Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bellythief , Bellythief Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullanan arkadaşların yorumlarını ben de merak ediyorum. oğlum henüz 6 haftalık evde sürekli çamaşır makinesi çalışıyor. kendi çamaşır yıkama döngümüzle kesiştiği zamanlar ise iyice felaket. kışın peteklerde kurumaya bırakılan çamaşırlar normalde rahatsız eder beni, bebek de olunca her yerde çamaşır görmek istemiyorum. zaten balkonda da biraz çok durunca kokuyor çamaşırlar. as-topla derdini bitirmesi güzel. ayrıca evde kedi var, evcil hayvanı olanlar çok tavsiye ediyorlar. benim için artıları bunlar. eksileri ise fiyatlar. evlendiğimiz zaman bi bakmıştım fiyatlara, keşke o zaman alsaymışım :)
  • Arcelik'in en ucuz camli kapakli kurutma makinesi modelini aldik. 6 aydir kullaniyoruz. Hic camasir asmadik oyle soyleyeyim. Cikan hav ve tuyleri gorunce simdiye kadar nasil bunlara katlanmisiz dedik. Haftada en az 3-4 kere calisiyor faturaya oyle aman aman bir yansimasi olmadi. Cok doldurmazsaniz 1 saatte kurutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenBuddy -- 18 Ekim 2018; 17:8:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar.

kamera konusunda çok takıldım.

bebek ağladığında veya hareket ettiğinde bildirim veya uyarı gönderen ip kamera var mı ?

yoksa sürekli bakmak gerekecek.

telsiz kamera da almak istemiyorum. bebekten sonra kullanım alanı pek olmuyor.
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    Xioami dafang kullanıyoruz. Mi home uygulamasıyla hareket algılandığında bildirim yollanabiliyor. Kamera paylaşıldığında başka telefonlardan da izlenebiliyor. 150-200 lira civarına bulunabilir ikinci eli.
  • Arkadaşlar yürüme arkadaşı önerisi lazım . Çocuk tutunup kalkmaya çalıştığında arabanın kaymamasını istiyorum. Kullanıp tavsiye edebilecek var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

merhaba arkadaşlar.

kamera konusunda çok takıldım.

bebek ağladığında veya hareket ettiğinde bildirim veya uyarı gönderen ip kamera var mı ?

yoksa sürekli bakmak gerekecek.

telsiz kamera da almak istemiyorum. bebekten sonra kullanım alanı pek olmuyor.
    Aliexpress deki ip kameraların neredeyse hepsinde var o dediklerin. Ben sannce marka aldım. Kendi uygulaması var telefonda, hem hareket ettiğinde hem de ses çıktığında telefona alarm geliyo, hareket ve ses hassasiyetini ayarlayabiliyorsun istediğin gibi, alarm anında video kaydı da yapabiliyor, kaçırırsan sonrasan bakabiliyorsun yada resim çekiyor o anda vs güzel özellikleri var yani

• Lifelock L kullanıcısına yanıt
    hocam xiaomi yi araştırdım, özellikle dafang modelinde çok sayıda insan bağlantı hatalarından şikayetçi. kiminde hata var kiminde yok. şansa alıcaz gibi geliyor. hatta 9 ay kullanıp 9. ayda sorun çıkarıp bir daha kullanamayan adam var forumda.
  • quote:

hocam xiaomi yi araştırdım, özellikle dafang modelinde çok sayıda insan bağlantı hatalarından şikayetçi. kiminde hata var kiminde yok. şansa alıcaz gibi geliyor. hatta 9 ay kullanıp 9. ayda sorun çıkarıp bir daha kullanamayan adam var forumda.
    Ben olsam şu modeli alırım
    https://www.amazon.com/dp/B01CW4BN5M/?tag=10techy0e-20

bir de şuraya bakıver...
    https://www.pcmag.com/article2/0,2817,2461404,00.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProfXavier -- 18 Ekim 2018; 22:59:28 >

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    biraz araştırdım genelde alanlar memnun. ama bana acil lazım olduğu için türk sitelerinden alıcam. tavsiye için teşekkürler.

