Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beurer tavsiye ederim
  • Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi adı altında satılan şu ürünü ikinci el almak için bakarken indirime girdiğini gördüm. İşlevselliği konusunda bilgi verebilecek olan var mı? şu
  • onurordek O kullanıcısına yanıt
    ben de bunu almayı çok düşündüm. araştırdım biraz, kova için de ayrıca kendi poşetini almak gerekiyor.

bunun yerine 60lık küçük boy buzdolabı poşeti alıyorum marketten 2tl'ye, bezi içine koyup ağzına bir düğüm attığımda koku vs sızdırma yapmıyor, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

Bebek Bezi Çöp Kovası Sistemi adı altında satılan şu ürünü ikinci el almak için bakarken indirime girdiğini gördüm. İşlevselliği konusunda bilgi verebilecek olan var mı? şu

Yedek poşetleri çok pahalı, üstteki arkadaşın bahsettiği buzdolabı poşeti yöntemini kullanıyoruz, daha pratik ve ucuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• elvismail kullanıcısına yanıt
    Güzele benziyor.

Ürün özellikleri aşağıdaki gibi.
    Genelde yorumlar iyi.
    Kötü yorum olarak biri çocuğu içine sokması ve çıkarması zor oluyor demiş.Bir de çocuğun bacaklarını kesmiş.
    Ama onun dışında bayağı iyi yorum da var.

Ergonomic Design:
    • 13.5-inch wide seat designed to give your child a proper wide leg position when you carry the child facing you.
    • 2 Large front open pockets and 1 zip pouch on the waist belt for parents’ or baby’s items.
    • Firm and adjustable head support for secure and proper placement of baby’s head and neck.
    • Removable and adjustable canopy hood provides warm and comfortable environment between you and baby.
    • Extra-padded and adjustable shoulder strap for added carrying comfort.
    • Wide waist belt for allows the weight of baby to be more evenly distributed for a more comfortable fit.

Ages & Stages of Babywearing:
    Waist belt size from 27-inch to 49-inch.
    Recommend for 4-month or older baby, weighting 12- 33 lb (5.5-15kg).

• Baby Face-in Position: 4-6 Months
    Parents can observe baby more closely.

• Baby Face-out Position: 6-10 Months
    Developing baby’s understanding of surrounding, which is helpful to improve baby’s brain development.

• Back Carrying Position: 10+ months
    Providing a safe, comfy and fun option for older baby or toddler.

Fabric:
    Shell: 100% Cotton
    Lining: 100% Cotton

Wash Care:
    Machine washable

• quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Güzele benziyor.

Ürün özellikleri aşağıdaki gibi.
    Genelde yorumlar iyi.
    Kötü yorum olarak biri çocuğu içine sokması ve çıkarması zor oluyor demiş.Bir de çocuğun bacaklarını kesmiş.
    Ama onun dışında bayağı iyi yorum da var.

Ergonomic Design:
    • 13.5-inch wide seat designed to give your child a proper wide leg position when you carry the child facing you.
    • 2 Large front open pockets and 1 zip pouch on the waist belt for parents’ or baby’s items.
    • Firm and adjustable head support for secure and proper placement of baby’s head and neck.
    • Removable and adjustable canopy hood provides warm and comfortable environment between you and baby.
    • Extra-padded and adjustable shoulder strap for added carrying comfort.
    • Wide waist belt for allows the weight of baby to be more evenly distributed for a more comfortable fit.

Ages & Stages of Babywearing:
    Waist belt size from 27-inch to 49-inch.
    Recommend for 4-month or older baby, weighting 12- 33 lb (5.5-15kg).

• Baby Face-in Position: 4-6 Months
    Parents can observe baby more closely.

• Baby Face-out Position: 6-10 Months
    Developing baby’s understanding of surrounding, which is helpful to improve baby’s brain development.

• Back Carrying Position: 10+ months
    Providing a safe, comfy and fun option for older baby or toddler.

Fabric:
    Shell: 100% Cotton
    Lining: 100% Cotton

Wash Care:
    Machine washable

teşekkürler hocam ama işlem tamamlayacakken gönderilmiyor diyor. Ergo baby de çok pahalı bakalım araştırmaya devam.

