Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: astro79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil1 Android
33.334
Cevap
1.317
Favori
2.074.615
Tıklama
Giriş
    6652 Mesaj
    beyler hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?

içinde kaç mg demir var? günlük verilen.

Biz Ferromixin'e geçmiştik içinde paraben BHA filan yok hem de demir emilimini arttıran C vitamini var içinde diye.
    12mg demir var içinde.

Ama değerlerimiz yükselmedi.

Demir, hemoglobin, demir emilimi filan normal sayılır ama ferritin düşüktü hala düşük..
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xf

quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Arkadaslar merhaba,

9-36 oto koltugu lazim acil olarak, bayadir bakiyorum karar veremedim. Guvenlik testinden gecmis olan, kaliteli, saglam bir model bakiyorum. Aklimda cybex,britax romar ve besafe var. Ama onlarrin fiyati da el yakiyor. Heyner diye bir marka var nasildir, guvenilir mi?

E bebekte nuna marka oto koltuğu vardı 360 derece dönen. 549 tl idi sanırım 2500den düştü diyorlardı. İnanılmaz kaliteli idi. Kampanyası bitmedi ise kaçırma

Alıntıları Göster
    isofix baglantisi yok benim aracta hocam, maalesef
    |
    |

• Yüzbaşı
    825 Mesaj
    ilk adım ayakkabısı için öneriniz var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: xf

Zaten 18 kg 4 yaş demek. 4 yaşından sonra hangi çocuğu o koltukta tutabilirsin. Tutacaksam da 4 sene sonra alırım
    https://www.e-bebek.com/nuna-rebl-isofixli-oto-koltugu-0-18-kg-p-nun-cs30001gl/?gclid=Cj0KCQjw5fDWBRDaARIsAA5uWTh82X9t-hwMGC2lOFZqd7Lm-EuopC-J66DY9yKsvEY6KWs7Fz6JZksaAm5EEALw_wcB#menu--comments
    hocam sizin bahsettiğini bu ürün mü alalım mı ? nedersiniz? bu fiyata bu kalite varmıdır.. 10 aylık bizim ki..
    |
    |

• Er
    11 Mesaj

sakin ha aman dikkat. Çarpışma testi hüsran olduğu için fiyatı düşen bir üründür. Ben de görünce şaşırmıştım az kaldı alacaktım.

https://youtu.be/-8bOhCzE_34

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    xf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?

içinde kaç mg demir var? günlük verilen.

Biz Ferromixin'e geçmiştik içinde paraben BHA filan yok hem de demir emilimini arttıran C vitamini var içinde diye.
    12mg demir var içinde.

Ama değerlerimiz yükselmedi.

Demir, hemoglobin, demir emilimi filan normal sayılır ama ferritin düşüktü hala düşük..
    ferrosanol B başladım benim kıza , 2 yaşında

b 12 de eksik onu da flakonu içirerek takviye ediyorum

çocuğun hemoglobini kaç ? demir emilimini bozan bir sebep olabilir altta onu araştırmak gerekebilir ama önce ferrosanol B başla bence

• Yüzbaşı
    720 Mesaj
    Işıklı ve sesli uygun fiyatlı kaliteli dönence tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    177 Mesaj

1. aydan sonra yapılıyor en erken 1.ayda yapılıyor. erken doğan çocuklara yapılıyor bildiğim kadarıyla normal zamanında doğan çocuklara yapılmıyor.
    |
    |
    Delpo41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

ferrosanol B başladım benim kıza , 2 yaşında

b 12 de eksik onu da flakonu içirerek takviye ediyorum

çocuğun hemoglobini kaç ? demir emilimini bozan bir sebep olabilir altta onu araştırmak gerekebilir ama önce ferrosanol B başla bence

Alıntıları Göster
    hremoglobin 12,3
    demir 51

ama ferritin 5,5

B12 363
    normalde b12 baktırmaz millet, sen özellişkle mi baktırdın hocam?
    |
    |
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Teğmen
    241 Mesaj

3 ay dolunca götürdüm ben. Bundan sonraki muayeneleri senelik olacak.

|
    |
    Delpo41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba, Allah nasip ederse tosunumuzu kucağımıza almamıza az kaldı. Ancak henüz biberon ve emziğe karar veremedik. Hanım avent istiyor ancak herkes akıttığından şikayetçi. Bu konuda cam biberon ve emzik tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj
    Arkadaşlar park yatak için 70x110 ölçülerinde hangi ortopedik yatağı önerirsiniz?

