geçtik, bundan da memnunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huggies jumbo 21.99TL
    Prima kuru ve hesaplı mega paket 22.99tl
    Prima aktif bebek mega paket 29.99tl
    Molfix Dev Eko 30.99 tl
    Molfix ıslak mendil 3'lü avantajlı paket 7.49tl
    Sizce fiyatlar nasıl??
  • molfix çok iyi bez arkadaşlar hemde yerli malı ben memnunum

• Arkadaşlar 3 numaraya kadar prima premium care kullandık gayet memnunduk.Islaklık göstergesi vs vardı yumuşak ve gayet rahattı.
    Şimdi 4 numara başladık,sanki malzemeden çalmışlar gibi öncekilerden farklı.
    İnce,ıslaklık göstergesi yok,bir de sızdırıyor bazen,çok az büyük geliyor ondan mı bilmiyoruz.
    Bir de stok yapmışım 4 numarada:))
  • bizim ufaklık doğdu doğalı prima kullanıyoruz, sadece ilk başlarda deneme yanılma için bir iki kere huggies kullandık ama tekrar primaya geçtik.. beyaz olanı kullandık epeyce. büyümeye başladığında ise geceleri yeşil beze çevirdik. 1-2 ay önce ise tamamen yeşile geçtik.. hiç molfix kullanmadık, evy baby ve bimdeki bezden de kullanmadık.. bunun sebebi de ya ufaklıkta pişik olursa sorunsalı.. tabi öyle olursa bu koca paket bezin çöpe gitmesi anlamına da geliyor :) ama belki şu bez olayı bitmeden önce bir kere molfix deneriz, hanım he derse tabi he deyip bir de beğenirse kapanışı molfixle yaparız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 3 Kasım 2014; 22:13:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CETERISPARIBUS

Arkadaşlar Merhabalar,

E-Bebek veya annelütfen sitesinden kullanmadığınız indirim şifresini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler

Annelutfen
    25/150 : Fdc25
    50/350 : Fdc50

• n11 100 e 33 çek gelmiş. market ile birleşince bugun prima aylık pakte 38 tl ye geliyor iyi mi bilemedim
  • Oğlum 24 aylık bez kullanımının Son demlerindeyiz. İlk günden beri molfix kullandık hiç sıkıntı yasamadik. 2 numara gelirse yine devam ederiz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

bizim ufaklık doğdu doğalı prima kullanıyoruz, sadece ilk başlarda deneme yanılma için bir iki kere huggies kullandık ama tekrar primaya geçtik.. beyaz olanı kullandık epeyce. büyümeye başladığında ise geceleri yeşil beze çevirdik. 1-2 ay önce ise tamamen yeşile geçtik.. hiç molfix kullanmadık, evy baby ve bimdeki bezden de kullanmadık.. bunun sebebi de ya ufaklıkta pişik olursa sorunsalı.. tabi öyle olursa bu koca paket bezin çöpe gitmesi anlamına da geliyor :) ama belki şu bez olayı bitmeden önce bir kere molfix deneriz, hanım he derse tabi he deyip bir de beğenirse kapanışı molfixle yaparız :)

A101 ve ŞOK larda midi paketler var atiyorum 46 lık falan. Cok riske atmadan deneme amacli Molfix alabilirsiniz. Ustelik buyuk marketlerde satilan Maxi paketlerden bile daha ucuza geliyor iki tane aldiginizda. 15,50 TL

• 5 numara molfikx bebek bezi en uygun nerde var acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

n11 100 e 33 çek gelmiş. market ile birleşince bugun prima aylık pakte 38 tl ye geliyor iyi mi bilemedim

kullanmazsanız talibim
  • banada gelmiş 100e33 .önceki siparişi iptal edip aldım
  • PRİMA BEBEK BEZİ JUMBO MAXI 7-14 KG 60 PED 32,90 TL'den 25,75 TL'ye düşmüş.

http://www.ozdilekteyim.com/hipermarket/p/201595/prima-bebek-bezi-jumbo-maxi-7-14-kg-60-ped
  • kahraman_16 K kullanıcısına yanıt
    Pahalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

Pahalı

tek paket alcaksan uygun.
    çoklu alımlarda özellikle internetten alımlara göre pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreeeeee -- 5 Kasım 2014; 13:35:26 >
  • aranızda izmirde oturan var ise. KİPA da şöyle bir kampanya var.
    online alışverişte ilk sefere mahsus 22TL indirim+ bonusa özel 20TL bonus.
    yani 122TL lik alışveriş 80TL ye mal oluyor diyebiliriz. oran çok iyi.

kafama takılan kısım ise şu;
    Kipa Kapımda İnternet Marketi’nden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Bonus verilecektir demiş. Şartlardada sanal pos yada mail order dahil değil demiş. bonusu kazanmak için Kart ile internetten mi yoksa kapıda kart ile ödeme mi yapmak gerek? emin olamadığım için işlem yapmadım.
    bilen varsa yardım ederse sevinirim.

----------------------------------------------------
    Kipa Kapımda’ya özel tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Bonus

Kampanya Detayları:

17 Ekim - 16 Kasım 2014 tarihleri arasında Kipa Kapımda İnternet Marketi'nden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Bonus verilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri kampanyadan en fazla 20 TL Bonus kazanabilir.
    Kazanılan bonus; 20 Kasım – 10 Aralık 2014 tarihleri arasında kapıda ödemelerde (Kipa Kapımda İnternet Marketi'nden yapacağınız alışverişler için), Kipa marketlerde ve diğer Bonus üye işyerlerinde kullanılabilir.
    Kazanılan bonus; Kipa Kapımda internet ödemelerinde geçerli değildir, sadece kapıda ödemelerde geçerlidir.
    Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi ve peşin işlemler dahildir.
    Diğer banka Bonus kartları, Miles&Smiles, American Express, Paracard, Ticari kartlar, taksitli işlemler, ödül kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için ilk harcamadan önce "EVET KIPA" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kayıt iptalleri "IPTAL KIPA" yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir.
    Kipa Kapımda internet marketi hizmeti sadece İzmir’dedir.

• Arkadaşlar merhaba,

Diyetisyen olan eşim ve yine diyetisyen bir arkadaşı için yakın bir zamanda Mersin'de Forum civarında diyet merkezi açtık. Hem kendi danışan sayımızı arttırabilmek hem de belirli sayıda forum üyesini indirimli olarak bu hizmetten faydalandırabilmek adına aşağıdaki paylaştığım linkte "DH Üyelerine Özel Diyet ve Beslenme Danışmanlığı Hizmeti (%40 İndirim)" başlıklı bir konu başlattım.

Hamilelik öncesi veya sonrası kilo vermekte zorlanan eşleriniz olabilir diye düşündüm. Aklında soru işareti olan ve bilgi almak isteyen varsa aşağıdaki link vasıtasıyla bana(ve dolayısıyla diyetisyen olan eşime) ulaşabilir. Her türlü yardımı yapmaya hazırım.

http://forum.donanimhaber.com/m_99157104/tm.htm

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.