Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fugu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.474
Cevap
1.421
Favori
2.591.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Allah nasip ederse 2.5 ay sonra kızım dünyaya gelecek.
    Bende ihtiyaçlar için araryışa girdim malüm :)

bebemanya.com sitesi ürünlerde uygun gibi geldi.Tavsiye edermisiniz bu siteyi?
    daha önce alışveriş yapan vs oldumu ona göre alışveriş yapacağımda.
  • cenko1905 C kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla kucağa alın inş, hayırlı olsun :)

Ben aldım, halada alıyorum. Özellikle 0-3 yaş kitaplarında güzel indirimleri oluyor.

Ufak bir tecrübe paylaşmak istiyorum, 6-7 ay hamilelik 5 ayda doğum sonrasını sayarsak 1 senedir bebekler için alışveriş yapıyorum sanırım hiç aynı siteyi kullanmadım.
    Sizde tek siteye bağlı kalmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

oto koltuğu alacağım. Kampanya vb. indirim olan bir mağaza var mı tavsiye edeceğiniz
    N11 de 750 üzerine 100 lira indirim var, yanlış hatırlamıyorsam kupon kodu castrol11 idi. 26 nisan son kullanma tarihi, değerlendirebilirsiniz, ben aldım

https://m.n11.com/kampanyalar/bebek-oto-koltugu-kupon-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 20 Nisan 2018; 11:0:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parad kredi kartı ile online alışverişte %10 indirim başlamış, bişey alacaklara duyurulur

https://forum.donanimhaber.com/paraf-ile-e-ticaret-harcamalariniza-10-indirim--132455084

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 20 Nisan 2018; 11:1:17 >
  • Amastrine kullanıcısına yanıt
    Amin çok Teşekkürler

tavsiye ve bilgi için de sağolun.

Banyo şampuan sabun vs ürünleri için alım yaptım sadece şimdilik

Tabi daha çok şeyler alacağım için diğer siteler ile de karşılaştırma ve arayış içine gireceğim :)

• Dün HB'dan 1200 gram 2 numara aptamil mamayı 100 TL'ye aldım bence fiyat iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Hocam iş annede bitiyor.Evladınız anne sütü alıyorsa galactago içsin anne.Hem süt artar hemde çocuk rahat eder.Emziren anneler için bitkisel damla.Tavsiye ederiz.
    Biz hepsini denedik. Yurtdışından bile getirttik işe yaramadı.

Anne sütüne karşı çocuğun bi alerjisi çıktı ama doktorlar adını koyamadı. Aptamil Pregomin AS'a geçtik herşey düzeldi.

Gitmedik doktor kalmadı. Acıbadem,Memorial vs bilimum hastanelerin çocuk gastroentroloji proflarına gittik. Son çare dediğim mamaya geçiş oldu.

Bahsettiğim profesörün bu şekilde görüp mamaya geçirdiği 2.vaka bizmişiz.
  • Arkadaslar merhaba,

9-36 oto koltugu lazim acil olarak, bayadir bakiyorum karar veremedim. Guvenlik testinden gecmis olan, kaliteli, saglam bir model bakiyorum. Aklimda cybex,britax romar ve besafe var. Ama onlarrin fiyati da el yakiyor. Heyner diye bir marka var nasildir, guvenilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slickman

Arkadaslar merhaba,

9-36 oto koltugu lazim acil olarak, bayadir bakiyorum karar veremedim. Guvenlik testinden gecmis olan, kaliteli, saglam bir model bakiyorum. Aklimda cybex,britax romar ve besafe var. Ama onlarrin fiyati da el yakiyor. Heyner diye bir marka var nasildir, guvenilir mi?
    Britax Romer Trifix I-Size koltuk gerçekten harika. Birçok sitede mail bildirim kaydı açtım indirim olunca almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bebeklerde GÖZ MUAYENESİ ne zaman yapılması gerekiyor? Kimisi 2 ay dolmadan kimisi 6. ayda kimisi de 14 haftadan önce diye bir şeyler söylüyor. Doktor da istediğiniz zaman yapabilirsiniz şeklinde yuvarlak konuştu. Bebek normal zamanda geldi. Prematüre için ROP muayenesi yapıldığını biliyorum. Bir fikriniz var mı acaba?
  • quote:

