Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam şimdi gördüm bende uzayan karyola için uzayan yatak da yapmışlar. oldukça mantıklı, teşekkürler.
  • crazyvz C kullanıcısına yanıt
    Yatak kısmı için ikea pahalı biraz, ben açıkçası yatak kısmını dışarıdan aldım, zaten 4-5 yaşına kadar 130 cm uzunluk yeterli. Sonrasında da uzatır ona göre yatak bakarım diye düşündüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pharheke kullanıcısına yanıt
    O da mantıklı aslında. Peki 6 aydan 4-5 yaşına kadar kullanabileceği yatak önerebilir misiniz, siz tecrübelisiniz anladığım kadarıyla :)
  • Arkadaşlar A101'de bebek bezi indirimde. Paylaşan oldu mu bilmiyorum ama ben 4 numara stoklayacağım, 108 adedi 90 TL, 2 adet aldım 180 TL'ye geldi. Üstüne bir de Garanti Pay ile ödedim ve 30 TL bonus kazandım. Bonusla birlikte adedi 70 kuruşa falan geldi. Prima 4 numara için oldukça iyi fiyat sanırım.
    https://www.a101.com.tr/anne-bebek/prima-cocuk-bezi-maxi-108-li/
  • Herkese iyi forumlar belki birilerine faydası olabilir diye paylaşayım istedim. Birkaç sene önce yurtdışında doğum esnasında bu tarz anne lohusa setlerini ancak çok arayıp bulabilmiştik. İlk zamanlar baya faydası oluyor rahatlık açısından anne ve bebek için emzirme vs açısından https://bumaternity.co/urunler ve Trendyol üstünden satış var ilgilenen anne babalar bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uuslu -- 11 Ekim 2019; 21:16:25 >
  • crazyvz C kullanıcısına yanıt
    Bizimki daha doğmadı ama bunu aldık belki işinize yarayabilir hocam

https://www.cilek.com/tr/masali-buyuyen-bebek-karyolasi-mese-70x110cm-70x140-cm

• Çok pahalı olmayan, rahat, güvenilir bir oto koltuğu tavsiyesi rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recaro Young Sport Hero 9 - 36 Kg Oto Koltuğu kullanan var mı? Hoşuma gitti. Fiyatı da uygun. İzofix yok ama izofix aparatı alınca arabaya bağlanıyormuş.

• shimmer S kullanıcısına yanıt
    Ben joie bold almıştım şubatta 900 küsüre.memnunum açıkçası joie nin ürünlerinden. Aceleniz yoksa indirim kollayın, şu anda fiyatı yüksek.

• Arkadaşlar, oyun parkımız mevcut yanlız portatif sağlam birde beşik arıyoruz tavsiye alabilirmiyiz rica etsem

• aaykut422 A kullanıcısına yanıt
    Hocam biz hamak aldık, memnunuz.

• pharheke kullanıcısına yanıt
    Nasıl bişey hocam? Temin edebileceğimiz biyer varmı örnek

• aaykut422 A kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da bebek hamak yazınca modeller çıkıyor, kurulumu taşıması kolay, istediğinizde bagaja atıp başka yere de götürebilirsiniz. Fiyat olarak da uygunlar.

• Maxi cosi Xp oto koltuğu alan kullanan varmi besafe 1800 Maxi 1100 TL olup aralarında kaldım otokoltugu var ama bunları tercih etme sebebim güvenlik yükseklik ve rahatlik olucak tşk ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebebek te prima bezlerde indirim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif Efendi

mama sandalyesi alınırmı?
    https://forum.donanimhaber.com/store/db/af/94/dbaf9482ad62930e5802fb01d491cd90.jpg
    Bende biraz araştırdım. Kullananlar memnun görünüyor. Bütçem olsaydı 2 adet almayı düşünüyordum bende açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arif Efendi kullanıcısına yanıt
    E bebekten 75 TL ye almıştım babaanne evi için gayet memnunuz bu fiyata ihtiyaç varsa kaçırmayınız

• Beyler hiç oyuncak fırsatı yok mu? 3 aylık bebek için çıngırak bile 40 lira diyorlar

• 
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.