Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu gece 12 ye kadar migros sanalda %30 var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pharheke kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İnceledim, beğendim.👍 ADAC testine girmiş mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shimmer -- 16 Ekim 2019; 14:51:9 >

• Uzun süredir indirim beklediğim casual cadillac trona safe bebek arabasını dün hepsiburada san 1691TL ye aldım.
    Aynı ürün ebebekte 2200tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geywe54 -- 16 Ekim 2019; 17:7:17 >
  • Hepsiburadada Fisher Price mama sandalyesi 290 tl ye düşecek 10 dakika sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mys66 -- 16 Ekim 2019; 20:48:38 >
  • Aynısı yarın A101'de 299 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: shimmer

Aynısı yarın A101'de 299 TL.
    10 tl fazla verip, sabahtan sıraya girip, içerdeki a101 personeli kendine veya akrabasına ayırmadıysa ve reyondaysa bu defada amcaların teyzelerin elindeki ürünü çekiştirmesine karşı koy sen kap, paranla rezil ol diyorsun yani

• Arkadaşlar Hepsiburada Dört dörtlük efsane fırsatlara mutlaka bakın mama sandalyeleri ve beslenme ürünlerinde %30 indirim var bu gece 00:00 a kadar.

#####

Ben bu avent buharda pişiriciyi aldım çok uygun değil ama piyasanın en düşük fiyatı.

• mys66 kullanıcısına yanıt
    Hevesinizi kırmak istemem ama buharlı pişirici birkaç aydan fazla kullanılmıyor bunun yerine paslanmaz celik bir buharda pişirme aparatı alırsanız ayni işlevi görür hem daha pratik temizlemesi kolay yer tutmaz keske dememek için birdaha düşünün derim aynisi cam rende içinde geçerli işlevsiz ürünleri bebek bakımında şartmış gibi pazarlıyorlar kanmayın hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kahvelimavi K kullanıcısına yanıt
    Dediğini yapmaya karar verdik kardeşim aparatla deneyeceğiz önce, zaten vah tüh keşkelik bir indirim değil sonra da alınabilir iptal ettik siparişi ve ikeadan aparat sipariş ettim. Erinmeden uzun uzun duyarlı bir şekilde yararlı bir öneride bulunduğun için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: geywe54

Uzun süredir indirim beklediğim casual cadillac trona safe bebek arabasını dün hepsiburada san 1691TL ye aldım.
    Aynı ürün ebebekte 2200tl.
    Hocam air modeliyle bunun farkı ne? Bir de katlanmış haliyle ağırlığı nasıl?
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cadillac trona ile cadillac air arasındaki farkı gösteren bilgiyi ekteki resimde bulabilirsin.

Trona modeli daha hafif ama malzeme olarak aynı sayılır.. Sadece air modelinde bir kaç kaliteli dokunuşlar var.. Bence 400-500 lira daha fazla para verip air modelini almaya değmez... inan uzun süredir araştırıyorum. Zaten görüntü olarak birbirlerine çok benziyorlar.

Dün kurulum yaptım her yönüyle kaliteli. En korunaklı pusetlerden birine sahip.

Şu sıralar sanırım üretici firma Cadillac trona modelinde bir kampanya yaptı çoğu yerde fiyat düştü niyetin var ise kaçırma derim. 3 aydır 1999'dan aşağıya fiyat yoktu. Şuan hepsiburada da 1799TL civilim satıyor.

Ben 1691TL'ye bulunca kaçırmadım :D

Sormak istediğin birşey olursa ürünle alakalı DM'den yanıtlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geywe54 -- 17 Ekim 2019; 17:58:36 >

a101 online dan alabilirsin hatta kredi kartı vs kampanyalar ile daha ucuza mal edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: .19FB07.

arkadaşlar bebeğim için ateş ölçer alıcam hangi marka-model önerirsiniz maksimum 200 tl bütçem son olarak Exergen Tat 2000 c ateş ölçeri kullanan var mı bir medikalci önerdi nasıldır ? amazon fiyatı 160+ vergi bu ürünün gümrük vergisi ne kadar olur tahmini olan var mı?
    +1 ve kullanan varsa yorumlarsa seviniriz.

Rica ederim sağlıkla yesin bıdık mamalarını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilik

+1 ve kullanan varsa yorumlarsa seviniriz.

Alıntıları Göster
    Dostlar iki marka wee baby nin temassız ateş ölçer ve xiaomi nin temassız ateş ölçeri ikisini de tavsiye ederim. Bende şuan xiaomi var kendim de sağlık personeliyim karşılaştırma da yaptım gayet tutarlı ve doğru sonuç verdi xiaomi.

• Merhaba ateş ölçer için bende çok araştırman yapmıştım.
    Geçen ay Alman malı bir ürün aldım ve ilk izlenim gayet olumlu. İnşallah bu şekilde devam eder.

Beurer FT 65 Kulaktan ve Alından Ateş Ölçer

Ben aldığımda mağaza fiyatı 151.90 idi şuan mağaza 299,90 yapmış fakat aldığım fiyata yakın başka mağazalarda bulabilirsiniz...

• 600 adet 5 no Molfix stokladim tanesini 60 kuruşa a101 Internet sitesinden aldim beklemedeyim şuan trendyolda 70 kuruşa var alayimmi yoksa bu kadar yeterlimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Yeter hocam aşağı yukarı 5 ay idare eder 1 çocuk içinse eğer. sonuçta bezlerin depolama zahmeti var. skt leri yaklaşır. parayı bağlamış olursunuz. vs. vs.
  • Arkadaşlar Kulaktan ateş ölçer için tavsiye ettiğiniz bir ürün var mıdır? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.