• Boba 4G alın 8 aydır kullanıyoruz çok memnunuz , orjinal mi sahte mi diye derdinizde olmaz. Ergobaby yurtdışı sitelerden de alsanız sahte olma ihtimali çok yüksek bilginiz olsun orjinal olanlar uygun fiyatlara satılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Boba 4G alın 8 aydır kullanıyoruz çok memnunuz , orjinal mi sahte mi diye derdinizde olmaz. Ergobaby yurtdışı sitelerden de alsanız sahte olma ihtimali çok yüksek bilginiz olsun orjinal olanlar uygun fiyatlara satılmıyor.

https://www.amazon.de/Ergobaby-Babytrage-Kollektion-360-5-5/dp/B00I6IGG1A/ref=lp_3968905031_1_22?s=baby&ie=UTF8&qid=1507897482&sr=1-22 amazonda da sahte olur mu acaba ? boba 4g den ucuza geliyor

• elvismail kullanıcısına yanıt
    Ben almak için araştırırken amazon , ebay gibi sitelerde de orjinal olmayan ergobaby kangurular görmüştüm bu ürünün sahtesi her yerde satılabiliyor bu yüzden emin olamadığım için boba 4g tercih etmiştim . Linkteki ürün için net birşey söylemek zor orjinale benziyor fiyat sepete ekleyip almak istediğinizde de 95,95 euro mu? Türkiye fiyatı 550-590 TL arası , yurt dışı fiyatı daha uygundur zaten ama bu kadar ucuz olur mu bilemiyorum özel bir kampanya ya da indirimde yok linkte.
  • emrhhh E kullanıcısına yanıt
    Alından arka arkaya bir kaç ölçümde 0,3C gibi fark oluştu ama tereddütteyim açıkçası, başka bir ateş ölçer alsam onda da aynısı olur mu diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Amazon.de'deki satıcısı amazon.de olan ergobaby ürünleri orijinal.
    Rahatlıkla alınabilir.
  • ufunqitos U kullanıcısına yanıt
    emrhhh E kullanıcısına yanıt
    Ben garantiye almak için sadece kulaktan ölçen aldım.
    Daha önceden elimde alından ölçer vardı wellgro kendimiz için.
    bir de tek seferlik sağlık ocaklarında kullanılanlardan alacağım.

Bu şekilde garantiye alacağımı düşünüyorum.
    Sonuçta bebeğin dili yok, ateşim çıktı , kötüyüm havale geçiriyorum diyecek hali yok.

Bu noktada tek güvencemiz ateşölçerler.
    O yüzden bu tarz konularda ucuza , kalitesize kaçmamak gerek diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShalafiTr -- 13 Ekim 2017; 18:21:24 >
  • Arkadaşlar bebeğe ilk adım ayakkabısı önerisi olan var mı ?
  • ShalafiTr kullanıcısına yanıt
    NoDRaC N kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam siz de bu traumeland yataktan almıştınız. Siteden kaldırılmıştı tekrar eklenmiş 60x120 herşey dahil 140 Euro ya geliyor. 83 e falan alanlar görmüştüm sayfada bu fiyata pahalı mı diğer alanlar da bilgilendirirse sevinirim.

Not. İkea sundvik ile kullanacağım

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B005UWE76Q/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1507912289&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=traumeland+wolkenmeer&dpPl=1&dpID=31g7sscUfCL&ref=plSrch

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Ben almak için araştırırken amazon , ebay gibi sitelerde de orjinal olmayan ergobaby kangurular görmüştüm bu ürünün sahtesi her yerde satılabiliyor bu yüzden emin olamadığım için boba 4g tercih etmiştim . Linkteki ürün için net birşey söylemek zor orjinale benziyor fiyat sepete ekleyip almak istediğinizde de 95,95 euro mu? Türkiye fiyatı 550-590 TL arası , yurt dışı fiyatı daha uygundur zaten ama bu kadar ucuz olur mu bilemiyorum özel bir kampanya ya da indirimde yok linkte.

sadece bir rengi o fiyat diğerleri 135 125 euro
    3.5 yasindaki oglumdan sonra 14 gunluk 2. Oglumu buyutuyorum. Yanlis anlamayin bizde ilk cocukta cok titizleniyorduk simdi yeni yeni fark ediyoruz bu durumu.

Ben size ates konusunda bedava en net ates olceri soyleyeyim ; eliniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Campersi tavsiye etmislerdi.

Peki hocam eski sistem civalılarla kontrol ettinizmi.ikiside aynı sonucumu veriyor acaba

• Bugün Allah nasip ederse kızımı kucağımıza alacağız. Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.