10 aylık şuan kızımız, pamuk yatak kullanıyorduk, ortopedik yatağa geçmek istiyoruz

|
    |
    Arkadaslar merhaba. Nasipse dogacak bebegimizin kiyafetlerini yikayacagiz. Bircok bilgi var yikamada kullanilacak olan urun ile ilgili. Biz bebek magzasindan granul sabun aldik. Ancak kalinti biraktigi ile ilgili bilgiler var. Jel olanlarda fazla kimyasal var deniyor. Tecrubelerinizi paylaşip yardimci olurmusunuz. Teşekkurler.

Merhaba

Biz friendly kullandik.Memnun kaldik.
    |
    |
    eagle_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.joker.com.tr/urun/bebe-confort-milofix-gr-01-isofix-oto-koltugu-riverblue-39x47x76-15-100848

hocam bende bayadır bu ürünü düşünüyorum bu ürünü kullananan yorum yapabilecek var mı acaba?
    |
    |
    umut_t kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

40 derecenin altında yıkarsanız kalır. 40 derecede yıkayın granül kullanacaksanız.

|
    |
    eagle_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

www.ahmcol.com PSN: hazirzop
    Est Sularus Oth Mithas
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eagle_man

Arkadaslar merhaba. Nasipse dogacak bebegimizin kiyafetlerini yikayacagiz. Bircok bilgi var yikamada kullanilacak olan urun ile ilgili. Biz bebek magzasindan granul sabun aldik. Ancak kalinti biraktigi ile ilgili bilgiler var. Jel olanlarda fazla kimyasal var deniyor. Tecrubelerinizi paylaşip yardimci olurmusunuz. Teşekkurler.
    ayrıca makineye bir tane renk koruyucu mendil atmanızda fayda var. 40 derecede bazı yeni çocuk kıyafetleri renk bırakabiliyor, renkler karışmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdesign -- 24 Nisan 2018; 10:2:0 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: comlekci54

https://www.joker.com.tr/urun/bebe-confort-milofix-gr-01-isofix-oto-koltugu-riverblue-39x47x76-15-100848

hocam bende bayadır bu ürünü düşünüyorum bu ürünü kullananan yorum yapabilecek var mı acaba?
    Merhaba,
    3-4 aydır kullanıyorum,memnunum, aynı fiyata aldım.
    Sadece geriye yatması az, onun dışında fiyat-performans iyi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: comlekci54

https://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=251&nc=True&info=MAXI-COSI+Milofix+(Isofix)&ergo=False

Test sonuclari guzel. One yonelimli carpisma testi nette mevcut. Fakat arkaya yonelimli testin gorselini bulamadim. Bulabilen olursa paylassin lutfen. Cunku fiyat olarak da guzel. Ben de henuz almadim. Bunu listeye ekliyorum.

2000 tllik sirona ile eksi ve arti ozellikleri neredeyse ayni.
    https://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=443&nc=True&info=CYBEX+Sirona+M2+i-Size+(Isofix)&ergo=True

Bir tek ondeki ayak destegi yok. Onun yerine de toptether baglantisi var ayni işi goren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_t -- 24 Nisan 2018; 15:43:57 >

• Yüzbaşı
    339 Mesaj
    Arkadaşlar bebemanya sitesinden yeni doğacak kızım için banyo şampuan köpük yağ vs satın aldım. Bugün ürünler geldi koca kolinin içine öylece koymuşlar gerizekalılar. Kolide hasar vs olmadığı için aldım bende. İçini açtım şampuan patlamış ,2 tane 500ml söylemiştim 1 tane gelmiş ,2 sabun söylemiştim 1 tane gelmiş. 2 tane maşrafa söylemiştim 1 i kirli ve sıyrık her tarafı 2.el gibi. 1 tane telefon numaraları var arıyorum mh bağlanacaksınız bekleyin diyor sonra yanlış tuşlama yaptınız deyip atıyor. Şikayet var ve İnstagram üzerinden yazdım başka nasıl ulaşabilirim yada ne yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenko1905 -- 24 Nisan 2018; 15:41:0 >
    |
    |
SEO
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.