Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vanguarde , darkknight88 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil1 iOS
33.630
Cevap
1.325
Favori
2.110.252
Tıklama
Giriş
    50 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar yakında benim de bir oğlum olacak bebek arabası için inglesina modelini kullanan var mı? Önerir misiniz o ücrete değer mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amote

Merhaba arkadaşlar yakında benim de bir oğlum olacak bebek arabası için inglesina modelini kullanan var mı? Önerir misiniz o ücrete değer mi
    Bağdat caddesinde oturuyorsanız orada şart koşuyorlar hocam 😄 şaka bi yana 2.500 liradan fazla para vermek çok abartı geliyor bana. Önce uppababy minu almaya niyetlenmiştim fakat 1.100 liraya aşağı yukarı aynı özelliklerde easywalker Buggy bulunca aldım. 150 liraya da adaptör alıp Maxi cosi ana kucağı ile uyumlu hale getirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar şu an 6 aylık olan kızıma bir yatak alacağım. Ölçüsünü 70x140 ya da 70x150 düşünüyorum. 6-7 yaşına kadar kullansın istiyorum. Önerebileceğiniz yatak var mı? Kaç gündür bir çözüm bulamadım. Ebebek'te var Kraft marka Yataş üretiyormuş ama iyi mi bilemedim.
    arkadaşlar bebeğim için ateş ölçer alıcam hangi marka-model önerirsiniz maksimum 200 tl bütçem son olarak Exergen Tat 2000 c ateş ölçeri kullanan var mı bir medikalci önerdi nasıldır ? amazon fiyatı 160+ vergi bu ürünün gümrük vergisi ne kadar olur tahmini olan var mı?

İkea nın ferforje büyüyen yatağına bi bakın, en ufakken ölçüsü 80/130.

|
    |
    crazyvz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj

Evet hocam şimdi gördüm bende uzayan karyola için uzayan yatak da yapmışlar. oldukça mantıklı, teşekkürler.
    |
    |
    pharheke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yatak kısmı için ikea pahalı biraz, ben açıkçası yatak kısmını dışarıdan aldım, zaten 4-5 yaşına kadar 130 cm uzunluk yeterli. Sonrasında da uzatır ona göre yatak bakarım diye düşündüm

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj

O da mantıklı aslında. Peki 6 aydan 4-5 yaşına kadar kullanabileceği yatak önerebilir misiniz, siz tecrübelisiniz anladığım kadarıyla :)
    |
    |
    Arkadaşlar A101'de bebek bezi indirimde. Paylaşan oldu mu bilmiyorum ama ben 4 numara stoklayacağım, 108 adedi 90 TL, 2 adet aldım 180 TL'ye geldi. Üstüne bir de Garanti Pay ile ödedim ve 30 TL bonus kazandım. Bonusla birlikte adedi 70 kuruşa falan geldi. Prima 4 numara için oldukça iyi fiyat sanırım.
    https://www.a101.com.tr/anne-bebek/prima-cocuk-bezi-maxi-108-li/
    |
    |
    Herkese iyi forumlar belki birilerine faydası olabilir diye paylaşayım istedim. Birkaç sene önce yurtdışında doğum esnasında bu tarz anne lohusa setlerini ancak çok arayıp bulabilmiştik. İlk zamanlar baya faydası oluyor rahatlık açısından anne ve bebek için emzirme vs açısından https://bumaternity.co/urunler ve Trendyol üstünden satış var ilgilenen anne babalar bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uuslu -- 11 Ekim 2019; 21:16:25 >

Bizimki daha doğmadı ama bunu aldık belki işinize yarayabilir hocam

https://www.cilek.com/tr/masali-buyuyen-bebek-karyolasi-mese-70x110cm-70x140-cm

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Çok pahalı olmayan, rahat, güvenilir bir oto koltuğu tavsiyesi rica ediyorum.

|
    |

Ben joie bold almıştım şubatta 900 küsüre.memnunum açıkçası joie nin ürünlerinden. Aceleniz yoksa indirim kollayın, şu anda fiyatı yüksek.

|
    |
    shimmer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj
    Arkadaşlar, oyun parkımız mevcut yanlız portatif sağlam birde beşik arıyoruz tavsiye alabilirmiyiz rica etsem

Hocam biz hamak aldık, memnunuz.

|
    |
    aaykut422 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj

Nasıl bişey hocam? Temin edebileceğimiz biyer varmı örnek

|
    |

Hepsiburada da bebek hamak yazınca modeller çıkıyor, kurulumu taşıması kolay, istediğinizde bagaja atıp başka yere de götürebilirsiniz. Fiyat olarak da uygunlar.

|
    |
    aaykut422 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2737 Mesaj
    Maxi cosi Xp oto koltuğu alan kullanan varmi besafe 1800 Maxi 1100 TL olup aralarında kaldım otokoltugu var ama bunları tercih etme sebebim güvenlik yükseklik ve rahatlik olucak tşk ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.