Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tikna Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahbap

dostum bir arkadaş piyanolu model sormuştu, ona cevaben bir şeyler bulmuştum. o tarz bir ürün arıyorsan mesajı bulup alıntılayayım

Hocam
    Merhabalar cevap için teşekkür ederim.Açıkcası bizim kız çok hareketli doğduğundan beri hatta anne karnında olduğundan beri müzik dinlettiğim için seslere fazla duyarlı..Piyanolu vs olursa memnun olurum ama sağlam olması lazım tekmeleri çok fena... bir arkadaşımız yazmıştı..Çok iyi demişti ..Umarım o arkadaş görür mesajımı megawolt muydu kimdi çıkaramadım.Her zaman böyle güzel yazıları not alıyordum daha 2 ay var dedim almamıştım.. Haydi arkadaşlar aramızdan kimdi o güzel kullanışlı jimnastik halısını alan...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

Bebek oyun halısı almak istiyorum şu piyano modeller vs olanlardan AliExpress tarzı yerleren alan varsa tavsiye verebilirmi?

hocam şöyle iki model buldum, bir göz atın isterseniz (eğer aradığınız böyle bir şeyse)

http://www.akakce.com/oyun-halisi/en-ucuz-bondigo-orman-dostlarim-tekmele-ve-oyna-piyanolu-fiyati,6052727.html
    http://www.akakce.com/oyun-halisi/en-ucuz-fisher-price-piyanolu-jimnastik-merkezi-fiyati,848967.html

aliexpress'te de şöyle bir şey çıkıyor, 11 kasım günü 27 dolara düşecekmiş fiyatı. eğer kupon falan elde edebilirseniz daha da düşürebilirsiniz.. forumdaki aliexpress konusunda kuponla ilgili konuşmalar geçiyor şu sıralar..

https://tr.aliexpress.com/item/New-Multifunction-Soft-Baby-Play-Mat-Activity-Piano-Pedal-Fitness-Frame-Music-Bed-Bell-Pay-Gym/32822775515.html

mesaj buydu hocam :)
    tabii 11.11 indirimleri geçti ama ürünler bunlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: rmz1907

Merhabalar kızınız sağlıkla büyür umarım.

Burada daha önce tavsiye edilen yookido marka bir ürünü aldım. Daha çocugumuz doğmadığı için kullanmak nasip olmadı. fakat anlatanlar çok başarılı olduğunu söylüyor.
    https://www.e-bebek.com/yookidoo-gymotion-robo-oyun-halisi-p-ykd-40128/
    bu yeni ürün sanırım.

Merhabalar
    sanırım bu markaydı ama farklı üründü..Teşekkür ederim cevabınız için .bizim ki kız şimdi robot vs...

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Ürün bu.
    https://www.e-bebek.com/yookidoo-gymotion-aktivite-halisi-p-ykd-40126/

Ben aldım 169 tlye ama şuan stokta yok sanırım. Ben n11deki ebebek dükkanından almıştım gerçi kupon var diye.
    Bayağı büyük geldi.
    Bizim çocuklar doğmadığı için deneyeimleme şansım olmadı ama başka bir arkadaşıma tavsiye ettim.
    Kızı 3 aylık.
    Bayağı bir vakit geçiriyomuş gün içinde.
  • Merhaba arkadaşlar sizi sürekli takip ediyorum ve tavsiyelerinizi not ediyorum :) şimdi size bir sorum olacak bebek için telsiz arayışı içindeyim tavsiyelere açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nadirde olsa sırf bilgi edinmek, kültürel bilgi kazanmak adına konuyu okuyorum. Evli bile değilim ama hoşuma gidiyor Allah çocuklarınızı sağlıkla sıhhatle, mutluluklar içinde büyütmeyi nasip etin. Hayırlı birer evlat olsunlar inşAllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Nadirde olsa sırf bilgi edinmek, kültürel bilgi kazanmak adına konuyu okuyorum. Evli bile değilim ama hoşuma gidiyor Allah çocuklarınızı sağlıkla sıhhatle, mutluluklar içinde büyütmeyi nasip etin. Hayırlı birer evlat olsunlar inşAllah.

.hocam vakti gelmiş.

• nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt

Hayırlısı, bende durumlar biraz karışık
  • Karanfil19 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Daha önceki yazılardan ve kullananlardan edindiğim bilgiye göre Tr deki ürünlere bu kadar ücret ödemek mantıksız geldi. bende aliexpressden sipariş verdim. tabiki kullanılan ve tavsiye edilen bir ürün. telsiz fiyatına kameralı aldım. 50$ civarı fiyatı var. açtım inceledim güzel ürün ekran büyük sese duyarlı görüntü kalitesi iyi karanlıkta felan güzel bir görüntü veriyor. muhteşem ötesi değil ama bence f/p ürün.
    https://tr.aliexpress.com/item/2-4G-Wireless-3-2-inch-Electronica-Video-Baba-Camera-2-Way-Audio-5M-Night-Vision/32732390984.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4UQXkp
    bu da linki

Saygılar

• ShalafiTr kullanıcısına yanıt
    evet benım de aldığım ürün bu. Fakat hiç biryerde bulamadım. model değiştirmişler sanırım.
  • rmz1907 R kullanıcısına yanıt
    bu ürünü sadece ebebek satıyor bildiğim kadarıyla.
    zaten iki model ürünü var. birini kızlara yönelik biraz da unisex gibi.
    Diğeri de erkeklere yönelik robotlu olan.

Stok kalmadı sanırım, tekrardan stoğa girince satarlar ikisini de
  • Bu modelin bebiş için olan kısmı sarjzli mi yoksa prize takılı mi çalışıyor bilginiz var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Karanfil19

Bu modelin bebiş için olan kısmı sarjzli mi yoksa prize takılı mi çalışıyor bilginiz var mi

Aliexpress'te satılan bebek kamerasını sordunuz sanırım. Bebeğin başında duran kamera adaptörlü fişe takılarak çalışıyor. Eğer mobil olarak kullanmak isterseniz powerbank ile kullanabilirsiniz. Monitörün dahili bataryası var. Biz 1 aydır kullanıyoruz, memnunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezarim

quote:

Orijinalden alıntı: Karanfil19

Bu modelin bebiş için olan kısmı sarjzli mi yoksa prize takılı mi çalışıyor bilginiz var mi

Aliexpress'te satılan bebek kamerasını sordunuz sanırım. Bebeğin başında duran kamera adaptörlü fişe takılarak çalışıyor. Eğer mobil olarak kullanmak isterseniz powerbank ile kullanabilirsiniz. Monitörün dahili bataryası var. Biz 1 aydır kullanıyoruz, memnunuz.

Siz hangi modeli aldınız?
    Bizim bebeğimizde Allah nasip ederse 1-2 hafta içinde dünyaya gelecek hanım kamera istiyordu bende bi kaç tane araştırdım aliexpres den ama kullanan birisinden yorum almak daha iyi :)
  • Ses şiddedi iyimi peki?
    Çocuk mızırdandığında duyabiliyormusunuz?

Bende telefonla kontrol edilenlerden alayım diyordum ama sizdeki dahamı kullanışlı oluyor?

https://tr.aliexpress.com/store/product/Panda-WIFI-Wireless-Video-Color-Baby-Monitor-High-Resolution-Baby-Nanny-Security-Camera-Night-Vision/1977023_32828721088.html?spm=a2g10.10010108.1000023.2.58808ee71o1POk

• ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Biz ses düzeyinden memnunuz. Zaten üründe Vox özelliği var. Yani sesi çok çıkmasa hatta hiç çıkmasa da hareket ettiğinde hemen monitöre görüntü geliyor. Eşim iyi ki normal telsiz değil de bunu almışsın, görünce içim daha rahat ediyor diyor.
  • Merhabalar

bebek alışverişine başlıyorum sıfırdan...

herhangi bir konuda öneriniz var mı ?
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfaları biraz okuyarak başlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Merhabalar

bebek alışverişine başlıyorum sıfırdan...

herhangi bir konuda öneriniz var mı ?

Merhaba

İlk kural, Hiç birşeyi araştırmadan ilk bulduğun fiyata alma ,acayip kazık yersin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 14 Kasım 2017; 19:32:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.