Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38.464
Cevap
1.421
Favori
2.590.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasinmend

Tavsiye üzerine Tiny Love 3ü 1 arada ana kucağı aldık. Tavsiye eden arkadaş, özellikle titreşiminin çok faydasını gördüklerini ve titreşimi açınca bebeğin kolayca uykuya geçtiğini söylemişti. Ancak bizim bebek titreşimden pek hoşlanmadı, açınca bırak uyumayı hemen mızmızlanmaya başlıyordu. Buna karşın dönencesindeki ışıklar ve oyuncaklar ile müzikleri epey ilgisini çekti. Yemek yerken yanımızda 15-20 dakika oyalanıyordu ve biz de rahatça yemeğimizi yiyebiliyorduk. Oturmaya başlayıp mama sandalyesine geçince şimdi atıl kaldı tabi.

Sonuç olarak olmazsa olmaz değil ancak biz faydasını gördük. Maddi sıkıntı yaratmıyorsa ve gün içinde ara ara çocuğu bir şeye koyup biraz rahat etmek istiyorsanız tavsiye edebilirim. Hele titreşimi de sever ve kolayca uyursa, işte o zaman tadından yenmez.
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uuslu

Merhaba ben de kızım için uzun araştırmalar sonucu adac testlerinde en yüksek skoru almış cybex juno2 fix de karar kıldım n11 de 1.299 fiyatı normalde 1.750-2.000 arasıydı hep tavsiye ederim güvenlik önceliğiniz ise
    https://m.n11.com/cybex-juno-2-fix-9-18-oto-koltugu-hot-spicy-P265947572?renk=Kırmızı&gclid=Cj0KCQjw9ZDeBRD9ARIsAMbAmoZ82nGLnHazRyT-uvl0mxdGHQZZHUtn0sESLFFu54Gj0S6xy2D7FggaAvCXEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
    Önündeki bar sanki sıkışıklık hissi veriyor bebek rahat mi içinde birde dışarıyı rahat görebiliyor mu

• Daha önce Meltem Smart Bambino beşik kullanan oldu mu acaba fikirlerinizi alabilir miyim

• uuslu kullanıcısına yanıt
    Ben de kızıma almayı düşünüyorum ama 9-18 kilo oto koltuğu alınca ileride sığmayabilir mi diye endişe ediyorum. Yeterli olur mu acaba, deneyimi olan var mı?

• Karanfil19 K kullanıcısına yanıt
    Öyle gözüküyor ama şimdilik herhangi bir rahatsızlık söz konusu değil açıkcası , tabi çocuktan çocuğa değişebilir bu durum. Dışarıyı da rahat görebiliyor, dediğim gibi bu koltuk Adac testlerinde şimdiye kadar gördüğüm en iyi notları almış koltuklardan biri hatta başka bu puan almış olanı göremedim.. Tercih etme sebebim buydu açıkcası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GizliÖzne35 kullanıcısına yanıt
    4 yaşına kadar sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bebeği olanlar için artık kullanmadığımız ve bazıları sıfır olan ürünleri satıyorum, ihtiyacı olanlar ilanıma bakabilirler.

İlan:https://forum.donanimhaber.com/satilik-bebek-esyalari-elektronik-aletler-ve-ayakkabilar--135395590

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de daha önce ön varki kiddy almistim ama çocuk rahat etmeyince biraz e ömer ali.on bar güvenli ama çocuk daralıyor.ayrica özellikle yazın terk ediyor.

• arkadaşlar şu gaz için bele sarılan kanola tohumu kiraz çekirdeği vs içeren bel bantlarından kullanan var mı ? önerir misiniz ?
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    kalite olarak çok bir fark yok. sadece dediği gibi boyutları sleepye göre daha küçük. uygun fiyatlı denk gelirse alınabilir.
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    ben patik olarak aldım, çok fark etmedi. ama denenebilir bence.
  • Bebek bezi kampanyalarını haber edin beyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Ben de daha önce ön varki kiddy almistim ama çocuk rahat etmeyince biraz e ömer ali.on bar güvenli ama çocuk daralıyor.ayrica özellikle yazın terk ediyor.
    Çok afedersiniz ama sanırım klavyenin azizliğine uğradınız mesajdan pek bişey anlamadım. 😐🤔

• uuslu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim açıklamanız için bende aslında besafe istiyorum ama fiyatı epey yüksek geliyor. Mağazada denemedim bu ürünü kızım minyon olur gibime geliyor.

Doğru kusura bakmayın. Ben daha önce ön bari olan araç testi çok iyi olan kiddyfix aldım.ancak bar olayı çocuğu çok rahatsız etti sıkıldı.ayrica yazın ter olayı da olur.bu nedenle iade edip britax romer alt.

• Arkadaşlar, bebekli evlerin büyük ölçüde ihtiyacı olan kurutma makinesi almayı düşünüyorum. F/P ürünü olabilecek ürün tavsiyelerinizi bekliyorum. Fazla bir bütçe ayıramam şu anda ama tüketim ve problemsizlik noktasında uygun ürün alan, kullanan varsa yardımlarını bekliyorum.
  • tRoya06 kullanıcısına yanıt
    o makineler ne kadar?
    o parayı kıyafeye verseniz daha karlı çıkarsınız, elektrik masrafı da olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanfil19

Teşekkür ederim açıklamanız için bende aslında besafe istiyorum ama fiyatı epey yüksek geliyor. Mağazada denemedim bu ürünü kızım minyon olur gibime geliyor.
    Rica ederim ne demek :D
    Evet besafe de çok iyi markadır biz Stokke Xplory Travel sistem kullandık kızım için izi Sleep Ana kucağı/oto koltuğu ile birlikte, çok da memnun kaldık açıkcası.
    2 yaşına girdi kızım artık farklı ürünlere geçme zamanı geldi yani, hatta o ürünlerin hepsini set olarak satmayı düşünüyorum ben de ilgilenen olursa .İlan da açacağım forum üzerinden vaktim olunca:

Stokke Xplory V4 Şase, Puset, Çanta, Yağmurluk, Bardaklık
    Stokke iziSleep Ana Kucağı / Oto Koltuğu
    Stokke iziSleep İsofix Bazası
    Stokke MyCarrier Front and Back , 3 taşıma poziyonlu Stokke kanguru

(Ürünler 2016 Aralık Sonu alınmış ve temiz kullanılmıştır, bebek arabasının üzerinde bagaja koyarken ister istemez oluşan ufak bir iki çizik dışında hiç bir sorunları yoktur)

https://forum.donanimhaber.com/stokke-xplory-v4-bebek-arabasi-kirmizi-full-set-fiyat-400-tl-dustu--135442638#135442638

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uuslu -- 18 Ekim 2018; 13:47:3 >

• 
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.