Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi yanlış anlaşılma oldu galiba ben yumuşatıcı için sölemiştim. Bi yumuşatıcı paylaşan arkadaşa içinde çok zararlı bileşen var demişsiniz ona istinaden sormuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • r3dr0ck R kullanıcısına yanıt
    Yumuşatıcı için en iyi ve doğal çözüm beyaz sirke.

Hem yumuşatır hem kalan deterjan/sabun artıklarını nötrler.

Tabi yumuşatıcı kadar yumuşatmıyor tek başına ama çıkanları kurutucuya atınca aynı yumuşaklığa geliyorlar. Biz kurutucuya giren her çamaşırda sirke kullanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam tavsiye için deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

Hocam bu yaylı yatak ben park yatağından bahsettim arkadaşa bunları da sordum orda paket yay var baya da iyi geldi ama 2 yaşına kadar yaylı yatak pek önerilmiyor ben 60X120 aldım ama park olan sadece sünger
    Bizde park yatak yok ama. Bebeğimiz de 6 ayı dolduracak 10 gün sonra. Şu an beşikte yatıyor ve 1-2 aya kalmaz sığmayacak beşiğe. Ona ufak bir yatak yapalım dedik o yüzden 70x150 civarı yatak baktım. Hem park yatak tipi olmayıp hem de yaylı olmayanı yok mu bu yatakların bilginiz var mı?
  • crazyvz C kullanıcısına yanıt
    Aslında diğer park yataklarına benzemiyor baya kalın bi yatak normal mobilyada da kullanılabilir eğer ilerde durumunuz uygun olursa o zaman alabilirsiniz öyle çok ince değil ama iki kere masraf yapmayım diyorsanız bilemem tabi yaylı yatak konusunu biraz arastirmanizi öneririm bizim bebeğimiz yeni geleceği için ileri dönem için pek bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Yumuşatıcı için en iyi ve doğal çözüm beyaz sirke.

Hem yumuşatır hem kalan deterjan/sabun artıklarını nötrler.

Tabi yumuşatıcı kadar yumuşatmıyor tek başına ama çıkanları kurutucuya atınca aynı yumuşaklığa geliyorlar. Biz kurutucuya giren her çamaşırda sirke kullanıyoruz.
    Hocam nasıl uyguluyorsunuz?

• maligezgin kullanıcısına yanıt
    Newvit kullanıyoruz diğerleri kusma yaptı

• Turk1nq kullanıcısına yanıt
    Direkt yumuşatıcı gözüne aldığı kadar dolduruyoruz.

Çarşaf vs kurutucusuz da yeterince yumuşak ama havlu çok sert çıkıyor bebek için kurutucu yoksa çok sert kalabilir bile denemek lazım.

Beyaz sirke şart değil bu arada elma, üzüm sirkesi falan hepsi olur ama koku sorun olabilir.

Ayrıca elinizde varsa sirke ile bir kaç damla esans damlatabilirsiniz daha güzel koksun diye.

• Teşekkür ederim hocam

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Ne kadardır kullanıyorsunuz? ben bir süre sonra sirkenin makine içerisindeki boruları deldiğini duymuştum ondan soruyorum.

• Bebeğimin her gece burnunun tıkanması sebebiyle doktorunun tavsiyesiyle soğuk buhar makinesi almaya karar verdik. Tavsiyelerinizi alabilir miyim?
    Deerma F600 modeline denk geldim. Yorumları çok iyi. Hem temizliği kolay hem de sessiz çalışan bir makine istiyorum.
  • 1 sene olmuştur. sirke zayıf asit bir de iyice seyreliyor boru onunla delinecek ise o makine ölsün zaten 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyvz

Bizde park yatak yok ama. Bebeğimiz de 6 ayı dolduracak 10 gün sonra. Şu an beşikte yatıyor ve 1-2 aya kalmaz sığmayacak beşiğe. Ona ufak bir yatak yapalım dedik o yüzden 70x150 civarı yatak baktım. Hem park yatak tipi olmayıp hem de yaylı olmayanı yok mu bu yatakların bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    7. Ay besikten oyun parkı almıştım üst katinda yatti 10. Ay alt bölmeye indirdim simdi yatıyor keyfi iyi en büyük Park yatağı aldim 120/70 10 cm yatak aldim şu an iyi ayağı kalksada çıkamaz tavsiye ederim seneyede montsry yatak alıp 4 / 5 yaşına kadar yatar diyirum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

