Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ogzhngr , mrzmn , hakim bey , Petrikan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
33.685
Cevap
1.330
Favori
2.115.327
Tıklama
Giriş
    2518 Mesaj
    arkadaşlar bebek için demir ilacı araştırıyorum
    var mı bildiğiniz içerinde zararlı bileşenler olmayan bir damla?

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
  • Çavuş
    96 Mesaj

Siz hangisi aldınız? Ben 70*140 ebatlarında bir yatak düşünüyorum, şu iyi mi acaba ?http://www.pukkahome.com/cocukyataklari/pukkabambusoft70x140
    |
    |
    Castîel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz bestiron kullanıyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    maligezgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu yaylı yatak ben park yatağından bahsettim arkadaşa bunları da sordum orda paket yay var baya da iyi geldi ama 2 yaşına kadar yaylı yatak pek önerilmiyor ben 60X120 aldım ama park olan sadece sünger

|
    |
    crazyvz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sleepy natural ve/veya baby me Yenidoğan serisi tavsiye ederim. Güzel kampanya ile paketi 3,5-4 TL ye geliyor

|
    |
    r3dr0ck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Atatürkçü Düşünce Topluluğu
  • Çavuş
    40 Mesaj

Bi yanlış anlaşılma oldu galiba ben yumuşatıcı için sölemiştim. Bi yumuşatıcı paylaşan arkadaşa içinde çok zararlı bileşen var demişsiniz ona istinaden sormuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    eagle_beagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj

Yumuşatıcı için en iyi ve doğal çözüm beyaz sirke.

Hem yumuşatır hem kalan deterjan/sabun artıklarını nötrler.

Tabi yumuşatıcı kadar yumuşatmıyor tek başına ama çıkanları kurutucuya atınca aynı yumuşaklığa geliyorlar. Biz kurutucuya giren her çamaşırda sirke kullanıyoruz.

|
    |
    r3dr0ck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam tavsiye için deneyeceğim

|
    |
    munchausenbyproxy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

Hocam bu yaylı yatak ben park yatağından bahsettim arkadaşa bunları da sordum orda paket yay var baya da iyi geldi ama 2 yaşına kadar yaylı yatak pek önerilmiyor ben 60X120 aldım ama park olan sadece sünger
    Bizde park yatak yok ama. Bebeğimiz de 6 ayı dolduracak 10 gün sonra. Şu an beşikte yatıyor ve 1-2 aya kalmaz sığmayacak beşiğe. Ona ufak bir yatak yapalım dedik o yüzden 70x150 civarı yatak baktım. Hem park yatak tipi olmayıp hem de yaylı olmayanı yok mu bu yatakların bilginiz var mı?

Aslında diğer park yataklarına benzemiyor baya kalın bi yatak normal mobilyada da kullanılabilir eğer ilerde durumunuz uygun olursa o zaman alabilirsiniz öyle çok ince değil ama iki kere masraf yapmayım diyorsanız bilemem tabi yaylı yatak konusunu biraz arastirmanizi öneririm bizim bebeğimiz yeni geleceği için ileri dönem için pek bilgim yok

|
    |
    crazyvz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Yumuşatıcı için en iyi ve doğal çözüm beyaz sirke.

Hem yumuşatır hem kalan deterjan/sabun artıklarını nötrler.

Tabi yumuşatıcı kadar yumuşatmıyor tek başına ama çıkanları kurutucuya atınca aynı yumuşaklığa geliyorlar. Biz kurutucuya giren her çamaşırda sirke kullanıyoruz.
    Hocam nasıl uyguluyorsunuz?

Newvit kullanıyoruz diğerleri kusma yaptı

|
    |
    maligezgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj

Direkt yumuşatıcı gözüne aldığı kadar dolduruyoruz.

Çarşaf vs kurutucusuz da yeterince yumuşak ama havlu çok sert çıkıyor bebek için kurutucu yoksa çok sert kalabilir bile denemek lazım.

Beyaz sirke şart değil bu arada elma, üzüm sirkesi falan hepsi olur ama koku sorun olabilir.

Ayrıca elinizde varsa sirke ile bir kaç damla esans damlatabilirsiniz daha güzel koksun diye.

|
    |
    Turk1nq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Ne kadardır kullanıyorsunuz? ben bir süre sonra sirkenin makine içerisindeki boruları deldiğini duymuştum ondan soruyorum.

|
    |
    munchausenbyproxy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Deerma F600 modeline denk geldim. Yorumları çok iyi. Hem temizliği kolay hem de sessiz çalışan bir makine istiyorum.

1 sene olmuştur. sirke zayıf asit bir de iyice seyreliyor boru onunla delinecek ise o makine ölsün zaten 😁

|
    |
    lymph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: crazyvz

Bizde park yatak yok ama. Bebeğimiz de 6 ayı dolduracak 10 gün sonra. Şu an beşikte yatıyor ve 1-2 aya kalmaz sığmayacak beşiğe. Ona ufak bir yatak yapalım dedik o yüzden 70x150 civarı yatak baktım. Hem park yatak tipi olmayıp hem de yaylı olmayanı yok mu bu yatakların bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    7. Ay besikten oyun parkı almıştım üst katinda yatti 10. Ay alt bölmeye indirdim simdi yatıyor keyfi iyi en büyük Park yatağı aldim 120/70 10 cm yatak aldim şu an iyi ayağı kalksada çıkamaz tavsiye ederim seneyede montsry yatak alıp 4 / 5 yaşına kadar yatar diyirum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    96 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

7. Ay besikten oyun parkı almıştım üst katinda yatti 10. Ay alt bölmeye indirdim simdi yatıyor keyfi iyi en büyük Park yatağı aldim 120/70 10 cm yatak aldim şu an iyi ayağı kalksada çıkamaz tavsiye ederim seneyede montsry yatak alıp 4 / 5 yaşına kadar yatar diyirum

Alıntıları Göster
    Bilgiler için teşekkürler hocam. Sizce park yatak almadan, tek bir yatakla 5-6 yaşı göremez miyiz? Montessori benzeri yatakla etrafına koruma çiti yaptırsak olmaz mı? Bebek sağlığı için 70*140 cm yatak alsak sıkıntı olur mu?

• Yarbay
    2737 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazyvz

Bilgiler için teşekkürler hocam. Sizce park yatak almadan, tek bir yatakla 5-6 yaşı göremez miyiz? Montessori benzeri yatakla etrafına koruma çiti yaptırsak olmaz mı? Bebek sağlığı için 70*140 cm yatak alsak sıkıntı olur mu?

Alıntıları Göster
    Odayı ayırıp geniş montosry yatak alıp yada normal bir yatak alıp tabiki yatırabilirsiniz park yatak biz 1.5 yıllık kullanım için tercih ettik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.