Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok az kullandık alerjisi var diye ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mojaverok kullanıcısına yanıt
    işe yaradı mı peki? çok azdan kastınız ne kadar süre?
    Bizde de yüksek ihtimal inek sütüne alerji var , bu mamaya geçtiğimizden beri egzamalar söndü..
  • Amastrine kullanıcısına yanıt
    1 kutu bile kullanamadık , tadını beğenmedi zaten kokusunu biliyosunuzdur , mümkün olduğunca anne sütü alması için mücadele ettik o yüzden çok az kullandık . Bizim hem inek sütü protein hem de laktoz intolerans vardı .. Geçmiş olsun inşallah bir an önce düzelir sizinkide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Süpermiş..
    Bizimki şimdilik ayırt etmeden içiyor, anne sütü bir süredir yoktu zaten.. Evet malesef kokusu feci
    Prematil kullanmıştık ilk aylar pahalı diyordum mamaya ama beleşmiş meğer buna geçince anladım
  • Arkadaşlar e bebek te huggies bezlerde kampanya var, 4 lü alımlarda paket fiyatı 13.5 tl oluyor. Kullanan ve stok yapmak isteyen arkadaşlar bakabilir

• alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Avent le aynı fiyat sayılır çek kupon mupon uyguna gelir. Bunu almadığıma pişmanım ben. Bi arkadaştan almıştım bunu. BU varken aventi vitrine koydum süs diye (:
  • konyaaslani K kullanıcısına yanıt
    Şuan kafam karışmış durumda normalde 4+ 40 yada 44 adet bez vardı burada 22 adet yazıyor pakette ama ikiz paket diyor bu durumda ürün 22 li mi 44 lümü ?
  • arkadaşlar merhaba, şu bebek arabası işine tecrübeli arkadaşlar bir değinse.. travel sistem mi almak gerekir? araba katlandığında koltuk kısmı çıkma zorunluluğu olmayanlar mı mantıklı? c sınıfı hatcback araca uygun anakucaklı ne önerirsiniz?

hepsiburadadan mima xari aldım 2 bin tl ye göndermediler. kampanyaları da kaçırdım, gerçi zamanım var daha. önerilerinizi bekliyorum
  • oto koltuğu alacağım. Kampanya vb. indirim olan bir mağaza var mı tavsiye edeceğiniz
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    selam hocam,
    travel sistem demek, portbebe ve oto koltuğu(6 aya kadardı sanırım) hepsi bir arada bir sistem demek.
    şase aynı ve bu şaseye hem oto koltuğu hemde portbebe koyabiliyorsun.
    6 aya kadar kullanılan bu oto taşıma koltuğu ile hastane çıkışı yapabiliyorsun yoksa hastaneden çıkartmıyorlar diye biliyorum ama ben öyle bir kontrolle karşılaşmadım. oto taşıma koltuğunu ayrıca bebek arabasına (şase) takarak dışarı çıkarkende kullanabiliyorsun.

Travel sistem olmayanlarda bu yok, oto koltuğu yok, sadece portbebe var. ayrı ayrı satın alman lazım. 6 aya kadar bir oto koltuğunu ayrı satın almalısın.
    Fark bu diye biliyorum. Şase katlandığında bağajda fazla yer kaplamayan bir model almanı tavsiye ederim.
    Benim katlandığında bagaja sığıyor ama bagajda yer bırakmıyor.

Bu altı aylık oto koltuğu da çoçuğun boyuna kilosuna göre altı ay bile kullanamayabilirsin gibime geliyor. 1 aylık bebeği bu koltuğa koyarken zorlanıyorum,
    ayaklar sığmıyor eçiş bücüş koyuyorum ama daha sonraki aylarda kullanamıcam gibi sanki.

• Selamlar
    emekleme dizliği kullanan arkadaşlar varmı? hangi marka alınmalı
    Selamlar
    örnek :
    https://www.hepsiburada.com/sevi-bebe-emekleme-dizligi-mavi-pm-oyunakle100191
  • Gümrük vergisi limiti 22 euroya düşmüş hepimize geçmiş olsun.

Ayrıca ülkede bulunan ürünü getirtirsen de ek yüzde yirmi vergi eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breathin -- 19 Nisan 2018; 11:59:4 >
  • sakizagaci S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, asıl mevzu şu benim için; travel sistem arabalarda koltuk kısmı arabayla birlikte mi katlanıyor? yoksa çıkarmak mı gerekiyor katlamak için, ilerleyen zamanlarda baston araba alma zorunluluğu doğuruyor mu bu tür arabalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhtar -- 19 Nisan 2018; 21:33:15 >
  • daha önce yazıldı mı bilemiyorum ama 23 nisana kadar migroslarda gerçek indirimler mevcut. İndirimler şişirilmemiş gerçek fiyatlardan inmiş.

bir örnek
    https://www.migros.com.tr/pilsan-egitici-yer-karosu-p-22e5536
    https://www.hepsiburada.com/pilsan-egitici-polietilen-oyun-mati-muzik-aletleri-p-HBV000001F2BR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdesign -- 19 Nisan 2018; 12:15:1 >

• Amastrine kullanıcısına yanıt
    kaç aylık bebeğiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdesign

daha önce yazıldı mı bilemiyorum ama 23 nisana kadar migroslarda gerçek indirimler mevcut. İndirimler şişirilmemiş gerçek fiyatlardan inmiş.

bir örnek
    https://www.migros.com.tr/pilsan-egitici-yer-karosu-p-22e5536
    https://www.hepsiburada.com/pilsan-egitici-polietilen-oyun-mati-muzik-aletleri-p-HBV000001F2BR
    selamlar bu oyun matlarını sanalmarket harici migroslardan aynı fiyata alabiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Şuan kafam karışmış durumda normalde 4+ 40 yada 44 adet bez vardı burada 22 adet yazıyor pakette ama ikiz paket diyor bu durumda ürün 22 li mi 44 lümü ?
    Hocam siz diyince fark ettim bende kusura bakmayın. Evet dediğiniz gibi hocam, dikkat etmememişim ona ben. Geçenlerde gittigidiyor dan 70 liraya 200 tane 3 numara almıştım, onlardan zannettim. gittigidiyor 80 e 20 yanında pek cazip değilmiş, bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

selamlar bu oyun matlarını sanalmarket harici migroslardan aynı fiyata alabiliyormuyuz?

Alıntıları Göster
    Evet alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex23644

Evet alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim o halde bu akşama markete yolculuk var..
    5 aylıklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.