Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.474
Cevap
1.421
Favori
2.591.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16181619162016211622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En kaliteli anakucağı hangisi bizim canavar 6 aylık öne doğru bakmayı çok seviyor ve diş çıkaracak diye çok fazla tükürük var ağzında.. Kollarımız perişan kucakta taşımak zor valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

Bakteri oluşur, plastik ürünler zaten vb vb derken,

en sonunda eşimin ısrarıyla bu kış öncesi buhar makinası almaya karar verdim,

fırsat veya tavsiye var mıdır?
    Hocam neden kışın almaya karar verdiniz? Genelde yaz ayları aşırı sıcak olur ve nem olmaz buda nefes almayı zorlaştırır. Ben beurer lb 88 modelini aldım ama kışın hiç gerek olmadı nem hem %40 civarında oluyor..
    Beurer LB 88 Ultrasonik Hava Nemlendirici-Soğuk Buhar 689,90 TL yerine 574,90 TL
    https://urun.n11.com/hava-nemlendiriciler/beurer-lb-88-ultrasonik-hava-nemlendirici-soguk-buhar-P167278383

Not:memleket kuru havası var deniz kenarı ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 1 Ekim 2019; 15:3:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Hocam neden kışın almaya karar verdiniz? Genelde yaz ayları aşırı sıcak olur ve nem olmaz buda nefes almayı zorlaştırır. Ben beurer lb 88 modelini aldım ama kışın hiç gerek olmadı nem hem %40 civarında oluyor..
    Beurer LB 88 Ultrasonik Hava Nemlendirici-Soğuk Buhar 689,90 TL yerine 574,90 TL
    https://urun.n11.com/hava-nemlendiriciler/beurer-lb-88-ultrasonik-hava-nemlendirici-soguk-buhar-P167278383

Not:memleket kuru havası var deniz kenarı ayrı

Alıntıları Göster
    hocam tam tersi değil mi?

deniz kenarı yerlerde özellikle, yaz aylarında nem fazla olur , bunaltır.

Kışın ise soğukla beraber kapalı kapılar ve kalorifer yakınca ev iyice kurur.

kaloriferin üstüne bişiyler koyuyorum aama pek fayda etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam tam tersi değil mi?

deniz kenarı yerlerde özellikle, yaz aylarında nem fazla olur , bunaltır.

Kışın ise soğukla beraber kapalı kapılar ve kalorifer yakınca ev iyice kurur.

kaloriferin üstüne bişiyler koyuyorum aama pek fayda etmiyor.

Alıntıları Göster
    Nemin fazlası tabiki rahatsız eder hocam mesela benim ilde yazın nem %20altında kışında 35 üstünden o yüzden kışın ihtiyacım olmuyor tabi evi havalandırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Hocam selamlar,

Ben de seninle aynı arayıştaydım. Arabamın bagajı küçük olduğu için küçük ve hafif birşey arıyordum. Easywalker Buggy+ modelini aldım 1.100 TL'ye. Distribütörü olan vipbebek'in kendi mağazasında haftasonu indirimi vardı. 150 TL'ye de Maxi cosi uyumlu adaptörünü temin edip gönderdi arkadaş sağolsun. Hollanda markası çinde üretilmiş fakat ne olduğu belirsiz bisikletçilerin ürettiği markalara göre çok sağlam görünüyor. Genel olarak markayla ilgili yorumlar iyi zaten.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.
    Vipbebek Sitesi güvenilir midir hiç kullanmadım daha önce?

• quote:

Orijinalden alıntı: haufniensis01

Teşekkür ederim.
    Vipbebek Sitesi güvenilir midir hiç kullanmadım daha önce?

Alıntıları Göster
    Distribütör firma Sersa ithalatın kendi sitesi. Eğer İstanbul'daysanız mağazası bostancı da görerek alın.

• Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    Bende sizinle aynı arayış içerisindeyim. Aklınıza yatan uygun model olursa bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Bagaj da yeri olmayanlar ve hafif bebek arabası arayanlar için biçilmiş kaftan linki.

