Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.398
Cevap
1.421
Favori
2.586.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Tüm çamaşırlar için Etimatik, yumuşatıcı olarak da Bingo hipo alerjik olanı kullanıyoruz.

Etimatik te yumuşatıcıya gerek kalmıyor ? Ya da biz mi ihtiyaç duymadık hiç .
  • Aslında derdimiz yumuşak olsun değil de biraz güzel koksun ama tabi bazı çamaşırlarda (mesela havlular) ihtiyaç oluyor.
  • Roxy fiyat performans ürünüdür. İndirimli denk getirirseniz alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bebek odası nemi için cihaz öneriniz var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • palanagar P kullanıcısına yanıt
    Weewell WHC730 bu ürünü öneririm. Yiğenim içinde kullanmıştık bende aldım aynısından şuan en ucuzu 168 tl sanırım babymall deydi.
  • Teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar bebek telsizi içim hangi marka model önerirsiniz? Görüntülü olmasının gerçekten bir faydası var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

biz de roxy kullanıyoruz
    bir ara bingo'nun parfümsüz toz bebek deterjanını kullandık ama bir süredir bulamadık onu. bitince yine roxy aldık, tavsiye ederim

Roxy'den biz de memnunuz.
  • muratseker M kullanıcısına yanıt
    Görüntüsüz düşünürseniz gigaset öneririm.

• Arkadaşlar herkese selamlar

bebek oto koltuğu alacağım, tavsiyeleriniz ve tecrübelerinizden faydalanmak istedim .
    Amazon vs alma imkanım var mı ve hesaplı oluyor mu ?
    en uygun nasıl alabilirim ?
    saygılar..
  • muratseker M kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/DBPOWER-2-inch-Wireless-Video-Baby-Monitor-Camera-Baby-Monitors-2Way-Talk-Night-Vision-5M-IR/32789236604.html
    https://tr.aliexpress.com/item/Baby-Safe-Care-SP880-2-4G-Wireless-Baby-Video-Monitor-with-Night-Vision-Two-way-Talk/32698273401.html

Ben en üstteki ürünü kullanıyorum bir çok kişi de aldı bu konuda memnunlar, görüntü kalitesi çokta iyi değil ancak bu fiyata burada normalleri satmıyorlar. Bence ideal diğeri de benzer farklı bir model ama yeni bir ürün benim aldığıma göre.

https://tr.aliexpress.com/item/DBPOWER-VB603-Video-Baby-Monitor-2-4G-Wireless-with-3-2-inches-LCD-Screen-2-Way/32788740500.html

Buda görüntü kalitesi biraz daha iyi olan bir model yine bu konuda bir arkadaş almıştı geçmiş sayfalardan bulabilirsin.

Not: ürünlerin daha düşük fiyatlılarını hatta kupon veren satıcıları bulup daha da uyguna getirebilirsiniz.
    Ben sadece örnek teşkil etmesi açısından ilk karşıma çıkanları aldım buraya...
  • Bizde arkadaş ile ayni ürünü kullaniyoruz. 6 aydir cok memnunuz, tavsiye ederim.

• Bu verdiginiz urunleri bakici icinde kullanabilir miyiz disardan izleme seklinde

• merhabalar
    Kamera konusu geçmiş bilgi olsun diye konu linkini paylaşıyorum.Sormak istediğiniz bir soru varsa sorabilirsiniz.
    inceleme konum
    https://forum.donanimhaber.com/bebek-guvenlik-kamerasi-50-inceleme-yazisi-aliexpress--125164795#125755319
    çok yakında 4 moms mamaroo 3.0 adlı cihaz içinde bir inceleme yazısı paylaşıcam..
    selamlar.
  • Arkadaşlar bebek kamerası için şu konuyu inceleyebilirsiniz detaylıca bilgi vermeye çalıştık.

https://forum.donanimhaber.com/bebek-guvenlik-kamerasi-50-inceleme-yazisi-aliexpress--125164795#125180662

Bakıcı kamerası olarak kullanamazsanız wifi özelliği yok.
  • incelemenizi okuyup aynı ürünü ben de aldım, geçen hafta ulaştı gayet başarılı bir ürün tavsiye ederim
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    İnceleme Serkan Hocam'a ait ben nacizhane sorularn sorulara yanıt verdim. Ürün cidden başarılı muaidili TR 600 700 tl civarı. Hayırlı olsun güzel güzel gülücükler görün ekranda.

Bana 8 günde geldi
    Serkan Hocama 20 25 gün arasında geldi
    Size kaç günde geldi ?
  • TheAbrek kullanıcısına yanıt
    Tr de indirimde bulursanız daha uygun oluyor. Diğer türlü kurun da yüksekliğinden dolayı pek bir farkı kalmıyor. Amazon vergi artı kargo da ekleyince ayni fiyat oluyor zaten. Hususi indirime girmiş birşey bulursanız Amazon'dan alın ancak diğer türlü gerek yok fiyat aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

İnceleme Serkan Hocam'a ait ben nacizhane sorularn sorulara yanıt verdim. Ürün cidden başarılı muaidili TR 600 700 tl civarı. Hayırlı olsun güzel güzel gülücükler görün ekranda.

Bana 8 günde geldi
    Size kaç günde geldi ?

Merhabalar
    Emrah hocam olur mu öyle şey benim senin.. problem yok.Sizinde katkılarınız yüksek.. buralarda bir kişinin yazıp çizmesi nereye kadar önemli olan birlik beraberlik..
    Beşik parçası geldi..
    Bu arada biberonlar için pusudayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 28 Nisan 2017; 10:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

Bana 8 günde geldi
    Size kaç günde geldi ?

Merhabalar
    Emrah hocam olur mu öyle şey benim senin.. problem yok.Sizinde katkılarınız yüksek.. buralarda bir kişinin yazıp çizmesi nereye kadar önemli olan birlik beraberlik..
    Beşik parçası geldi..
    Bu arada biberonlar için pusudayım..

Oooo süper bende soracaktım parça ne oldu diye ama korkuyordum olumsuz bi durum varsa diye çok iyi olmuş artık oda tamam senin darısı bize bakalım :)
  • 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.