Yüzbaşı
20 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar Tv'deki uydu aliciyi kullaniyorum. Malumunuz radyo kanallarinda bir radyo simgesi var. Eger radyo kanali 2-3 saat açik kalmissa daha sonrasinda baska bir kanala geçtigimizde o kanalin sesi geliyor ama ekranda hala radyo simgesi kaliyor. Tv'yi hemen kapatip açinca düzelmiyor. Anca 2-3 dakika kapali tutup tekrar açinca düzeliyor. Basina böyle bir sey gelen var mi? Varsa nasyl çözdünüz? Ne yapmamy önerirsiniz?
Merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 3 yıldır Asus F3JC model laptop kullanmaktayım. Laptabım 2 kere servise gitti ve birinde HDD arızalı olduğu için yenisi takıldı. Diğerinde klavye ve CD-RW değişti. Şu anda bilgisayarımın içinde XP SP2 işletim sistemi yüklü. Dün birden bire birşey farkettim. Bilgisayarımı kapat dediğimde windows normal kapanıyor bilgisayarın bütün ışıkları sönüyor fakat 3 saniye içinde bilgisayar kendiliğinden açılıyor. Ne yaptıysam bi türlü sorunu bulamadım. Şu da ayrı bir garipliktirki sadece batarya varken bilgisayarı kapatıyorum o zaman sorunsuz bilgisayar kapanıyor. Kapattıkdan bi 10 sniye sonra adaptörü takarsam gene bilgisayar açılıyor. Sorun acaba ne olabilir? Yardım ederseniz sevinirim...
Arkadaşlar bende benq a52 joybook var ve xp kurdum ben bu alete. driverlerin tamamınıda benq nun türkiye sitesinden aldım fakat aşağıda resmini eklediğim 2 driver olmadı. bilgisayardaki 3 usb girişinden sadece 1 ini kullanabiliyorum. bu driver sorununu nasıl halledebilirim??

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 632
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 5.271 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 153 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.