Şimdi pahalı vs diyenler olacak ona eminim ama kullanınca hiç de pahalı olmadığını anlayabilirsiniz. Bizim için önemli olan bütün özellikleri taşıyor

- Uçakta yanınıza alabilirsiniz kabin ölçüsüne uygun olduğundan
    - Bebek kucağınız da iken arabayı katlayıp açabilirsiniz
    - Çok hafif hanımlar çok rahat taşıyabiliyor
    - Tentesi oldukça büyük
    - yatış pozisyonları ayarlanabiliyor

https://www.joker.com.tr/urun/inglesina-quid-bebek-arabasi-ice-grey-123815

Not: ben geçen ay emaar avm deki kampanya ile aldım 3000 TL ye ancak 1500 TL çek geldiği için bana 1500 TL ye mal oldu. Ek olarak yurt dışından 1000 - 1500 TL ye getirtebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

Bagaj da yeri olmayanlar ve hafif bebek arabası arayanlar için biçilmiş kaftan linki.

Şimdi pahalı vs diyenler olacak ona eminim ama kullanınca hiç de pahalı olmadığını anlayabilirsiniz. Bizim için önemli olan bütün özellikleri taşıyor

- Uçakta yanınıza alabilirsiniz kabin ölçüsüne uygun olduğundan
    - Bebek kucağınız da iken arabayı katlayıp açabilirsiniz
    - Çok hafif hanımlar çok rahat taşıyabiliyor
    - Tentesi oldukça büyük
    - yatış pozisyonları ayarlanabiliyor

https://www.joker.com.tr/urun/inglesina-quid-bebek-arabasi-ice-grey-123815

Not: ben geçen ay emaar avm deki kampanya ile aldım 3000 TL ye ancak 1500 TL çek geldiği için bana 1500 TL ye mal oldu. Ek olarak yurt dışından 1000 - 1500 TL ye getirtebilirsiniz.
    hocam yabancı hangi sitelerde var? amazonda göremedim bende böyle hafif arıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ozgurmumcu kullanıcısına yanıt
    Çok zararlı içerik mevcut

• e71 E kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/Unbekannt-Inglesina-AG87L0RCB-Buggy-Unisex/dp/B07L8M31RW

model bu adına aldanmayın ben müşteri hizmetlerinden teyit ettim.
  • eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de unibaby kullanıyorum. Tavsiye edebileceğin başka marka var mı ona geçelim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Joker'in Gebze deposunda defolu, ambalajı açılmış ürünleri falan %70'e varan indirimle satılacakmış. Mesaj geldi de bana, bilgisi olan var mı? Ya da daha önceki yıllar gidenler var mı, gitmeye değerse gidelim 30-40 km boşuna yol yapmayalım?
  • uzays1z U kullanıcısına yanıt
    Joie serina 2 in 1 ana kucağı. Geçen gün aldık baya işe yarıyor.

• Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    Ben Ankarada oturuyorum direk yerine gidip baktım bu pukkahome için bambu olanı orda da öneriler ile aldım yatağın kalınlığı biraz fazla ama sertliği falan çok güzel başka yerlerde baktığım kraft falan visco lar hem çok ince hemde aşırı yumuşak çocuğumuz daha gelmedi ama ben yatağı elime aldığım da denediğimde çok beğendim buradan da Bi kaç arkadaş önermişti zaten ben öneririm

• arkadaşlar bebek için demir ilacı araştırıyorum
    var mı bildiğiniz içerinde zararlı bileşenler olmayan bir damla?
  • Castîel kullanıcısına yanıt
    Siz hangisi aldınız? Ben 70*140 ebatlarında bir yatak düşünüyorum, şu iyi mi acaba ?http://www.pukkahome.com/cocukyataklari/pukkabambusoft70x140
  • maligezgin kullanıcısına yanıt
    Biz bestiron kullanıyoruz..

• crazyvz C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yaylı yatak ben park yatağından bahsettim arkadaşa bunları da sordum orda paket yay var baya da iyi geldi ama 2 yaşına kadar yaylı yatak pek önerilmiyor ben 60X120 aldım ama park olan sadece sünger

• r3dr0ck R kullanıcısına yanıt
    Sleepy natural ve/veya baby me Yenidoğan serisi tavsiye ederim. Güzel kampanya ile paketi 3,5-4 TL ye geliyor

• 
Sayfa: önceki 16181619162016211622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.