Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16171618161916201621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XII

Millet ebebekten Travel set olarak tavsiyeniz var mı ilk yaş için?
    Casula guantum trona aldık memnunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. Allah bağışlasın.
  • lolo_halo L kullanıcısına yanıt
    Amin teşekkür ederiz. Allah size ve bebeğinize uzun ömürler versin :)

• Burasi sıcak fırsatlar dan çıkmış iyice tavsiyeye dönmüş kaç sayfa ortada tavsaiyeden başka birşey yok arkadaşlar konu gereksiz yere kalabaliklasiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar çocuk için kışlık ayakkabı alacağım hangi markaları önerirsiniz siz nereden alıyorsunuz ?
    sağlık açısından uygun olması ve rahat olması önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

Burasi sıcak fırsatlar dan çıkmış iyice tavsiyeye dönmüş kaç sayfa ortada tavsaiyeden başka birşey yok arkadaşlar konu gereksiz yere kalabaliklasiyor
    bu konuda haklısın da ayrı tavsiye başlığı yok. cocuk sahibi herkes bu baslıgı takip edince buradan destek oluyor birbirine
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Hangi bebek arabası kullanıyorsunuz? Biz de ilk önce Peg Perego'nun twin modelini alalım dedik ama ön barı olmadığı için vazgeçtik. Ama katlandığında çok az yer kaplıyor Corolla aracımın yarısı boş kalıyor. Casual twin modelini alacağız galiba biraz daha kaba olsa da. Onun dışında ben pek rastlamadım böyle az yer kaplayan ikiz arabası

• quote:

Orijinalden alıntı: yuvaz

Hangi bebek arabası kullanıyorsunuz? Biz de ilk önce Peg Perego'nun twin modelini alalım dedik ama ön barı olmadığı için vazgeçtik. Ama katlandığında çok az yer kaplıyor Corolla aracımın yarısı boş kalıyor. Casual twin modelini alacağız galiba biraz daha kaba olsa da. Onun dışında ben pek rastlamadım böyle az yer kaplayan ikiz arabası
    Britax römer b agile double kullanıyoruz. Ön bar yok ama ayrı satılıyor. Gerçi ihtiyacımız da olmadı şimdiye kadar. Biz arabayı alırken kullanışlılık, her zeminde rahatça hareket edebilme ve manevra kabiliyetine baktık. ağırlığı da 13 kilo bu arada.

Bagada ise Biz sw araca geçtik açıkçası. Hatta görüntü de koyayım :)

• yuvaz kullanıcısına yanıt
    Hocam biz baby hope un ve joie nin ikiz arabasını kullanıyoruz 2 farklı şehirde ve pişmanım açıkçası. Şu anda baston puset bakıyorum, hanım zaten tek dolaşmıyor, bence iki baston puset daha mantıklı tek çıkacağı zaman da bir baston ve kanguru ile 2 sini alırım diyor benim hanım.

Hatta bütçe sorununuz yoksa gb pockit diye aratın google da. Kullanan arkadaşlarım çok memnun. Sağlam ve hafif bir araba, katlandığında inanılmaz küçük, o arabayı görünce acıdım ikiz bebek arabasına verdiğim fiyata.

İkiz bebek arabasının en hafifi bile olsa indir kaldır dar alanda aç kapa çok sıkıntılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 28 Eylül 2019; 9:7:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba,

Bebek arabası arayışına girdim ama bir türlü işin içinden çıkamadım. Maxi Cosi oto koltuğu ile kullanabileceğim araba modeli var mı bildiğiniz? Ya da oto koltuğunu arabada kullanıp araba+ ana kucağı almam gerekecek sanırım. Maxi Cosi ile uyumlu araba öneriniz yoksa bagajda aşırı yer kaplamayan, uçuşlarda kolaylık sağlayabilecek, kapanması kolay bir bebek arabası öneriniz olur mu? (max 1500 tl)

Ateş ölçer için de Beurer ft 65 ve ft 70 beğendim, ne dersiniz? Öneriniz olur mu?