evet xiaomi daha güzel ama sorun yaşamak istemiyorum. sorunsuz bağlansın görüntü biraz kötü olsa da olur kafasındayım.
  • ProfXavier kullanıcısına yanıt
    bebek erken geldi ve kalbinde biraz sıkıntı yaşadık. o yüzden acil lazım hocam. amazonu bekleyemcem. yine de tavsiye için teşekkürler.
  • quote:

bebek erken geldi ve kalbinde biraz sıkıntı yaşadık. o yüzden acil lazım hocam. amazonu bekleyemcem. yine de tavsiye için teşekkürler.
    Allah acil şifalar versin sağlıklı büyüsün inş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Biz de doğumdan kısa bir süre sonra Arçelik'in kurutma makinesini aldık. (Modelini hatırlamıyorum, lazım olursa eve gidince bakabilirim) Kurutma makinesi bizi oldukça rahatlattı diyebilirim. Özellikle bebek kıyafetleri çok sık yıkanıyor ve küçük küçük çok sayıda kıyafeti asmak çok fazla efor ve zaman alıyor. Ayrıca kıyafetler kurutma makinesinden, asarak kuruttuğunuzdan çok daha yumuşak çıkıyor. Farkı ancak deneyince anlayabilirsiniz. Memnun olmadığım tek husus ise, dolap kuruluğu fonksiyonunda ütülüye yakın bir durumda çıkması gerekirken bizim kıyafetler çok kırışık çıkıyor. Marka modelden mi kaynaklanıyor, yoksa bizim makinede mi sıkıntı var bilmiyorum.

Tavsiye eder misin derseniz evet ederim. Tabi ben aldığımda fiyatlar, şimdiki fiyatların yarısından daha azdı belki de. Maddi duruma göre karar vermek lazım.
  • arkadaslar merhaba, akulu araba ariyorum, hangi model iyidir? Nelere dikkat etmek gerekir ? 12 volt olsun istiyorum ilerisi icin. Fiyatlar ortalama 1000 lira civari en uygun nerelerde bulabilirim?
  • arkadaşlar bebeğin yatağına uyuması için dönence alacağım
    Fisher Price Kelebekli Rüyalar Dönence almayı düşünüyorum
    var mı bunu alıp kullanan?
  • Merhabalar. Biz Fisher Price Mutlu Düşler kullanıyoruz ve gayet mutluyuz. Sadece alırken montaj usulüne dikkat etmenizi tavsiye ederim. Birtakım satıcıların yada platformların yorum kısmında zaten belirtmiş oluyor kullanıcılar. Onun dışında mutlu düşler ile ilgili bir sorunuz olursa yanıtlamaktan keyif duyarım.

• tRoya06 kullanıcısına yanıt
    everblack E kullanıcısına yanıt
    Biz de bebekle beraber kurutma makinesi aldık, 1 sene önce, arçelikin 3870 veya 3880 modeli galiba... Açıkçası şimdiye kadar sahip olmadığıma pişman oldum, büyük rahatlık sağlıyor. Tabi bu rahatlık beraberinde başka bir dezavantajı da getiriyor; ütü... Genel olarak bir ütü ihtiyacı doğuyor, önceden düzgün asılmış bir tişörtü kuruyunca askından alıp direkt giymek mümkündü ama şu an tam kurulukta makineden çıkan bir şey için ütü gerekiyor. Ama yine de evin içinde -özellikle ev küçükse- bir odayı sürekli bir çamaşırlığa ayırmaktan iyidir. Program seçeneği fazla ama klaisk olarak tam kurutma yaklaşık 2,5-3 saat sürüyor, ses yüksekliği çok rahtasız edici değil. Faturaya etkisini çok hissetmedim, faturalar malum zaten sürekli arttığı için bir kurutma makinesi masrafı çok koymuyor. Yalnız şu anda fiyatlar 2 katı durumda geçen seneye göre, bütçeniz elveriyorsa tavsiye ederim kısacası...

@tRoya06 @everblack

• 3 4 yaş için atlet pijama lazım var mı uygun yer bildiginiz¿¿

• İstanbul veya Kocaeli civarlarında uygun fiyata çocuk odası alabileceğimiz bir yer önerebilir misiniz? Dolap baza ve masa yeter herhalde.

• Arkadaslar donenceler ile ilgili instagramda bi yazi gormustum zararli bi oyuncakmis bi arastirin derim.

• Bizimki 3buçuk aylık oldu. Damakları çok kaşınıyor. Nasıl birşey tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.