Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.485
Cevap
1.421
Favori
2.592.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ermantpc

Şu ürünlerin fiyatlarının şişirme olduğunu anlasanız, her şey çok güzel olacak :)

Fiyatı şişmiş olan ürünlerin farkında olup, ederi kadar fiyattan alınca her şey zaten çok güzel olmakta.
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    bence biberonu da sadece bir tane alın hocam mümkünse cam olanlardan sağlık için, inşallah hiç ihtiyacınız olmaz ben bir tane nuk aldım indirimdeydi e-bebekte eğer ihtiyacım olursa devamını alacağım.
  • Chicco Urban 700 tl nasıldır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar otomatik sallanan anakucağı arıyorum. 4moms mamaroo önerdiler fakat ikinci el bile 1200 TL den aşağı bulamadım. Var mı önerebileceğiniz daha hesaplı bir ürün?
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Peki ederi kadar fiyatlı ürünleri nerden bulabiliriz :)
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    bebe marche 'dan almıştım ben 3 -4 ay oldu hatta aldığım ilk üründü. Ellerinde son kalan casual ürünüydü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmania

arkadaşlar otomatik sallanan anakucağı arıyorum. 4moms mamaroo önerdiler fakat ikinci el bile 1200 TL den aşağı bulamadım. Var mı önerebileceğiniz daha hesaplı bir ürün?

merhabalar
    hepsiburada da 1400 tl şuan
    http://www.hepsiburada.com/4moms-mamaroo-3-0-app-anakucagi-multi-colour-plush-p-AILEMINIK12714?magaza=Minikoli
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

bence biberonu da sadece bir tane alın hocam mümkünse cam olanlardan sağlık için, inşallah hiç ihtiyacınız olmaz ben bir tane nuk aldım indirimdeydi e-bebekte eğer ihtiyacım olursa devamını alacağım.

hocam merhabalar set neden önermiyorsunuz? 110 tl ye buldum cam olanlar sağlıklı dediğiniz gibi ama tehlikeli diyorlar.. kılıfları var diyorlar pahalı.. bir link atarmısınız

hb indirimini bilmiyordum, bilgi için çok teşekkürler
    Abi 1400 TL bu ürüne vereceğime orjinal baba kucağını uygularım şevkat ve sevgi dolu

• jakobiyem J kullanıcısına yanıt
    Orjinal marka aldıkça, ederi kadar alırsınız :)
    Avent, chicco alın. Cam gereksiz ağır olur.

Cam olmayanları da sterilazatörle yada kaynatarak temizleyebilirsiniz.

Camın kırılma tehlikesi var, çocuğa tutma yetisini geliştirmeniz için bebeğin kas çalışması lazım. Plastik daha rahattır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Avent, chicco alın. Cam gereksiz ağır olur.

Cam olmayanları da sterilazatörle yada kaynatarak temizleyebilirsiniz.

Camın kırılma tehlikesi var, çocuğa tutma yetisini geliştirmeniz için bebeğin kas çalışması lazım. Plastik daha rahattır.

teşekkür ederim hocam .. Bende sizin gibi düşünüyordum.Philips avent alıcam.. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

Abi 1400 TL bu ürüne vereceğime orjinal baba kucağını uygularım şevkat ve sevgi dolu

O paraya adam tutarım, tut la kucağında derim
    Bence aşırı gereksiz bir ürünün aşırı pahalı olması. Ha para varsa onu bilemem tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozmania

hb indirimini bilmiyordum, bilgi için çok teşekkürler

Merhabalar
    ben size söylemiştim.şimdi bir tane 1399.20 tl ye bir tane sipariş geçtim sipariş alındı diyor sanırım yarın kargolanır.Güzel bir alet iyi araştırmıştım.Yalan değil pusuda bekliyordum..İkinci el e de baktım 800 bandına kadar buldum ama garantisiz.. 850 tl vardı 5 ay vardı garanti bitimine. sıfırı 1749tl bandındaydı hepsiburada %20 yaptı iyi oldu..

Bu arada bazı arkadaşlarımız takılmış.. latife yapmışlar ağızlarına sağlık.. pahalı çok para varsa alınır gibi vs..
    Biz babalar ve baba adayları anneler anne adayları varken alıyoruz .yokkende oldurmaya çalışıyoruz..Mesela herkesin bir hesap kitap planı vardır.Ben bu ürünü alıyorum diye çok zengin olamam herhalde ! ne yaparım..?Bebek odasına 4000 tl vermem.. planlarımın dışındadır..1300 tl veririm.. 800tl lik bebek arabası almam da bugaboo alırım..Perde başka anne baba adayı verir çocuk odası perdesine 600 tl ... ben giderim pazardan parça parça perde alırım.Yani arkadaşlar alınmış alınmamış alan parası var zengin ya da almamış zengin değil olmamalı birşekilde çocuklarımızın yetişmesi için en iyisi olsun istiyoruz..
    Hepimizin ortak gayesi paydası da çocuklarımız değil mi? Hepimizin çocukları güzel günlerde büyümesi dileğiyle..
    Herkese selamlar...

Hocam erman hocamiz plastik onermis kendisi daha bilgili ama ben pimpirikli oldugum icin cam diyorum hala amazonda kilifi ile satilan avent vardi ben, set daha sonrada alabilirsiniz bence mumkun oldugunca emzirmeye ugrasin baktiniz olmuyor set alirsiniz ama durduk yere biberin iyi bir sey degil damak ve dis yapisina ciddi zararlri var kullansaniz bile en gec 2 yasinda biraktirin diyorlar tabi konunun uzmani degilim doktorlarin yazilarindan okuduguma dayanarak soyluyorum ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    Ben de emzik ve biberonla büyüdüm. Her doktor ayrı telden çalıyor. Önce 3 aylıkken ipad ten çizgi film izlettirmeyi yasaklasınlar. Küçücük bünyeleri radyasyona alıştırıyorlar.

Gerçekten içinden gelerek öneri yapan doktorlara saygım sonsuz ama işine geldiği gibi öneri yapanlara da var bi diyeceğim, burdan olmaz...

Her ebeveyn aklında tartarsa doktorların söylediklerini, koşulsuz inanmazsa herşey güzel olur.

Siz gönlünüzü ferah tutun ;)
    Çok güzel yazmışsın hocam. Eline sağlık.
  • Bebek odası takımı fırsatı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.