Odalarda ve banyoda termometre olarak ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haufniensis01

Herkese merhaba,

Bebek arabası arayışına girdim ama bir türlü işin içinden çıkamadım. Maxi Cosi oto koltuğu ile kullanabileceğim araba modeli var mı bildiğiniz? Ya da oto koltuğunu arabada kullanıp araba+ ana kucağı almam gerekecek sanırım. Maxi Cosi ile uyumlu araba öneriniz yoksa bagajda aşırı yer kaplamayan, uçuşlarda kolaylık sağlayabilecek, kapanması kolay bir bebek arabası öneriniz olur mu? (max 1500 tl)

Ateş ölçer için de Beurer ft 65 ve ft 70 beğendim, ne dersiniz? Öneriniz olur mu?

Odalarda ve banyoda termometre olarak ne önerirsiniz?
    Hocam selamlar,

Ben de seninle aynı arayıştaydım. Arabamın bagajı küçük olduğu için küçük ve hafif birşey arıyordum. Easywalker Buggy+ modelini aldım 1.100 TL'ye. Distribütörü olan vipbebek'in kendi mağazasında haftasonu indirimi vardı. 150 TL'ye de Maxi cosi uyumlu adaptörünü temin edip gönderdi arkadaş sağolsun. Hollanda markası çinde üretilmiş fakat ne olduğu belirsiz bisikletçilerin ürettiği markalara göre çok sağlam görünüyor. Genel olarak markayla ilgili yorumlar iyi zaten.

• XII kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/travel-sistem-bebek-arabasi/chicco-duo-simplycity-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-P256904699

Ebebek demişsiniz ama buna da bir bakın isterseniz. Ebebek internet sayfasında yok, belki mağazada vardır.
  • Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler hocam.Bizimkinin kararı ile mamas papasdan ocarro diye bir model beğenmişler.Set halinde kampanyası varmış sanırım.
  • Oyun parkı alanlar içine konulan yatak için hangi ürünü aldılar ?
    Hangisini tavsiye edersiniz ?

Ben şu üçü arasında kaldım:
    1. Maxi cosi 5 cm sünger + 5 cm termo pamuk (tek taraflı kullanım)https://www.hepsiburada.com/maxi-cosi-cotton-thermo-oyun-parki-yatagi-termo-sepet-besik-yatagi-70x120-cm-p-HBV00000HRY8G

2. Pukka home 10 cm sünger, kumaş %70 pamukhttp://www.pukkahome.com/index.php?route=product/product&path=8134_8139&product_id=8172

3. Pukka home 10 cm sünger, kumaş %30 bambuhttps://www.pukkahome.com/pukkabambupark70x120

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buchholz rölesi -- 30 Eylül 2019; 12:22:16 >

• cgtysen C kullanıcısına yanıt
    hocam dikkatimi cekti de, eger beşiği indirime girdiği tarihten max 15 gün önce aldıysan farkı geri ödüyorlar. ona bi bak istersen ben de çilek'ten aldım faydalandım.
  • alimuto kullanıcısına yanıt
    22 Ağustos’ta aldık. O yüzden kampanyadan yararlanamıyoruz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakteri oluşur, plastik ürünler zaten vb vb derken,

en sonunda eşimin ısrarıyla bu kış öncesi buhar makinası almaya karar verdim,

fırsat veya tavsiye var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 30 Eylül 2019; 14:42:12 >
  • cgtysen C kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun kısmet değilmiş.. güzel günlerde kullanın
  • Arkadaşlar merhaba
    4moms gibi elektrikli sallanan ana kucağı arıyorum. Bildiğiniz uygun fiyatlı bir ürün var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

Arkadaşlar merhaba
    4moms gibi elektrikli sallanan ana kucağı arıyorum. Bildiğiniz uygun fiyatlı bir ürün var mı?
    Ebebekte vardı hocam mağazada gördüm böyle sağa sola sonra çıkarınca anakucağı oluyor VS..

• 
Sayfa: önceki 16171618161916201621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.