Arkadaslar merhaba,

E bebekte nuna marka oto koltuğu vardı 360 derece dönen. 549 tl idi sanırım 2500den düştü diyorlardı. İnanılmaz kaliteli idi. Kampanyası bitmedi ise kaçırma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xf

quote:

Arkadaslar merhaba,

E bebekte nuna marka oto koltuğu vardı 360 derece dönen. 549 tl idi sanırım 2500den düştü diyorlardı. İnanılmaz kaliteli idi. Kampanyası bitmedi ise kaçırma

Alıntıları Göster
    O ürün sanırım18kg a kadar. Hocam

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Zaten 18 kg 4 yaş demek. 4 yaşından sonra hangi çocuğu o koltukta tutabilirsin. Tutacaksam da 4 sene sonra alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar bebeklerde GÖZ MUAYENESİ ne zaman yapılması gerekiyor? Kimisi 2 ay dolmadan kimisi 6. ayda kimisi de 14 haftadan önce diye bir şeyler söylüyor. Doktor da istediğiniz zaman yapabilirsiniz şeklinde yuvarlak konuştu. Bebek normal zamanda geldi. Prematüre için ROP muayenesi yapıldığını biliyorum. Bir fikriniz var mı acaba?
    göz doktoruna muayeneden bahsediliyorsa,
    biz 11 aylıkken yaptırdık. 9 diyen de var.

göz doktoru değil de cocuk doktorunun basit muayenesi zaten yapılıyor sürekli.
  • beyler hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?

içinde kaç mg demir var? günlük verilen.

Biz Ferromixin'e geçmiştik içinde paraben BHA filan yok hem de demir emilimini arttıran C vitamini var içinde diye.
    12mg demir var içinde.

Ama değerlerimiz yükselmedi.

Demir, hemoglobin, demir emilimi filan normal sayılır ama ferritin düşüktü hala düşük..
  • quote:

quote:

Arkadaslar merhaba,

Alıntıları Göster
    isofix baglantisi yok benim aracta hocam, maalesef

• ilk adım ayakkabısı için öneriniz var mı?
  • quote:

Zaten 18 kg 4 yaş demek. 4 yaşından sonra hangi çocuğu o koltukta tutabilirsin. Tutacaksam da 4 sene sonra alırım
    https://www.e-bebek.com/nuna-rebl-isofixli-oto-koltugu-0-18-kg-p-nun-cs30001gl/?gclid=Cj0KCQjw5fDWBRDaARIsAA5uWTh82X9t-hwMGC2lOFZqd7Lm-EuopC-J66DY9yKsvEY6KWs7Fz6JZksaAm5EEALw_wcB#menu--comments
    hocam sizin bahsettiğini bu ürün mü alalım mı ? nedersiniz? bu fiyata bu kalite varmıdır.. 10 aylık bizim ki..

• xf kullanıcısına yanıt
    sakin ha aman dikkat. Çarpışma testi hüsran olduğu için fiyatı düşen bir üründür. Ben de görünce şaşırmıştım az kaldı alacaktım.

https://youtu.be/-8bOhCzE_34

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?

içinde kaç mg demir var? günlük verilen.

Biz Ferromixin'e geçmiştik içinde paraben BHA filan yok hem de demir emilimini arttıran C vitamini var içinde diye.
    12mg demir var içinde.

Ama değerlerimiz yükselmedi.

Demir, hemoglobin, demir emilimi filan normal sayılır ama ferritin düşüktü hala düşük..
    ferrosanol B başladım benim kıza , 2 yaşında

b 12 de eksik onu da flakonu içirerek takviye ediyorum

çocuğun hemoglobini kaç ? demir emilimini bozan bir sebep olabilir altta onu araştırmak gerekebilir ama önce ferrosanol B başla bence

• 
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.