7. Ay besikten oyun parkı almıştım üst katinda yatti 10. Ay alt bölmeye indirdim simdi yatıyor keyfi iyi en büyük Park yatağı aldim 120/70 10 cm yatak aldim şu an iyi ayağı kalksada çıkamaz tavsiye ederim seneyede montsry yatak alıp 4 / 5 yaşına kadar yatar diyirum

Alıntıları Göster
    Bilgiler için teşekkürler hocam. Sizce park yatak almadan, tek bir yatakla 5-6 yaşı göremez miyiz? Montessori benzeri yatakla etrafına koruma çiti yaptırsak olmaz mı? Bebek sağlığı için 70*140 cm yatak alsak sıkıntı olur mu?

• quote:

Bilgiler için teşekkürler hocam. Sizce park yatak almadan, tek bir yatakla 5-6 yaşı göremez miyiz? Montessori benzeri yatakla etrafına koruma çiti yaptırsak olmaz mı? Bebek sağlığı için 70*140 cm yatak alsak sıkıntı olur mu?

Alıntıları Göster
    Odayı ayırıp geniş montosry yatak alıp yada normal bir yatak alıp tabiki yatırabilirsiniz park yatak biz 1.5 yıllık kullanım için tercih ettik

• quote:

Odayı ayırıp geniş montosry yatak alıp yada normal bir yatak alıp tabiki yatırabilirsiniz park yatak biz 1.5 yıllık kullanım için tercih ettik

Alıntıları Göster
    Aynen hocam, kamera açık kalacak geceleri. Aksi halde çocuk hep ebeveyn yatak odasında kalmak istiyormuş alışınca.

Ebebekte Yataş'ın ürettiği Kraft marka yataklar var, onlardan alacağız heralde. En güvenilir onlar olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Aynen hocam, kamera açık kalacak geceleri. Aksi halde çocuk hep ebeveyn yatak odasında kalmak istiyormuş alışınca.

Ebebekte Yataş'ın ürettiği Kraft marka yataklar var, onlardan alacağız heralde. En güvenilir onlar olur diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bebedor telsiziini aldım geçen ay iyiki almisism uyurken çok rahatlık oluyor tavsiye ederim ebeveyn kulllanilan telsiz 7 günde şarjı bitti çok dayanıyor.yatak konusu size kalmış tabiki ama odayı 2 yaşından önce kesinlikle ayırın derim

• quote:

Bebedor telsiziini aldım geçen ay iyiki almisism uyurken çok rahatlık oluyor tavsiye ederim ebeveyn kulllanilan telsiz 7 günde şarjı bitti çok dayanıyor.yatak konusu size kalmış tabiki ama odayı 2 yaşından önce kesinlikle ayırın derim

Alıntıları Göster
    Ben daha doğmadan tavsiye üzerine Bebevo vm903 almıştım. Ses konusunda çok hassas, görüntü konusunda çok iyi gecenin karanlığında bile bebeğin yüzüne ışık vermeden aydınlık görüntü veriyor. Tek sorunu ekranın şarjı çok hızlı bitiyor. Uyuduğunda biz de onu kullanıyoruz gerçekten çok büyük rahatlık.

Aynen hocam 6 aydan sonra ayırın diyenler de var. Çocuk 6 aydan sonra daha farkındalık sahibi oluyor çünkü.

• Arkadaşlar kanguru bakıyoruz (yeni doğan) fiyat olarak bütçemiz maksimum 200 lira. Ürün öneriniz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Katip3463

Arkadaşlar kanguru bakıyoruz (yeni doğan) fiyat olarak bütçemiz maksimum 200 lira. Ürün öneriniz var mıdır?
    Merhaba, biz ebebekten aşağıdaki kanguruyu aldık eşim memnun kullanımından;
    https://www.e-bebek.com/baby-plus-holiday-kanguru-p-byp-sg-01/
  • 
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.